Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gwarancja GetHelp na auto z komisu

Polecane posty

Gość Maciej901
Mam wykupioną gwarancję PREMIUM, którą otrzymałem wraz z zakupem samochodu z komisu. Auto miało być w pełni sprawne itd... Kilka dni temu pojechałem na serwis uzupełnić klimatyzacje, która sie okazała że wogóle nie działa i jest sprężarka uszkodzona. No to co... przecież mam gwarancję... yhy, tego się przecież mogłem spodziewać. Odpowiedź GetHelp, naprawa klimatyzacji nie obejmuje Pana pakietu... no ok, w związku z tym że auto ma jeszcze kilka innych wad ukrytych zwróciłem się do sprzedawcy o rozwiązanie problemu, dziwnym trafem dzwoni do mnie GetHelp i ku mojemu zdziwieniu słyszę że jednak zapraszamy na diagnozę do naszego warsztatu...ok, zwolniłem się z pracy żeby dojechac na umówioną godzinę, gdzie po dojechaniu czekałem jeszcze 45 min żeby ktoś sie mną zainteresował, po czy przyszedł szef warsztatu dotknoł klimatyzacji, stwierdził że jest pusta i nie postawi diagnozy bo mu nikt za to nie zapłaci.... Dodam że kilka dni temu byłem na sprawdzeniu tego układu za co już zapłaciłem i diagnoza jest prosta... uszkodzona sprężarka + nieszczelny układ, koszt do 1500 zł. W tym momęcie GetHelp informuje mnie że mam zapłacić za diagnoze z własnej kieszeni bo czynnik jest częścią eksploatacyjną i to ja pokrywam koszty, które pokryłem już tydzień temu kiedy chciałem uzupełnić klimatyzację i wyszła usterka, a Pani z GetHelp nawet nie raczy zadzwonić do warsztatu, który podałem się dowiedzieć i otrzymać gotową diagnozę. Prosiłem dziś rano Panią o zmiane warsztatu na ten, który już wie co jest z autem itd... to moja prośba została "olana". Dodam jeszcze że warsztat, który był wybrany przez gwaranta został wybrany przypadkowo, gdyż człowiek na moje pytanie o gethelp powiedział że nie wie kim oni są i dlaczego zostałem tu skierowany, ale nic mi nie zrobi dopóki nie zostanie mu za to zapłacone, a przy tym był bezczelny na maxa jak bym miał mu bonami sodexo za to zapłacić. Krótko mówiąc jak na razie dramat... ale zobaczymy jak to się skończy, jeśli GetHelp nie pomoże auto zostanie zwrócone do komisu z tytułu rękojmi, gdyż jak sie okazało nie tylko klimatyzacja jest wadą ukryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej901
ha ha ha... gethelp chwali się, że możliwość naprawy pojazdu w dowolnym warsztacie?! właśnie otrzymałem odpowiedź! zgodnie ze szczegółowymi warunkami gwarancji paragraf 1 pkt 12bla bla bla... nie wyrażam zgody na diagnozę i naprawę w pana warsztacie! banda oszustów i tyle, mówią jedno, robią drugie i na koniec zasłaniają się jakimiś regulaminami o których wcześniej nawet nie słyszałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Ta firma to oszustwo. Ubezpieczają samochòd a następnie odmawiają pokrycia kosztòw naprawy wadliwe części samochodu. Ktòra mieści się w pakiecie. Ogòlnie cyrk i oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosiłem awarie dwunastu w get help. Podali warsztat, wymienili. Nic mię nie kosztowało. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 1979
Firma jest ok. Komisiarz mydlił mi oczy tą gwarancją tak, że myślałem że padnę z wrażenia. Zadzwoniłem do nich. Bez problemu wysłali warunki, opowiedzieli o wyłączeniach itd Bez ściemy i opowiadania historii z mchu i paproci. Wybrałem pakiet Premium z limitem naprawy 3000 pln. Jak coś się zepsuje na pewno to tutaj opiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymekkkk
Maciej podstawą każdej gwarancji jest zapoznanie się z jej warunkami;) Śmieszą mnie takie osoby jak Ty.. nie zapoznają się a potem się dziwią... hahaha :D Ja tez mam gwarancję w GetHelp.pl na swój samochód i sobie chwalę. Sprzedawca przy zakupie auta dał mi Warunki gwarancji potem zadzwoniłem na infolinię, by się upewnić... i pani również wszystko mi wytłumaczyła, więc się potwierdziło. Auto (jak to bywa z używanymi) miało awarię, pojechałem do swojego warsztatu i okazało się, że to turbina. Auto naprawiłem, GetHelp.pl zapłaciło za naprawę. Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ludzie to nie jest gwarancja tylko auto laweta. Czy wy to w ogóle czytaliście. Naprawy na drodze, naprawy na drodze! czyli nie obejmuje napraw w warsztacie za to płacicie z własnej kieszeni. Ciekawe kto wam zrobi planowanie głowicy w burze na A1. Gra słów a jak przychodzi co do czego to wam koło wymienią. A to macie przy zwykłym ubezpieczeniu pojazdu. poczytajcie trochę i wyciągnijcie wnioski. Na ich stronie nie ma nawet pakietów opisanych ani regulaminu, nic nie ma. Piękna aplikacja śledząca Was i wyciągająca informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenek2020
