Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gonia mnie pod zebrami nie bolało. Mały przez całą ciążę tylko raz kopnął mnie w zebro, a mały nie był, bo ponad 4kg ważył, ale każde dziecko jest inaczej ułożone. Ana ból brzucha nic nie dostałam, bo bolało znośnie i lekarz powiedział ze to dlatego że mały sporo waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Kinia no coś Ty nie gniewam się każdemu może się pomylić. W końcu tyle nas tu jest ;-) ale to prawda oprócz kwasu foliowego i żurawiny plus jakiś specyfików dla kobiet w ciąży na przeziębienie nie brałam żadnych leków w ciąży. Wypowiedzi gościa są poniżej jakiejkolwiek krytyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
a_gusia88 Dzieki...:) Dziś zrobiłam dzień przymusowego leniuchowania ale czuje juz z tyłu że zaczyna boleć..:( Kinia Czy ty juz masz przepisany Prolutex czy dopiero mają zamiar w twoim przypadku Prolutex zastosować? Jeśli mozesz to podpytaj na jak długo bedziesz mieć Prolutex ...ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście tragicznie fałszywe. Skoro nie siedzibie na innych forach to gdzie obgadalyscie czarna porzeczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleczka a dlaczego niby gość ma iść do diabla? Zapytał tylko i za to ? Może ty znasz odpowiedz? Powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia 3mam kciuki:** Powodzenia;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia a masz zaparcia? Ja pamiętam w pierwszej ciąży miałam takie bóle pod zebrami około 27"tyg.i były one spowodowane zaparciami. Jak tylko z tym sobie poradziłam to ból ustąpił... Ja mam z kolei pytanie kiedy pierwsze ruchy poczulyscie. Ja już chyba zapomniałam jak to było w ciąży z synkiem ale poczułam je wcześnie około 17 tyg. Teraz mam właśnie końcówkę 17 i niby jakbym coś czuła a czasem się zastanawiam czy to może jelita... Z synkiem było to jakieś bardziej oczywiste bo id razu wiedziałam że to ruchy dziecka a byłam znacznie grubsza nuż jestem teraz. Wiem że teraz mam łożysko z przodu nisko więc nie wiem może to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna blastka przygarnieta teraz nic tylko leżeć, pachniec i czekać na upragniona wysoka bete. Dziś śniło mi się że dostałam od boga dziecko do opieki (takie większe) i pytałam " a co jeśli nie dam rady się nim opiekować, co jeśli nie sprostam zadaniu?"na to bóg odpowiedział " dasz, tylko dobrze go pilnuj i opiekuj się nim" Kropeczku kochany błagam Cię zostań że mną!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita Halo halo..ktoś tu sie pojawił...;) Nie,zaparć żadnych nie mam wszystko jest ok. Ale wczoraj tak jak wspomniałam zrobilam sobie naprawdę luźny dzień i koło połoudnia juz w mojej głowie siedziało że zaraz sie znów zacznie ból ale nie było i czulam sie ok a nawet drzemke sobie zrobiłam popołudniu..:) Czyli fakt jest taki że za duzo pracuje i zaczynam zwalniać tempo dla naszego dobra..;) Felicita u mnie kolo 19 tc zaczęłam czuc takie jezdzenie w brzuszku i to juz byly pierwsze oznaki a teraz mam 23 tc i juz czuje mocniej..:) Czytałam na necie gdyż niestety jestem tu sama i nie mam kogo tak podpytac o pewne kwestie to piszą ze przy drugim dzieciatku kobieta zaczya czuc juz +/- kolo 14 tc. Myślę ze kazda z nas inaczej wszystko przechodzi i w różnych tygodniach zaczyna czuć maleństwo. Mój maluszek dał mi tak w nocy z soboty na niedziele po palic ze całą noc nie spałam..chyba a później odsypialam popołudniu..hehe..;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka napisałaś ze gościa wypowiedzi są poniżej krytyki a Ty posyłając do diabła to tez dałaś popis,jesteś tak żałosną kobietą,że masakra,wszędzie robisz zamieszanie i co dumna jesteś z tego?!! aaa tak dla przypomnienia to raczej nie pamiętam byś była ani tu ani gdzie indziej królową,by rządzić i rozkazywać kto co ma robić i gdzie pójść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka jak zwykle pokazała jaka jest inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Super...:))) Ale mysle ze lezec i czekac nie ma co,prowadz normalne życie być może jest to lepiej dla