Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
gośćx- niech zgadnę, jesteś w ciąży?:-) bo jak ktoś tu sie odzywa po długim czasie to po to żeby pochwalic sie brzuchem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc buba
Kinia bardzo mi przykro ze kolejne podejscie nie wyszlo. Juz kilka razy pisalam do dziewczyn ze in vitro to loteria. Jednym udaje sie za 1 razem a innym troszke dluzej. Nic na to nie mozna poradzic... czasem mysle ze to jest zapisane gdzies w gwiazdach i tak po prostu ma byc. Odpocznij chwilke, zrob cos dla siebie i wroc do walki. Jesli masz ochote to pisz o czym chcesz. Wygadaj sie. Nie zamykaj sie w sobie. Tutaj jest zawsze ktos kto cie wyslucha. Odzywaj sie. Nawet jak nie walczysz... Gosc z 12.04 tutaj przyznam racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacięło się czy nikt nie pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
Witam koleżanki! Czy możecie mi napisać jak długo trwa długi protokół? Wiem, że 21 dni bierze się tabl anty, a potem są włączone inne leki, musi wystąpić miesiączka przed pobraniem komórek. Moje pytanie - ile mniej więcej trwa przygotowanie licząc od dnia włączenia innych leków? Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćMajka - ja miałam dwa razy długi protokół i dwa razy wyglądał on inaczej.. Za pierwszym razem nie brałam anty, tylko gonapeptyl od 2 dc.. i potem włączony menopur (to też jest długi protokół).. Przy pierwszej procedurze nie uzyskaliśmy żadnego zarodka.. Za drugim razem anty byłam wyciszana prawie 2 m-ce (zwykle lekarze wyciszają miesiąc 21-28 dni), no i też gonapeptyl plus później menopur.. Myślę, że dłuższe wyciszanie organizmu, plus większe dawki menopuru w początkowej fazie przyjmowania były u nas sukcesem do uzyskania dojrzałych oocytów.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćMajka - u każdego długi protokół może wyglądać inaczej, ja zaglądnęłam do papierów i od 2 dc brałam menopur razem z gonapeptylem przez 10 dni i punkcję miałam 13 dc.. Licząc od miesiączki sztucznej po anty. A przed miesiączką gonapeptyl brałam co drugi dzień przez dwa tyg (w sumie 7 zastrzyków). Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - jak się czujesz? Jak wizyta.. Byłaś już może???? Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
Biedrona dziękuję za odpowiedź, czy możesz mi napisać jak to wygląda dokładnie w protokole z anty? Po 21 dniach anty włączają zastrzyki i bierze się wtedy jeszcze przez 7 dni anty wraz z zastrykami? Jak jest z miesiączka po skończeniu anty? Czy miesiączka występuje podczas brania zastrzyków? I jak długo miałaś zastrzyki? Ile dni po odstawieniu anty były pobierane komórki? Pytam, bo zastanawiam się jak ew ustawić urlop na ten czas... Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
Biedronka dziękuję za odp. czy możesz mi napisać jak to jest w protokole z anty? Czy np. Po 21 dniach zaczyna przyjmować się zastrzyki łącznie z anty jeszcze przez kolejne 7 dni i potem przychodzi miesiączka? Po ilu dniach od wystąpienia miesiączki dochodzi do pobrania komórek? Pytam, bo nie wiem jak mam zaplanować w wolne w pracy... Jestem przed rozpoczęciem programu i nie pytałam o to lekarza. Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny słyszałyście, do sejmu trafił projekt. Pisowskie k***y chcą karać samorządy finansujące invitro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia Slonce jak tam samopoczucie przed lapari?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkness77, Biedrona1979 fajnie, że mnie jeszcze pamiętacie. Od tamtego czasu mam zdrowego syna Dawida 9 września skończył 2 latka. A co U Was słychać jak pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc buba
