Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Pytasz a potem robisz jazdy. Dziewczyno weź ty sie uspokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkiniaa84 mi zawsze lekarze mówili, że w trakcie starań tsh powinno być ok. 1,00, a w ciąży do max 2,5 mimo że normy są wyższe. Ty tym bardziej musisz uważać, z powodu wahań tsh. ft4 moim zdaniem jest ok, bo powinno być w górnych granicach normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Kinia myślę że gość ma tym razem trochę racji... U mnie "przygoda" z tarczycą zaczęła się przy wyniku 2.4 który też mieści się w normie. Moja endo powiedziała że jest zbyt wysoki przy staraniach o dzidzię. Musiałam zbić poniżej 2. Teraz jestem pod stałą kontrolą. Gdy robiłam bhc tsh miałam w normie 1.5 ale przy następnej kontroli tsh było już 2.9. Dzisiaj po trzech tyg powtarzałam o 15 wyniki i wizyta u endo. Aha dziś też mam wizytę u ginekologa już u siebie na miejscu. Nie muszę już jeździć do Rzgowa. Kinia trzymam za Ciebie kciuki!! Ty zawsze nas wszystkie pocieszałaś i podtrzymywałaś na duchu!!! Życzę Ci z całego serca abyś i Ty mogła cieszyć się macierzyństwem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Kinia dobry wynik tsh przy staraniach to około 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia ja nie potrzebuje poznawać twoich humorkow. Pytasz wiec ci odpowiadam. Znam ten problem bo sie z nim borykałam. Pisze o dobrym endokrynologu,bo wiem ze mozna trafić beznadZiejnie,tak jak ja :-( ot moja odpowiedz a ty juz wchodzisz na palmę. Spróbuj trochę sie opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Basik agusia88,dzięki dziewczyny za wyjaśnienie czyli powinna mi zwiększyć leki w takim razie,boże znowu coś. Jeszcze dziś i jutro będę robiła tsh ciekawe co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia z ta tarczyca zmagasz sie odkąd pamietam... Dziwne ze endokrynolog nie powiedziała Ci tego jaka powinna byc wartość przy staraniach. U mnie to było pierwsze co powiedziała, to samo powiedział ginekolog u którego byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula mi kazała tak zrobic, tsh przed iui jeśli wynik 2 to ok jeśli powyżej skontaktować się. Jeśli zaszlabym w ciążę to wynik poniżej 2,5 jest ok ale jeśli byłoby powyżej 2,5 pilny kontakt telefoniczny Jutro jak będę u gina to jeszcze zapytam czy wynik nie powinien być ok 1 tak jak piszecie, boże co ja bym bez was zrobiła, ściskam was z całych sił. Jula ta moja tarczyca wyszła w lutym jak byłam w ciąży :-/ Basik jak ty się czujesz jakieś dolegliwości ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mi endokrynolog zawsze mówiła, że tsh dla starającej się najlepsze od 1 do 1,5. Xxxx Nadziejko może miałaś rację, że malec nie chce słoiczków, bo ząbki idą. Dzisiaj pojawił się trzeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ty już stoisz na starcie, życzę owocnej stymulacji, daj znać po wizycie. Kurcze czy z ta moja panią dr jest wszystko ok skoro wasi mówią o poziomie 1-1,5 a moja 2, za tydzień wizyta jeszcze raz do niej pójdę zobaczę co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia mi moj lekarz mowil ze max 1,5 tsh ma wynosic..ja mam powyzej 2 wiec zbijam tabletkami i chodze na teznie:) stymulacje mam rozpisana mam gonal 150 i menopur 75...teraz czekam na @ i startuje...mam nadzieje,ze do szczesliwego celu... Lucy gratulacje jak sie tam czujecie?3mam kciuki aby bylo wszystko ok:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
