Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Mam estrofem encorton luteinę no i fraxyparie. Oczywiście kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik gratulacje!!! Nudnej ciąży Ci życzę :-) dbaj o Was. Ja brałam duphaston do 13 tc. Wierzę, że będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa- przykro mi, ale wiem że jesteś waleczna i wytrwale bedziesz dążyć do celu, bo każdej z Nas sie uda. To tylko kwestia czasu. Działaj naturalnie w wakacje a pozniej ivf, choc życzę Ci by nie było potrzebne:). Idz do lekarza sprawdź czy tam w środku wszystko jest ok, nie brałabym clo bez konsultacji z dr. X Basik- :) kciuków nie puszczam do przyrostu :), kiedy idziesz na drugą bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, no pięknie...teraz tylko pięknych przyrostow !!! Kinia, moze skusisz sie na ten ubichinol ?!? Mi dziewczyny polecaly i lekarz kazał jesc i moze to pomogło...wit D3, kwas foliowy i femibion brałam, dodatkowo magneb6, kwasy omega 3 i łyżkę oleju lnianego...taki koktajl mołotowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik wspaniała wiadomość, pięknego przyrostu Ci życzę. Xxxxxx Anetyyy jeśli czytasz forum od jakiegoś czasu, to pewnie zauważyłaś, ze wszystkie historie kończą sie happy endem, czasami po prostu trzeba dłużej zaczekać i czasami droga do macierzyństwa jest bardziej kręta niż byśmy sobie życzyły. Powodzenia, oby udało sie Wam jak najszybciej. Xxxxxx A my po ostatniej wizycie u lekarza, Malutka na szczęście rosnie. Dostałam juz skierowanie do szpitala na CC. Jeszcze tylko za tydzien KTG, a za dwa o tej porze moze juz będę tuliła nasza córeczkę :) I co do wagi dziecka, niby dr mówił, ze to ile ja jem nie przekłada sie na wagę dziecka, bo Maluszek zawsze pobierze tyle ile potrzebuje. Ale juz kolejny raz widzę (dzięki wizycie tydzien po tygodniu), ze jeżeli jem więcej dziecko tez lepiej przybiera na wadze. Wiec dla mam nie mających apetytu, zmuszajcie sie do jedzenia jak najcześciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela15
Basik!! Super! Trzymam kciuki za przyrost!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mi prof tez polecał ubichinol i jeszcze l-karnityne, mówił ze poprawia jakość komórek jajowych. A Twoj M coś łyka? Mój przed i w trakcie wszystkich procedur pił pranatal probaby (ja z reszta tez i tak co wieczór zamiast do kieliszka z winem siadaliśmy do filiżanki witamin ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Basik gratulacje :) Trzymam kciuki za przyrost. * Anetyyy witaj. Jeśli masz jakieś pytania to pytaj śmiało, na pewno znajdzie się dziewczyna, która będzie znała odpowiedź. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Dziewczyny jeśli chodzi jeszcze o espumisan bobotic i sab pediatra zawsze mnie uczula ze jeśli wybieram któryś specyfik dla mojej księżniczki mam zwracać uwagę czy jest to produkt leczniczy czy wyrób medyczny czy suplementy bo przy tych dwóch ostatnich to co na ulotce a co właściwie jest w tych kroplach to nikt tego nie wie wie tylko firma.Jeśli chodzi o delicol i jest faktycznie nietolerancja można to sprawdzić koszt badania ok 20zl I znowu co to jest delicol firma mega produkuje wszystkie możliwe suplementy dostępne na rynku od dx2 szampon po regenerum do paznokci a teraz delicol dla niemowląt .To TAKIE UWAGI MOJEGO PEDIATRY CZASEM FAJNE GADA I WYDAJE MI SIĘ ZE COŚ W TYM JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ale czy ma z tym wszystkim racje podoba mi się to ze nie zleca mi wszystkiego co mozliwe tylko ostrożnie bo czasem u lekarzy wiadomo