Zajebista firma. Bez problemu wymienili mi dwumasę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabici w gwarancje na używane auta 17 gru 15 15:42 Rynek aut używanych cywilizuje się – co drugi autohandel oferuje na swoje auta różne certyfikaty i nawet roczne gwarancje. Tyle, że w większości przypadków to... kolejny przekręt Ulotka w zwartej formie ilustruje korzyści, jakie obejmą kupujacego używane auto, po dopłacie np. 1100 zł do „gwarancji”. Na kolorowej kartce wymienione są najważniejsze podzespoły auta, a obok zielone ptaszki: silnik – tak, skrzynia biegów – tak, układ elektryczny – tak, zawieszenie – oczywiście, także objęte jest ochroną. W idealny stan 10-letniego auta stojącego w komisie nie wierzy z reguły nawet jego nabywca, tym chętniej dokupi sobie gwarancję. Sprzedawca zachęca, mówiąc o „spokojnej głowie”, darmowych naprawach i pomocy drogowej, a w ogóle to auto zostało dobrze sprawdzone – inaczej nikt nie dałby na nie gwarancji, prawda? Tymczasem żadnej gwarancji nie ma. Co najwyżej jest produkt ubezpieczeniowy oferowany przez mniej lub bardziej egzotyczną firmę z siedzibą w Gibraltarze lub na Węgrzech. Szczegółowe warunki tej „gwarancji” są pisane przez fachowców, dzięki czemu ryzyko, że firma poniesie koszt naprawy auta, jest zbliżoy do zera. Pod hasłem „gwarancja na silnik” kryje się kilkanaście wybranych elementów mechanicznych, w tym zawory, o ile się nie przepalą i głowica, chyba, że ulegnie ona przegrzaniu albo pęknie – wtedy radź sobie sam. Pod „gwarancją na układ chłodzenia” ubezpieczyciel (program Auto Protect Warranty sprzedawany m.in. przez komisy AutoAuto) rozumie usterkę pompy wody, a w droższym wariancie oferowanym do nowszych aut także m.in. sprzęgło wiskotyczne wentylatora – „przypadkowo” jest to rozwiązanie, które w nowszych modelach spotykane jest sporadycznie. Konkurencja (AAA Auto, program Carlife) ma produkt równie zabawny. Ubezpieczenie nie obejmuje jakichkolwiek defektów komponentów nie objętych ubezpieczeniem, które nastąpiły w wyniku awarii komponentów objętych ubezpieczeniem oraz uszkodzeń komponentów objętych ubezpieczeniem wywołanych defektem komponentów nie objętych ubepieczeniem. Gdybyś zaś, Czytelniku, mimo wszystko chciał zgłosić szkodę, wiedz, że limit jednorazowej naprawy to np. 1500 zł. Od tej kwoty odejmie się koszty niezbędnych ekspertyz, które mogą być konieczne, by sprawdzić, czy należy ci się dopłata do naprawy. Jeśli okaże się, że się nie należy (a to dość prawdopodobne), zapłacisz za naprawę sam, zaś kosztami ekspertyzy podzielisz się z ubezpieczycielem po połowie. To co, kupujesz? Naszym zdaniem Niektóre z firm oferujących „gwarancje” na auta sprzedawane w komisach z równie dobrym skutkiem sprzedają ubezpieczenia na życie 80-latkom, od których nie wymagają badań. Z autami jest podobnie: nie trzeba sprawdzać, w jakim są stanie, bo i ryzyko wypłaty małe. żródło: http://www.auto-swiat.pl/prawo/nabici-w-gwarancje-na-uzywane-auta/g1m81k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auto Świat
To archiwalny i nieaktualny już artykuł i nie dotyczy firmy GetHelp.pl a podmiotów "ubezpieczeniowych" z Girbaltaru i innych rajów podatkowych. Na szczęście firmy gwarancyjne bronią się coraz lepszą ofertą a i sami handlarze "cywilizują" się dzięki czemu samochody przez nich sprzedawane nie są już takimi "minami" jak dawniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno wielkie oszustwo mam wykupiony najdroższy pakiet na 12 miesięcy w moim jeep ie powstał wyciek z mostu i zaczął wyc zgłosiłem awarię pani w miarę szybko znalazła warsztat podała numer i termin wizyty więc dzwonie i pytam a tam właściciel że on nieznane takiej firmy i nic nie będzie robił więc dzwonie do pani z firmy za godzinkę mam drugi warsztat umówiony więc dzwonie też słyszę takim samym odpowiedź tyle że jak zapłacę osobiście to mogę przyjechać więc jadę jest postawiona diagnoza most do regeneracji warsztat wysłał maila wiec dzwonie i pytam co dalej proszę przesłać zdjęcia uszkodzeń stanu licznika i fakturę zakupu po wysłaniu cisza więc kupiłem drugi most wymieniłem a stary mam więc jak powiedziałem im że jest zmieniony to one już nie zapłacą