Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gwarancja GetHelp na auto z komisu

Polecane posty

Gość GetHelp
Sieć warsztatów liczy w tej chwili w Polsce dokładnie 1486 warsztatów. W każdym powiecie w Polsce są minimum dwa, które realizują naprawy dla GetHelp.pl. Niestety, ale wpis użytkownika "gość" wygląda na kolejny paszkwil ... Pozdrawiamy konkurencję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata beata
Witam to proszę podać warsztat w okolicach Rybnik Żory Wodzisław Śl. chodzi o naprawę skrzyni biegów w Audi A5 . Szanowna firma Get Help odpowiedziała nam że limit jest 1500zl. gdzie na ulotce zaznaczone jest skrzynia biegów LIMIT NAPRAW 10 000zł. i ani słowa choćiażby drobnym druczkiem że to jest limit za wszystkie naprawy łącznie przeprowadzone w okresie gwarancji. A kwota jednorazowej naprawy to 1000 zł. o czym klient dowiaduje sie w trakcie naprawy. Oczywiście dealar zapewnia w trakcie rozmowy telefonicznej że limit jest 10 tys. przeciez macie tą gwarancje .. w trakcie rozmowy łączy sie z panem Damianem z Get help , który potwierdza kwote 10 tys. zł. Panie Robercie ja chętnie podam Panu nr gwarancji. Jestem w trakcie chwili PRAWDY O get help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert GetHelp
Dzień dobry Pani Beato. Proszę o podanie numeru gwarancji. Bardzo chętnie Pani pomogę. Robert GetHelp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata beata
674/2017/10/001 z dnia 22.10.2017 przy zakupie samochodu wykupiliśmy pakiet STANDARD na 3 miesiące za 499.00 , który m.in. obejmuje : skrzynia biegów automatyczna (CVT) dwusprzęgłowa (DCT,DSG) do 10 000 zł. " Bezgotówkowe rozliczenie naprawy" tak wyczytałam na czterostronicowej dużej ulotce którą dał nam sprzedawca w komisie i którą przeanalizowaliśmy dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak? Udało się coś wyegzekwować? Pytam bo właśnie rozważam komisowy zakup z takim pakietem. Dajcie znać jak sprawa przebiega. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Beato Jesteśmy w kontakcie z właścicielem pojazdu, którego Pani reprezentuje. Nadal czekamy na diagnozę z warsztatu. Niestety nie wszystkie są w stanie podjąć się naprawy skrzyni CTV. Poza ulotką otrzymali Państwo Szczegółowe Warunki Gwarancji. Wysyłamy je wszystkim Naszym Klientom automatycznie na wskazany adres e-mail. Zgadzam się jednak, że pakiet gwarancji nie został najlepiej dobrany do Państwa samochodu a jego cena ma bezpośredni związek z odpowiedzialnością GetHelp.pl Wszyscy możemy jedynie żałować, że nie zdecydowali się Państwo na jeden z wyższych Pakietów Gwarancji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata beata
Do ,,gosc'' Prosze sie wstrzymac . OBIECUJE POINFORMOWAC SZCZEGOLOWO jak zakonczyla sie nasza sprawa . Wszystko jest w toku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata beata
Do Pan Robert gethelp. Nie tyle co reprezentuje wlasciciela co Jestem wspolwlascicielka pojazdu i na wyjasnieniu sprawy zalezy mi nie mniej jak Tomkowi. Mysle ze najrozsadniej byloby podac link do szczegółowych warunków gwarancji z wszystkich 3 pakietów . My mamy ten środkowy < który w porównaniu z 1 wszym jest 10 razy lepszy ,bo w 1 wszym mowa o 1000pln limitu napraw a w Naszym 10 000pln a najlepszy to 15 000 . Naprawa multitronica to okolo 5000 brutto lacznie z jego wymiana na uzywana sprawna. Mysle ze kazdy zainteresowany powinien poczytac i ocenic czy mu sie oplaca .W przypadku naszego auta nic nie zmienia wyzszy Jedyne co pozostaje to czekac na decyzje PREZESA , Trzymamy kciuki.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Beato W ofercie przedstawionej przez Sprzedawcę dostępny był wyższy pakiet gwarancji, który na okres 3 miesięcy kosztował 200 pln więcej a jego limit wynosi 4000 pln. Niestety nie zdecydowała się Pani na jego aktywację w chwili zakupu samochodu :-( Pragnę również podkreślić, że GetHelp.pl NIE odmawia naprawy a jedynie realizuje warunki gwarancji, która została aktywowana na Państwa samochód ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata beata