ze był przedstawiciel z danej firmy bo leci taśmowe dla wszystkich to samo czy dla starych czy dla młodych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiczku, mordo ty moja gratuluję Ci, ktoś wreszcie podniósł średnia :-D Kochana bardzo nudnej spokojnej ciąży, życzę. Teraz już tylko uśmiech na twarz i bez nerw, kciuki za przyrost nadal trzymam. Bardzo się cieszę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja Ci polecam Ubichinol z całego serca :-) ! Osobiście uważam ze Ubichinol, Wit.D,kw.foliowy,magnez, czystek, dużo warzyw i owoców sporo ruchu to wszystko pomogło sprawić ze prawie 4 miesięczny cud śpi teraz słodko w łóżeczku obok :D X Basik wiedziałam:D gratuluje i super przyrostów życzę! Weź jeszcze magnez :-) X Ewa nie wiem jak dziewczyny ale ja póki cos podam moim dzieciom to dokladnie to przeanalizuje, a nie ze robię tak bo pediatra kazał..raczej to ja wychodzę z inicjatywą czytam, dowiaduje sie i wtedy ewentualnie konsultuje. Wiadomo ze każda matka chce jak najlepiej, i jesli można pomoc dziecku w bólu to, to robi. Jeśli jedno nie działa to sxukm czego innego. Tak samo na dorosłego lepiej działa apap a na drugiego paracetamol a sklad praktycznie ten sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia :-) No to podsumowując szkoda kasy na dalsze IUI ... Lepiej spędzić weekend z mężem w SPA !!! No dobra trzeba by trochę dołożyć ale warto !!! A i Kinia przed zastosowaniem Clostybygetu upewnij sie ze torbiel zniknęła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No widzisz Nadzieja to ty jesteś dobra matka a ja nie bo ja do tej pory ufalam lekarzom bo komuś trzeba i nie analizowakam tego trzeba to podawała i tak np delicol wpychalam w niunie i nie zastanawiałam się ze warto to jednak sprawdzić zastanowiło mnie jak mowie lekarce ze podaje nutranigen a to jest mleko b/laktozowe to po co delicol a Pani Doktor to nic i tak pani poda 2 kropelki ......No a z tymi wyrobami produktami suplementami to jak zaczęłam to analizować to jest to nabijanie ludzi w pałe i tyle i jeśli podajemy to jednak wybierajmy leki i jestem przekonana ze każdy chce dla swojego małego jak najlepiej żeby nie cierpiał .A jeśli chodzi o paracetamol to może 8 firm produkuje go i właśnie trzeba zwracać uwagę na oznaczenie jakie posiada bo właśnie może dlatego nie działa bo to suplement czyli może zjadasz masę tabletkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz :-) jesteś farmaceutą znasz się i fajnie ze o tym piszesz na co zwrócić uwagę. A te panią dr.od mleka to raz dwa bym zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No Nadzieja zaraz to zrobiłam i trafiłam na tego pediatra który wydaje mi się super ,ale dziś w nocy masakra Niunia ma też infekcje bolało mnie gardło a teraz ją i nie chce jeść.A skąd wiesz ze jestem farmaceuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja też przed udaną procedurą wcinałam 2 m-ce ubichinol, wit. D3, kwas foliowy 5mg, a mój M przez trzy miesiące brał FertilMan plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m cały czas bierze androvit plus. Z tego co piszecie muszę uderzyć po ten ubichinol ( trochę drogi on jest) ale cóż. Dziś wstałam z mega kacem, wczoraj miałam imieniny i na te smutki pozwoliłam sobie z %. Anetyyyyy witamy cie w kręgu walczących do upadłego :-D Dziewczyny obecne tu to skarbnica wiedzy więc zawsze pomogą zresztą skoro czytasz nas to już pewnie to wiesz. Dzięki za linka. Życzę Ci krótkiej drogi do swojego celu. Nadziejko na te iui poszło od h...kasy ale co zrobić dobrze że mieliśmy za co je