Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Agusia buziaczki kochana moja!!! Też mam nadzieję że nie będę musiała tego śledzić ale tak bardzo się ciesze że ci których nie stać na ivf będą mieli szanse zawalczyć, bo ja jakoś dawalam radę bez dofinansowania ale wiem że są osoby których nie stać na te procede.... Nie wiem czy widziałyście już ogłoszenia par które opisują swe historię i zbierają na ivf normalnie podany nr konta i zbiórka ..yuhhhuuu Malami jest 16:58 zapewne siedzisz pod gabinetem i obgryzasz paznokcie, hihihi Całą sobą jestem z tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi wstyd dziewczyny za Was. Naprawdę. Nie rozumiem tego co się tutaj dzieje. Myślałam że grupa na fb Wam wystarczy, po co siać zamęt tutaj? To jest naprawdę okropne że nie jesteście w stanie popuścić. Nie wiem, nie domyślam się kim jesteś ale na pewno Cię znam drogi anonimie bo jesteś jedną z nas. Zawsze byłaś. Tak jak odpuściłam fb tak i pora zrobić z tym forum bo co innego pozostało? Jest mi bardzo przykro że nie wiem już komu wierzyć, kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie monitora. Morela, odeszłam z fb przed Tobą wiec może Twoje odejście było niepotrzebne. Co do Czarnej Porzeczki, niektóre wpisy są bardzo w jej stylu. Ale czy warto się nad tym zastanawiać? Czy to cokolwiek zmieni? Kinia, dużo się zmieniło od czasu kiedy się starałyśmy, ludzie się zmieniają jak widać. Niekoniecznie na lepsze. Trochę mi żal tego forum, osób które tak się wspierały, ale mam aktualnie chyba wiekszy niesmak całej tej niezrozumiałej dla mnie sytuacji. Będąc mama widzę jak zachowują się inne mamy w stosunku do mam i innych dzieci. To nie jest zawsze pomocne i życzliwe niestety. Forum to nie życie na szczęście. Gdybyś potrzebowała jakiś leków (mam jeszcze zapasy) to daj znać, ja na początku tej ciąży dostałam ogromna pomoc w tej kwestii od zupełnie nieznanych mi osób i Agusi. Naprawdę mocno trzymam za Ciebie kciuki i będę trzymała do momentu aż przytulisz w końcu upragnione dziecko. Jestem przekonana i mocno wierze w to że będziesz mamą! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Zuzka, dziękuję za odp. Czy możesz jeszcze napisać jaka dawkę encorton przyjmowałas? I z jakiego powodu? Jaka dawkę miałaś w ciąży i do którego tc? Ja mam przepisane 20 mg na komórki NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odebrałam ostatnie brakujące wyniki do immunologa: toczeń i mutację L i wszystko ok. W poniedziałek jedziemy do Poznania na ten kariotyp i potem do Łodzi z wynikami do immunologa. Wracam do "gry" - taką mam nadzieję. Pozdrawiam Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam malamii? Kkiniaa może Twoje samopoczucie to była taka reakcja organizmu (dużo stresu, nerwów)?! Ja też brałam zastrzyki z progesteronu i wszystko było ok. Martuskaa1985 (nie mogę dodawać postów, muszę je modyfikować albo skracać- wyskakuje mi komunikat spam) też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam go w klinice i płaciłam 200 , a kumpela zamawiała na aptece internetowej doz i kosztował około 160 za opakowanie. Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia.D szkoda ze właśnie takie fajne dziewczyny jak ty opuszczają forum,ale rozumiem twoja decyzję .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś może mi wytłumaczyć co się stało na fb ????? Skąd ten jad tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny z maluszkiem wszystko ok;) serduszko bilo jak szalone...juz ma 3,2cm;)) strasznie sie stresowalam ta wizyta...ale na troche odetchnelam z ulga...zaczelam juz 11 tydzien. teraz odliczac do prenatalnych,ktore mam 3.10 to dopiero bedzie stres:( dzieki za slowa otuchy:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
noi dzisiaj juz powiedzielismy rodzicom o ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yupiii Malami wspaniałe wieści!!!!! Bardzo się ciesze!!!!Ale duże to twoje maleństwo hihihi A jak kochana rodzice??? Wiedzieli o waszej walce???? Łzy radości były???? Martusia , fajnie że wracasz witamy na polu bitwy!!!! Same dobre wieści dziś!!!! Azurro, Ania czy już przywitalyscie nowych członków rodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna miałam przepisane 5mg. Niby z powodu poronień i po to żeby wspomóc zajście w ciążę, bo mam haschimoto a to choroba autoimmunologiczna. W ciąży też zalecali brać to świństwo ale zdecydowałam, że nie będę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii cieszę się. Będzie wszystko dobrze. Skończy się żyganko i wtedy tylko się cieszyć. Xxxx