Do Pana Roberta z get help proszę przeczytać uważnie poprzedni post : limit napraw pakietu START to 1000 zł. / limit napraw pakietu STANDARD to 10 000 zł. / limit napraw pakietu PREMIUM to 15 000 zł. poza tym są okresy trwania gwarancji : 1 / 3 / 6 / i 12 mies. My wybraliśmy opcje STANDARD na okres 3 mies. limit napraw 10 tys. Wszystko PIĘKNIE wygląda do momentu zgłoszenia awarii - wtedy dowiadujemy sie jest jeszcze coś takiego jak : "Szczegółowe warunki gwarancji " skąd dowiadujemy się że jednorazowy koszt naprawy to 1 000 zł. A za ta kwote to niewiele można naprawić :) Gdyby sprzedawca (dealer w komisie) gwarancji ZNAŁ i udostępniał klientowi Szczegółowe warunki a nie tylko posługiwał się ulotką to zapewne gwarancji nikt by nie wykupił !!! Ja na pewno nie zapałaciłabym 499 zł. żeby potem podczas naprawy dostać 1000 zł. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata beata
CD. LIMIT NAPRAW 10 000 to jak mam to rozumieć czy w ciągu 3 miesięcy samochód może się zepsuć 10 razy ? czy tak jak w naszym przypadku psuje się skrzynia biegów a sam demontaż i montaż to 1 200 zł. Nie mówiąc o naprawie częściach i holowaniu. Natychmiast zadzwoniłam do komisu skąd został zakupiony samochód z gwarancją - niestety dealer nic nie wiedział o JEDNORAZOWYM LIMICIE NAPRAW 1 000 zł. i zapewniał że my mamy w umowie 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Beato, firma gwarancyjna chce Pani wypłacić pieniądze na naprawę samochodu..a Pani mimo to jest niezadowolona. Czyżby typowy syndrom Polaka „zawsze mało”? Ja na Pani miejscu cieszyłabym się, że kupując auto mam zapewnioną gwarancję w razie awarii. Przecież kupując używane auto muszę liczyć się z tym, że może ono się popsuć. Pisze Pani, że na ulotce nie jest wszystko opisane. Czy widziała Pani kiedykolwiek ulotki ze szczegółowymi warunkami? Logiczne jest, że każdy sprzedawany produkt ma ulotkę plus warunki szczegółowe umowy, gdzie w interesie kupującego jest zapoznanie się z nimi. Pani Beato...radzę cieszyć się z tego, że ktoś chcę Pani pokryć koszt naprawy samochodu a nie dalej marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGdansk
Ilonka717 czy nie uważa Pani że Limit 10 tys. na 3 miesiące przy jednorazowej naprawie 1 tys to jest jawne oszustwo, myślę że przy zakupie auta można założyć maksymalnie 2 awarię w ciągu tego okresu a ten limit 10 tys jest jedynie marketingową ściemą. Według mnie to w tym wątku wszystkie pozytywne komentarze są napisane przez GetHelp. Pani Beato powodzenia i proszę o kontynuacje opisu Pani zmagań. Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta1986
Pani Beatko, kupuje pani jakiś złom z komisu i teraz wymaga cudów jak nówka sztuka z salonu??? Wow! Gratki za fantazje. Wydała Pani niecałe 500 za gwarancje tak? Pomogli czy nie? A może gwarancja nie obejmuje" żaróweczki"? Szukajmy ,szukajmy frajera który dołoży się do naprawy starego trupka ?? Moim zdaniem Pani przesadza. A jeśli samochód jest słaby albo kupiła pani już uszkodzony to - kobito masz rękojmie , możesz się powołać i mieć pretensje do pana który Ci wcisnął złom a nie do kogoś kto chce pomóc ! Tak bronię. Tak wykupiłam taką gwarancję i tak POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do p Beata "Ja na pewno nie zapałaciłabym 499 zł. żeby potem podczas naprawy dostać 1000 zł. !!!" serio?? 1000 to mało? kto bogatemu zabroni. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata beata
Do Zyta 1986 Robert GetHelp 2017.04.30 do gość ... ... Jest dokładnie na odwrót! Firma sprzedająca auta używane współpracując z GetHelp.pl musi sprzedawać samochody określonej - wysokiej - jakości. Nasza działalność nie polega na "remontowaniu złomów", tylko na pomocy nabywcy pojazdu, nawet wtedy gdy wystąpi poważna awaria wymagająca naprawy za kilka tysięcy złotych. To rozwiązanie bezpieczne dla Klienta oraz potwierdza to, że komis oferuje auta wysokiej jakości, które niestety również czasem ulegają awariom ... WNIOSEK : Broni , Nie Wykupiła , Poleca , i Nie Czytała Postów i Nie Wie o co Chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata beata