zagniezdżenia sie..:) Czy tak kazali po tygodniu zrobic bete? Przepisali ci ten Prolutex? Kinia trzymam ciuki z całych sił jeszcze ciebie brakuje w kalendarzu i bedzie komplet...:):):) Buźka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia czekam razem z Tobą na upragnioną wysoką betę. Jakie myśli takie życie :-) Czyli pozytywnie- przez tydzień same przyjemności, a później już tylko dalej optymistycznie z górki :-) PS. Czy ktoś ma jakieś info od Ania1602 ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,aleczka i jej inteligencja pożal sie Panie Boże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia trzymam kciuki bardzo mocnooo!!!:** #gosciu skoro tak dobrze nas znasz i masz taka silna potrzebę dyskusji to sie podpisz, to sobie pogadamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia trzymam kciuki! Niech się wgryza;) Xxxx W pierwszej ciąży ruchy poczułam w 16tc, a teraz chyba w 18. Xxxx U mnie trochę gorzej. Mam zbyt częste twardnienia brzucha:( Gin zaleciła magnez, nospę i żeby ktoś pomógł przy Małym. Tylko kto!? Wszyscy daleko. Oby kolejne moje dziecię nie pośpieszyło się na świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka a dlaczego nie pomyślałaś o tym wcześniej ? Po pierwsze mała różnica wieku,po drugie fakt ze urodziłaś skrajnego wcześniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaaaa cudny sen. Czekam na Twoja pozytywna betę. Doczekam sie zobaczysz:). Nigdy nie liczyłam swoich wizyt, ale ponad 100 Twoich robi wrazenie. Ile jesteśmy w stanie znieść i poświecić. Niesamowite to. Ania1602 jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka uważaj na siebie. Moze jakis klubik dla dzieci? Zeby na 2 godzinki chociaż zostawiać małego? A jak synuś właśnie? Widzisz jeszcze różnice wśród rówieśników czy juz dawno sie zatarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 jeśli jesteś z warszawy to chętnie pomogę w miarę swoich możliwości. Trzymam kciuki za was!!! Julka też jest w szoku że przetrwałam tyle wizyt i przetrwam ile by ich nie było. Gonią tak dr przepisała prolutex. Biorę letrox, luteina dopochwowa 2*1, doustna3*2, estrofem, estradot, clexane, prolutex, encorton, d-vitum forte1000, femibion Natal 1, trochę tego jest. Dr chciała mnie wysłać na przymusowe l4 kazała dziś i jutro polegiwac z nogami w górze ale jak powiedziałam że idę do pracy tylko w czwartek to powiedziała że spoko nie muszę brać. Widać że dr swoi się i Troi by nam pomóc i wierzę że pomoże. Wasze wsparcie jest nieocenione. Malami jak zyganko, lepiej coś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia bardzo Ci dziękuję ale nie jestem z Wawy. Dajemy radę. Poprostu muszę mniej nosić moje 12kg;) Xxxxx Gość o czym miałam myśleć wcześniej? O tym, że pod kobiec ciąży mogę czuć się gorzej? Tak ma chyba większość ciężarnych. Poza tym nie było nad czym się zastanawiać, bo mój drugi bąbel to tzw "wpadka";) Chyba nie wiesz co to jest pojęcie "skrajny wcześniak". Poczytaj i wtedy się wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Przy drugim podejsciu moj doktor nie mogl mi zrobic drugiego USG przed punkcją i pamietam przyjęła nas inna doktor moja imienniczka...;) I powiedziała tak...naprawde prosze mi wierzyc że jak ma sie przyjąć to sie przyjmie i nic na to nie ma wpływu...normalny tryb źycia jak dotychczas oprocz roweru,fitnesu itp.. I tak było...:) Pozdraiam was milego dnia i zmykam do.pracy..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia m9cno 3mam kciuki za Ciebie:** bardzo bardzo!!! za tydzien oglosisz radosna nowine zobaczysz;))) u mnie rzyganko codziennie rano....czwartek wizyta juz sie boje oby bylo wszystko ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Mały miał iść do żłobka ale zrezygnowaliśmy, bo baliśmy się że zacznie przynosić choroby. Poza tym szkoda mi go, bo musiałby iść na 9godz! Tak żeby m go zaprowadzał i przyprowadzał. Żadnych różnic już w tej chwili nie ma. Od początku świetnie dawał sobie radę. No może poza mówieniem, bo nic nie mówi. Ale to chyba nie ma nic wspólnego z wcześniactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×