Kinia ja też wierzę, że nie będzie Ci potrzebne to koło ratunkowe. Będą z tego dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Malami Strach ma wielkie oczy..:):):) Wiedziałam że musi być wszystko ok..;) I oby tak dalej....najlepszego dla was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Czy jest tutaj ktoś kto stosował encorton w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiad mi też jest szkoda,że padła grupa na fb i to,że zostałam oszukana i dziwnie pominięta a to że zrobiłam tutaj wpis nie oznacza,że trzeba wszystkich wrzucać do jednego worka...nikt nie jest idealny ani ja ani Ty ani czarna porzeczka ani morela ani agusia ani aleczka itd...wielka szkoda,że tutaj jest ach i ech a za plecami co innego.Strasznie się zawiodłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość nikt nie jest idealny, ale pisanie na forum anonimowo to już totalna hipokryzja i obłuda więc twierdzisz że właśnie to Ci przeszkadzało a robisz dokładnie to samo. To jest kompletnie bez sensu. Nie wiem co się stało z grupa na fb. Jednak wypisanie się z niej nie jest powodem by wracać tutaj i obrażać wszystkich z góry do dołu anonimowo. To prawdziwe tchórzostwo. Nic tym nie osiągniesz. Nic. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii gratuluję!! Cudownie, że wszystko jest dobrze! Szybko.minie do usg! Odpoczywaj! Kinia nie bedzie Ci potrzebne to dofinansowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii89 - cudowne wieści :D ... oby tak dalej :) o Kkiniaa84 - życzę, aby dofinansowanie nie było Ci potrzebne ... czekam na betę :) ... trzymaj się ... a co do twoich dolegliwości, drżenie oraz podwyższone ciśnienie i puls miałam przez kilka dni po porodzie - lekarz tłumaczył to emocjami które towarzyszyły mi w tamtych dniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia wiedziałam ze tak bedzie z tym dofinansowaniem. Malamii cudnie! Bede tu wchodzić i czytać jak rośniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiad czy umiesz czytać ze zrozumieniem? bo zaczynam mieć wątpliwości...jak mogłam wypisać sie z grupy skoro została zlikwidowana?no tak ty i twoje interpretacje...nic się nie zmieniło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, a skąd zosiad miała wiedzieć ze grupa została zlikwidowana? Padła nie jest jednoznaczne z tym, ze została zlikwidowana. Tak wiec zosiad wiesz już czemu gość musi się tu wyzywać... musi gdzieś odreagować życiowe niepowodzenia i frustracje dnia codziennego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłbyście wyluzować i nie zatruwac tego forum tez ? Fajnie by było. Małami super wiadomość, wiedziałam że taka będzie :D Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie interpretuje. Nie czuje się na siłach. Jedyne co mi przyszło teraz do głowy po Twoim wpisie anonimie to, to że jesteś Morelą bo do Ciebie napisałam że może niepotrzebnie odchodziłaś z grupy skoro ja zrobiłam to wcześniej. O tym że grupa się rozleciała dowiaduje się teraz od Was, a przecież cały czas utrzymywałyście że wszystko jest ok a moje czy Nadziei zdanie odnośnie hipokryzji w grupie to tylko "wymysły". Nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Jedno jest pewne, nie można nikomu ufać, przynajmniej nikomu z tej grupy na fb. Przykro mi z tego powodu. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiad uwierz mi, nie jestem gosciem:) odeszlam z fb przed Toba, a później z tego co wiem od dziewczyn, cala grupa zostala zlikwidowana. Nie wsiadaj na mnie bez powodu jak to robilas juz wcześniej, nic Ci dziewczyno nie zrobilam, a tylko denerwujesz kobietę w zaawansowanej ciąży. I ja sie podpisuje, zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela, wpisy anonima i Twoje po prostu się pokrywają. Wyraziłam swoją opinie, Ty swoją. Jak odchodziłam z fb Ty jeszcze komentowalas z Aleczką mój ostatni wpis, wiec wybacz. Nie zamierzam się z Tobą sprzeczać kto pierwszy i dochodzić do tego bo i tak to nic nie da. Też jestem w ciąży jeśli nie pamiętasz. Nie napisałam nic obraźliwego w Twoją stronę. Nie rozumiem po co miałabyś wylewać tutaj swoje żale, na pewno przy 1 dziecku i w ciąży masz ciekawsze i pożyteczniejsze rzeczy do robienia. Czarna Porzeczka pod tym względem ma na pewno większe możliwości i powody. Tak czy siak anonimem jest któraś z grupy. I życzę powodzenia tej osobie w obrażaniu i wylewaniu swojej nienawiści do drugiego człowieka jak wszystkie dziewczyny dojdą do tych samych wniosków, że nie warto tutaj nawet zaglądać. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×