Do Kamil Gdańśk Panie Kamilu na Ilonkę 717 nie ma co zwracać uwagi , bo zapewne ma powiązania z get help. Po audi pojechaliśmy ponad 500 km. w niedzielę raczej nie było szans sprawdzić go na stacji diagnostycznej. Ja nie byłam za wykupem tej gwarancji raczej jestem asertywna na tego typu rzeczy ale Tomek dał się namówić jak to nazwał "spokój psychiczny". Czterostronicową ulotkę przeczytałam dokładnie nawet - Wybrane warunki korzystania z usług Get Help pl. małymi literkami na ostatniej stronie. Na telefon otrzymaliśmy smsem nr gwarancji i to wszystko. Gwarancje można wykupić za od 199 zl. do 1199 zł. Szczegółowe warunki gwarancji otrzymaliśmy na maila dopiero po zgłoszeniu awarii i muszę powiedzieć że bardziej to przypomina umowę prawniczą. Wiele zapisów mi się tam nie podoba jak m.in. punkt" Samodzielne zlecenie likwidacji awarii przez klienta skutkuje brakiem odpowiedzialności Dealera " Dlatego domagaliśmy się by na maila nam potwierdzili , że możemy samochód naprawiać w przez nas wybranym warsztacie . W tym tygodniu wyciągnęli skrzynie biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupich nie sieją
To jest po prostu z******te !!! Po 1. Klientka nie miała czasu sprawdzić samochodu przed zakupem bo to była niedziela i jechała 500 kilometrów więc była zmęczona. Wina ubezpieczalni :-) Po 2. Handlarz sprzedał samochód, zarobił, ale nie wiedział że to złom więc to nie jego wina tylko firmy ubezpieczeniowej :-) Po 3. Handlarz sprzedał ubezpieczenie, zarobił, ale nie znał jego warunków więc to nie jego wina tylko - a jakże ubezpieczalni :-)pO Po 4. Nikt nie słyszał o OWU - wina ubezpieczalni :-) On tylko zaoferował ubezpieczenie i niczemu nie jest winny i nic o niczym nie wie ;-) Kobieto! Na używany samochód masz rok rękojmi. Jak się zepsuła skrzynia i masz fakturę to handlarz za wszystko musi ci zapłacić. TO WADA UKRYTA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka 717
hahaha ;D Ale mnie Pani rozbawiła! Pani Beato jedyne co mnie łączy z GetHelp to to, że mój szwagier ostatnio opowiadał jak jego kolega kupił auto gwarancją. Chwalił się jak to dostał od tej firmy ponad tysiaka i coś tam sobie wymienił w aucie ( nie pamiętam już co). Mówił, że liczył się z wymianą tego przy kupnie auta w komisie, a że nie musiał płacić dzięki tej firmie...zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialem problem z gethelp.pl po 3 dniach zakupionego samochodu silnik stanął "dęba". zglaszam awarie posiadam najdrozszy pakiet PREMIUM gdzie obejmuje wszystko do kwoty 15.000 pani na infolinii przyjmuje zgloszenie i dzwoni po mechanikach w obrebie gdzie sie znajduje, udalo sie kogos ogarnac po godzinie...diagnoza obrócone panewki na wale. Pan ktory to zdiagnozowal nie chcial sie podjac naparawy. Kolejne szukanie znawcow przez pania z infolini kto moglby sie podjac naprawy... Po paru telefonach udalo sie pani z infolini ogarnac mechanika ktory podejmie sie naprawy ale najblizszy wolny termin za 2 tygodnie...zgodzilem sie, samochod przez ten czas stal na ulicy gdzie stala sie szkoda(mechanik ktory mial zabrac samochod stwierdzil ze nie ma miejsca aby go przetrzymac przez ten czas)nie wpomne ze stało sie to 150 km od mojego miejsca zamieszkania...minely 2tyg dzwonie do warsztatu, dowiaduje sie ze jeszcze potrzebuja tydzien aby sie wziąć za samochod...masakra.Pani przyjmujaca zgloszenie nie poinformowala mechanika ze musi wyslac maila z przyblizona wycena robocizny i czesci. Nawet nie podala mu maila podczas powierzania mu naprawy samocodu. Po miesiacu i po moich telefonach cos sie ruszylo..Pan mechanik wystawil przyblizony kosztorys, na silnik i na turbine. Przyznano mi na remont silnika max 2000zl czyli MAKSYMALNĄ KWOTĘ JAKA PRXYSLUGUJE NA ZGLOSZONĄ CZĘŚĆ. Nie sugerujcie sie tym ze macie ubezpiecznie do 15000. to jest kwota ktorą mozecie wykorzystac na wszystkie naprawy wyszczegolnionych części,np. silnik bedzie mnie kosztowal ok 9tys zł a gethelp.pl przyznal tylko max 2000zł(tak jest w regulaminie) mechanik wspomnial tez o turbinie ale wychodzi na to ze nie potrzebnie bo co sie okazalo podpieli do tej awari silnika tez turbine, gdzie na turbine zglosilem kolejną usterke po tym jak mechanik wystawil fakture za naaprwe silnika, pani z infolini po moim zgloszeniu turbiny powiedzila ze nie przyslugują mi zadne pieniadze bo remont silnika jest razem z turbina gdzie przyznali max kwote na naprawe 2000zl.? Co ma piernik do witraka? nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diagnozę z wybranego przez Panią Beatę warsztatu otrzymaliśmy po 49 dniach i zgodnie z zawartą gwarancją pokrywamy koszt naprawy w wysokości 1500 pln. Dodatkowo wprowadzamy nowe materiały reklamowe, które lepiej będą informowały nabywców samochodów o wszystkich warunkach gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaNdOm
Strasznie dużo tu ludzi broniących GetHelp. Na tą chwilę wiem, że tego typu gwarancje to ściema. Zresztą pomyślcie sami. Nawet najdroższy pakiet przy starym samochodzie to kropla w morzu potrzeb. Musieli by być idiotami żeby płacić za naprawy takich aut. W Polsce co "mądrzejszy" zakłada firmę i trzepie kasę z naiwnych idiotów, którzy kupując kota w worku myślą jaki fantastyczny interes zrobili. Jak zawsze okazuje się, że to ściema. LUDZIE UŻYWAJCIE GŁOWY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1920
farsa , oszustwo , celowa dezinformacja ! NIE WARTO jestem osoba ktora zostala wciaganieta w sprzedaz tej niby gwaracjii. pieniadze wyrzucone w bloto nigdy wiecej nie polece klientowi ! nie warto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marcin 1920 Jeśli jest Pan Naszym Partnerem to proszę opisać dlaczego nie warto korzystać z Naszych usług i w jaki sposób ktoś został oszukany. Anonimowe wpisy raczej niczego nie wnoszą ... Tym bardziej że obecnie w GetHelp.pl realizujemy ponad 100 napraw tygodniowo i dokładamy wszelkich starań aby Nasi Klienci byli jak najlepiej obsługiwani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rysiek9999, albo raczej Panie Pawle Należało by się chyba sprostowanie dotyczące Pana wpisu. GetHelp.pl nie gwarantuje pokrycie kosztów parkowania samochodu w czasie oczekiwania na naprawę. Zapewniamy jednak holownaie do warsztatu najbliższego od miejsca awarii (w Pana przypadku była to Jabłonna k. Warszawy) i nie mamy wpływu na czas oczekiwania na naprawę w warsztacie, który jest niezależną firmą. Należało by napisać, że "awaria" wystąpiła po przejechaniu 314 (sic) kilometrów a GetHelp.pl zapłacił za: - holowanie 200 pln, - naprawę silnika 2000 pln, - wymianę koła dwumasowego - kolejne 2000 pln... Nie szukaliśmy powodów do do żadnych odmów, chociaż istniało podejrzenie, że wszystkie te awarie nie mogly wystapić w tak krótkim czasie. W 100% wykonaliśmy obowiązki gwaranta zapisane w umowie i dzięki GetHelp.pl "zyskał" Pan ponad 3,5 tysiąca złotych w 3 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wiedziec jak długo czekasz z taką naprawą ? Dostajesz jakiegoś zastepczaka czy po prostu robią taka naprawe w krótkim czasie ? Jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniAAAA111
Mam wykupiony pakiet gwarancyjny GetHelp.pl jest to pakiet Comfort. Miałam uszkodzone wtryski . Naprawa trwała 5 dni i na ten czas miałam auto zastępcze. Jestem w 100% zadowolona, bo nie musiałam płacić za naprawę i dodatkowo dostałam auto zastępcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwarancje GetHelp
Ile czeka się na naprawę w warsztacie? Coraz dłużej! Każdy kto ma pojęcie o mechanice ma ręce pełne roboty. Samochodów jest coraz więcej, są coraz bardziej skomplikowane a dobrych warsztatów jak na lekarstwo. Do tego oczekiwanie na części, prawidłowa diagnoza itd. Lepiej nie będzie i nie ważne czy masz jakieś ubezpieczenie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas oczekiwania na diagnozę oraz naprawę jest uzależniony od kilku czynników m.in. od marki i modelu pojazdu, rodzaju usterki, dostępności części a czasami nawet pory roku (święta, urlopy) a także miejsca w którym mieszka Klient. Generalna zasada jest taka, że im bardziej skomplikowana naprawa tym dłuższy jest czas oczekiwania na jej zamknięcie. W GetHelp.pl robimy wszystko żeby ten czas był jak najkrótszy i 90% decyzji o pokryciu kosztów napraw podejmujemy w ciągu 4 godzin od chwili otrzymania kosztorysu naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×