tak bo mam w okolicy...chodze 2 razy w tygodniu po nie calej godzinie....zaszkodzic nie zaszkodzi a moze pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia nie gadaj z gościem po prostu..Ja przed transferem miałam tsh 1,70 lekarz mówił ze dobre. X Malami Ty juz w blokach startowych :-) trzymamy kciuki !!będzie dobrze :D wiesz o tym ? X Zuzka gratki !! :-) u nas dalej nic w tym temacie..ślina przestała kapać ;-) teraz jest język na wierzchu odkąd otworzy oczy ..masakra niewiem o co chodzi..a dzis maruda ponad miarę zajeździła nas dwoje a ile jeszcze do wieczora ;-) dodatkowo ma chrypę także jutro do pediatry Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pani madralinska miedzy 1,7 a 2,5 jest różnica czyż nie? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest ogromna , dla Ciebie nie? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne koleżanki :) Lucy zaciskam kciuki za Twoją Kruszynkę ... dużo spokoju dla Ciebie a dla Malucha kg zdrowia o Kkiniaa84 - nie złościmy się, bo nic to nie pomoże ... poczekaj cierpliwie na rozwój wydarzeń ... Kibicuję nieustannie :) o Relacja z porodu :P Pamiętacie jak pisałam o przepowiadających, które dopadły mnie w nocy z 18/19 sierpnia. rano już spokój. 20 sierpnia umówiliśmy się z bratową na spacer tak po 18 ... Przed wyjściem zabolał mnie na chwile brzuch, zaliczyłam kibelek, podmycie i troszkę krwi ze śluzem ... Ale poszliśmy ... Poprosiłam o zrobienie nam zdjęć kiedy mój M... trzyma mnie za brzuch ... później poszliśmy do parku i złapał mnie skurcz ... za jakieś 10 min powtórka z rozrywki, następny za jakieś 8 i znów po 7 ... kiedy kolejny pojawił się znów po 7 rzuciłam do M... że wracamy do domu i jedziemy do szpitala. Dotarliśmy tam przed 20 ... na izbie przyjęć mnóstwo pytań, przyszedł dr .. badanie i ... 6cm rozwarcia skurcze już co 5 min. Mąż wrócił do domu (bo chciałam rodzić sama, on również nie chciał być przy porodzie) ... Pojechałam na porodówkę, nie chciałam żeby pęcherz mi przebili (i może to był błąd) ... skurcze coraz częstsze, położna instruowała jak oddychać ... później lekarz zdecydował o przebiciu pęcherza i wody były zielone (nie widziałam, tylko powiedzieli) ... wtedy włączyła mi się czerwona lampka i wiedziałam, że muszę jak najszybciej Młodego wypchnąć ... 4 skurcze parte i Mój Skarb był już ze mną :D (22:48) Dostał 10 w skali Apgar ... nie miał problemów z oddychaniem ... I powiedzcie, że to nie był expres :P W 2 dobie pojawiła się żółtaczka ... naświetlany był. Na szczęście miałam pojedynczy pokój i syn cały czas był ze mną. Opieka w szpitalu na wysokim poziomie, nie musiałam mieć żadnych podkładów, wkładek, nawet pampersy dla Bączka dawali i maść alantan podarowali. Żeby poziom bilirubiny szybciej spadł, wybudzałam go często do karmienia i w 5 dobie mogliśmy wrócić do domu. Mnie się trochę rozregulowało ciśnienie (dostałam dopegyt w razie czego) i miałam dreszcze ... ale to ze zmęczenia. Dziś już nie jest źle ... Od porodu mija 9 doba, mam lekko spuchnięte stopy i ręce troszkę czasem drętwieją ... ale mam nadzieję, że niedługo to wszystko minie. Wczoraj Młodemu odpadł pępek, a dzisiaj była u nas 1 raz pani położna i generalnie wszystko in plus ... W piątek wizyta patronażowa w przychodni i miejmy nadzieję, że Młody przybiera na wadze prawidłowo. Jest kochany ... i w nocy na karmienie budzi się 2 razy, więc nawet mogę się wyspać. Pozdrawiam i życzę duuuuużo dobrego dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko u nas tym razem też bez śliny i ogryzania rąk, więc to chyba nie za każdym razem jest wyznacznikiem wyżynających się ząbków. Moje dziecko też odkryło swój język. Pierdzi nim jak ma dobry humor;) Za to u nas nic była tragiczna! Wstał 10 razy!!! Nie mógł spać. Xxxx Darkness rzeczywiście ekspresowy poród. Grzeczny chłopczyk z Szymonka już na starcie. Xxxx Kinia ja tą Twoją tarczycę jeszcze z innym lekarzem bym skonsultowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia a robiłaś może przeciwciala tarczycowe antyTPO i antyTG bo one też potrafią narobić zamieszania jeżeli są to nie wolno korzystać z komory jodowej. Xxx Ja dziś po badaniach, narazie wszystko jest dobrze, zaczynamy 9 tydzień, dzidzia rośnie proporcjonalnie i ma już 2,36 :) Za to ja kiepsko się czuje mam całe dnie mdłości i jeszcze lekką anemie ale to chyba normalne bo praktycznie nic nie jem :( Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* darkness to był expres :) Chyba każda ciężarna by sobie życzyła takiego porodu :) * Nela super :) Mam nadzieję, że mdłości szybko miną, ale podobno to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizytach u endo i gina. Tsh ładnie spadło do 0,6 następne badanie za 4 tygodnie a usg tarczycy za 3 miesiące chyba, że coś zacznie się dziać. U gina też ok. Dzidziuś rośnie tak jak powinien, następna wizyta 3.10.2016 a termin porodu wyznaczony mam na 18.03.2017. Co do samopoczucia to jest ok i oby tak dalej. Mam małe mdłości ale na szczęście nie wymiotuję. Jestem ciągle śpiąca i co za tym idzie trochę leniwa nie chce mi się nic robić. Ale dzięki temu dużo odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik Nela super wieści :-) X Darkness no prawdziwy ekspress :D Co do ważenia to położna do nas przychodziła co 5 dni z wagą. A wizytę u pediatry mieliśmy w 3 tyg życia. U Ciebie odwrotnie. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nela, Basik- super wiadomosci! Spokojnej ciazy Wam zycze :) X Darkness- szalenstwo! Porod naprawde szybki, a nocek zazdroszcze ;) Ja dzisiaj wstawalam co 0,5-1h, maly jadl od godziny do dwoch! No i w dzien to samo, dzisiaj pobilismy rekord- 2,5h przy piersi. Za to od 17.30 spi do teraz jak aniolek z dwiema pobudkami na szybkie 15-minutowe jedzonko! Zawsze kapany okolo 20, a dzisiaj nadal czekam az sie obudzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Darkness, jestes stworzona do rodzenia dzieci ;) Ja zazdroszcze odpadniecia tego pepka po kilku dniach. U nas to trwalo cala wiecznosc, ostatecznie odpadl po 30 dniach, taki prezent na miesiac. Jak to mi polozna i pediatra powiedzialy, ze gruba i bardzo solidna byla ta pepowina, to i mlodemu sie nie spieszylo na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Poprzedniego posta mi ucielo, pisalam wiecej, a potem juz nie mialam siły. .. Griszanka kochana spojrze dzis na faca.. Maly jest odlaczony od respiratora, jest na cepapie.... Ogolnie jest ok jak na to jak jest zle... Tysiac mysli przychodzi mi do glowy, lpoczucie winy jest przytlaczajace. ... Dziś poszukiwanie mieszkania, rnrico musi wrocic do Warszawy po paszport, bo musimy malego zarejestrowac.... Nie potrafie jeszcze sie cieszyc faktem, ze zostalam mamą...kazdy dzien rozpoczynam z sercem w gardle... Alex, uwazaj na siebie kochana... Dziewczyny jestescie najlepsze... Azzuro dzieki Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy a nie może ktoś wam wysłać tego paszportu pocztą, chętnie pomogę o ile będę mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde jak mnie denerwuje te forum napisałam takiego długie posta i mnie wywaliło wrrr Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy nie miej wyrzutów sumienia! Przecież nie skakalas na bandzi.. Kazda z nas chce aktywnie cieszyć się ciąża:-) tym bardziej jesli nie ma wskazań do leżenia..kazdej mogl zdarzyć sie przedwczesny poród..i nie jednej sie zdarzył przecież. Wszystkiego nie przewidzisz. Dziewczyny podróżowały w ciąży na dłuższych trasach i bylo ok..sama na początku byłam nad morzem jak jeszcze nie musiałam sie oszczędzać. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×