Kinia powodzenia dzis na laparoskopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Majka - coraz rzadziej tu zaglądam, więc dopiero odpowiadam... Po 21 dniach albo dłużej, w zależności ile lekarz zleci bierzesz gonapeptyl razem z antkami przez ok 7 dni.. Ja mialam co drugi dzień, więc wyszło 14 dni, potem dostajesz sztuczną miesiączke i bierzesz gonapeptyl razem z menopurem lub czymś innym od 2 dc.. Ja brałam 10 dni i ok 16 dnia była punkcja.. x Gość x - mój synek ma 17 m-cy.. Wzrusza nas na każdym kroku.. :) Ja w przyszly*m tyg wracam do pracy.. Mieliśmy drugi transfer, ale się nie udal, więc moje dziecko pozostanie rozpieszczonym jedynakiem ;) :D Biedrona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Jestem po laparo usunieto mi zrosty wewnatrzotrzewniowe ciekawe co moja dr na to powie ,czy to mialo jakis wplyw na moja plodnosc, tego jeszcze nie wiem. Kontakt z lekarzami w szpitalu zerowy, no laparo kiedy bylam jeszcze otumioniona przyszedl Dr I powiedzial ze wszystko OK a w wypisie zrosty usunieto!!!! Malami jak po badaniach??? Buba buziak Gosc tez slyszalam o tym ze maja karac za ivf , wrecz nie moglam W to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Witajcie..::) Kinia Trzymaj sie i aby teraz do przodu...:):):) Malamii Jak.u Ciebie? Jak sie czujesz:) Biedronka Fajnie ze jestes z nami i ciesze sie razemz tobą twoim szczęściem:) Felicita Piszaju...tu nowe wiesci..co tam słychac:) Eliza Jak u ciebie??? x A u mnie dziewczyny.... Wczoraj wrocilam do domu bylismy na wizycie doktor sie troszke wystraszył przy usg bo mały ułozył sie głową w doł i zaraz szybko sprawdzał szyjke czy wszystko ok i jest ok Ale przyznaje ze jest mi coraz ciężej to juz 26 tydz.mały waży 1,100 i mierzy koło 30-32 cm Poza tym aby tak dalej choc doktor powiedział no mały moze miec dobre 4 kg...;) Przy okazji zrobiłam usg nóg bo kriwnek.popekanych mam coraz wiecej i prawa noga daje odczuć gdu sie nachodze. 21.10 wizyta specjalisty bedzie badac echo malenstwa i 30.10 kolejna wizyta u naszego doktorka tak wiec weekendy zaplanowane na krotki urlop w pl Pozdrawiam was i myslami jestem z wami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Kolezanki Piszcie co tam u was jeśli kogoś pominelam to przepraszam...;) Ostatnio straszna cisza tutaj..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Gonia u mnie wszystko w porządku. Czuję się dobrze, dokucza mi tylko zgaga ale wszystko do przeżycia. Zaczęłam 28tc a mała waży nieco ponad kilogram. Kinia teraz już musi być ok. Masz endometrioze? Pozfrawiam Was wsxystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna cisza bo sie odechciewa pisać i czytać fałszywe gratulacje i porady-szczególnie od niektórych osób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Dopada mnie przeziębienie czy mozna zażywać jakies leki w ciąży..???? Doradzcie,poradzcie...please..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
GośćGonia jest taka seria dla kobiet w ciąży Prenalen-syrop, pastylki do ssania i chyba saszetki do picia. Są bezpieczne dla kobiet w ciąży a poza tym domowe metody. Ja też jestem przeziębiona j pije dużo herbaty z sokiem z czarnego bzu plus na wieczór ciepłe mleko z miodem. Kinia mam nadzieję, że ta laparoskopia to duży krok w stronę ciąży. Trzymam za to kciuki. Miłego wieczoru. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia kiedy masz k9nsultacje ze swoim lekarzem prowadzacym? Mam nadzieje, ze laparo to bylo to i teraz juz crio zakonczy sie tylko pozytywnie:*** Ja po badaniach ale czekan jeszcze na wynik pappa...niby na usg wszystko ok...zapokoilo mnie jedynie przeziernosc ale lekarz stwierdzil, ze jest ok. Zobaczymy po wynikach z pappy:( Teraz w srode mam wizyte pierwsza u lekarza u ktorego chce ciaze prowadzic wiec zobaczymy... Ogolnie wszystko jest takie stresujace;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Morela jak sie tam czujesz? bo termin tuz tuz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Malamii Jaka jest przezierność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Kinia to może te zrosty byly powodem niepowodzenia? Trzynam kciuki za kolejna próbę! Malamii słuchaj sie lekarza i nie stresuj bezsensu:) czemu mialas zalecona pappe? Ja juz na ostatnich nogach, nie moge doczekac sie córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19.28 przyznaje racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mialam pappe razem z usg .. badanie mialam refundowane wiec i to i to mialam razem... Przeziernosc wyszla 1,9.... Morela 3mam kciuki:** oby szybko poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii mialam identyczna przyziernosc w pierwszej ciąży. To nie jest jakis wysoki wynik, wiec nie ma co sie martwic. Norma jest do 2,5 przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×