robić. Dziś idę do dr zapytam o ubichinol, torbiel, stymulacje clostilbegyt i sama nie wiem co jeszcze. Wogole to @ jeszcze nie mam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia bierz Ubuchinol ale Keneki, ma duże skoncentrowanie 60 tabl ok 100 zl jest w Gemini jak coś bo zamawiam. Lekarz pewnie Ci powie ze nie zaszkodzi..wiec może pomoże :D ? A na kaca najlepsza praca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa kiedyś wspomniałaś o tym .. Nie wiem jak u Was ale u mnie 16 stopni i chmury na być taka pogoda przynajmniej przez 3 kolejne dni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa nie wiem jaki nasz do tego stosunek ale u nas dla malutkiej ba czerwone gardełko pomogło dwa razy dziennie nurofen, cebion do wody 5 kropli, i Camilla na ząbkowanie tak tak to jest homeopatyczne i nasza mądra pediatra mówiła ze troszkę tez odkazi małej buźkę..a Ty weź Argentin on na jony srebra jak dla mnie super działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam ze znow zawracam wam glowe ale mam kolejne zmartwienie:( moze ktoras z was mi pomoc? Jutro zaczynam 25tc i dzis odebralam wynik wymazu i mam candida(nystatyna nie pomogla) i dwie bakterie: MYCOPLASMA HOMINIS i UREAPLASMA UREALYTICUM. Dr mowi ze nie bedziemy leczyc bo trzeba by doxycykline a jej w ciazy nie wolno a szyjke sprawdzil i jest dluga i zamknieta(bo podobno te obie bakterie moga spowodowac pekniecie pecherza plodowego i przedwczesny porod a wtedy szyjka sie najpierw skraca). Dal mi tylko globulki dopochwowe z wit.C i kazal przyjsc za dwa tyg.na wymaz kontrolny. Jakos mu nie ufam i strasznie sie boje o córeczkę :( czy macie jakies doswiadczenia z tymi bakteriami po 20tc?Boze nie wiem co robic:( Bede wam bardzo wdzieczna za pomoc:( dziekuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* zosia2574 ja doświadczenia z tymi bakteriami nie mam, ale jeśli nie ufasz swojemu lekarzowi w tej sprawie to może skonsultuj ten problem z innym... * Miłego dnia wszystkim życzę :) U nas też kiepska pogoda, 16 stopni i deszcz co chwilę pada, ale to tylko dzisiaj, od jutra będzie się pomału zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia obie bakterie sa bardzo groźne dla płodu. Nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie klinika przed in vitro zalecała zrobienie tych obu posiewów.problem jest taki ze jest to bakteria płciowa,wiec albo jestes cały czas nosicielką albo ktoś cię zaraził. Ja bym nie ufała lekarzowi ktory nie każe leczyć,a bakterii globulkami nie wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 - ja również polecam Koenzym Q10 keneki ... nie wiem czy on pomógł, ale na pewno nie zaszkodził ... brałam tuż przed udanym ostatnim crio. Ja dodatkowo brałam jeszcze Omegamed optima forte - biorę to też całą ciążę. Kibicuję Ci Kochana z całego serca. I proszę przemyśl jeszcze raz sprawę kolejnej IUI ... może czas spróbować z ... sama wiesz :) o Basik30 - czekam z niecierpliwością na jutrzejszy przyrost ... u mnie powiodło się właśnie ostatnie crio i aktualnie mamy w 33t 4d. Powodzenia :D o Dziewczyny - ciężarówki odczuwające już maluchy - czy wasze dzieci też praktycznie codziennie mają czkawkę??? Czy można coś zrobić, aby dziecku tego oszczędzić? W końcu pokutuje przeświadczenie, iż czkawka szkodzi na serducho. A ja nie narzekam na pogodę ... 18st balkon otworzony i nareszcie jest czym oddychać. Za chwile zabieram się za prasowanie ubranek. A w międzyczasie robię ciasto na pizzę ... dzisiaj taka mała niespodzianka dla M... :D Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×