to chciałem żeby ten stary naprawily też odpada naciagacz naprawdę nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robercie nie oszukuj ludzi wasza firma to wielkie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "gość" a właściwie Panie Mariuszu Pomimo kilku prób i wielu kontaktów z Naszej strony NIGDY nie zjawił się Pan na wizytę w wyznaczonym warsztacie, co jest konieczne do weryfikacji usterki. NIGDY nie dosłał Pan zdjęć "rzekomej" usterki a Pana zachowanie i straszenie "hejtem" od pierwszego kontaktu z GetHelp.pl wskazywała na próbę wyłudzenia! Niestety ale procedura zgłoszenia awarii w GetHelp.pl nie przewiduje zapłaty za "podstawione" faktury z "warsztatu kolegi"... Bardzo nam przykro że nie zastosował się Pan do jasno określonych procedur i nie mogliśmy pokryć kosztów usunięcia niezweryfikowanej przez Nas awarii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita, postanowiłem się przywitać ponieważ odniosłem wrażenie, że wszyscy "gościnni" uczestnicy dyskusji zapomnieli o PODSTAWACH. Podstawą w życiu jest MYŚLENIE, polecam korzystać z tej czynności. - Kupujesz AUTO i wierzysz komisantowi którego JEDYNE co interesuje to opchnięcie ci auta które rzekomo jest w IDEALNYM stanie a Ubezpieczenie/Gwarancja jest na WSZYSTKO, TAK?! Jak tak to polecam wizytę u lekarza. - Proponuję świadomie KUPOWAĆ. - Zanim kupiłem moje Auto IGIEŁKĘ ( pojechałem NIM na stację ) - Zanim kupiłem gwarancję, zorientowałem się u źródła na co jest ta GWARANCJA. Finalnie kupiłem auto "Opel Insygnia 2010 rok" Padła już turbina GetHelp mi ja zregenerował nie DOPŁACAŁEM. potem padł DPF po za PAKIETEM ( dowiedziałem się że jest pakiet co ma DPF ) Następnie padła niezawodna skrzynia w automacie. GetHelp kupił i wysłał do warsztatu SPRAWNĄ, dopłaciłem za jej przełożenie. Potem parę mniejszych usterek, GetHelp mi pomógł i w większości je pokrywał. Gwarancję mam na 6 miesięcy i za miesiąc gwarancja się KOŃCZY !!! Auto jest na SPRZEDAŻ zapraszam chętnych do kontaktu !!! I powiem TAK, to nie GWARANCJE są złe po prostu nie sa na WSZYSTKO !!! są tylko ZŁOMY które sprzedają KOMISANCI oszuści. GetHelpa polecam a tego komisanta to bym powiesił za to czym siusia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam, było holowanie, była organizacja warsztatu i pokrycie kosztów naprawy. Zapłaciłem tylko za jakieś płyny eksploatacyjne bo to wymiana hlodnicy była. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwek1994
Miałem podobną historię niestety i też mam do sprzedania samochód ale Audi A4 :-) Gwarancja według handlarza miała być na wszystkie śrubeczki a samochód mega z***b... Stwierdziłęm że wystarczy mi gwarancja na 3 miesiące bo jak by coś miało się zepsuć to od razu :-) I zepsuło się. Uciekł mi płyn z układu chłodzenia. Nie dojechałem nawet do domu. gwarancja sholowała mi samochód do domu a potem wypłacili 1500 zloty bo "walniety" był silnik. Resztę dopłacił mi handlarz bo nie chciał oddać kasy za zakup samochodu. Auto było kombinowane, bo po rozgrzaniu stan oleju był ponad max czego nie miałem jak sprawdzić na jeździe próbnej 3 kilometry. Nauka na przyszłość. Nie ufać handlarzowi!!!!!!! a co do gwarancji to dziewczyna z infolinii okazała się ok, bo "załatwiła" mi wypłatę na silnik chociaż oni też zdawali sobie sprawę z tego że to była wada ukryta. przy okazji dowiedziałem się że handlarz wykupil u nich tylko 1 gwrancje na moje audi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszysiek
Super FIRMA! Holowali mnie o 1 w nocy - 5 godzin po tym jak kupiłem samochod od handlarza. Bez ściemnniania, szukania dziury w całym, kombinowania. Holownik był po 20 minutach, jutro będzie naprawa! SUPER POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że nowe z salonów mają gwarancję, ja tak się na mazdę w salonie w Częstochowie zdecydowałam - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ nie dość że mogłam kolor, wyposażenie wszystko pod siebie dobrać to własnie mam jeszcze pewny samochód z gwarancją. Nie ufam komisom samochodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilek1
Witam, na początku była Bajka, facet z komisu taką bajerę WCISKAŁ że mojego Stary o mało wylewu nie dostał z wrażenia. Świetne auto AUDI Szwajcar Panie auto PEWNE, TAK ! pewne że NAWET gwarancji nie muszę brać ale JAK chce to DOSTANE. Zachciałem to kazał ZAPŁACIĆ, jak szmaciarza dojechałem że nie wezmę auta BEZ to dał DARMO :) Auto byłe PEWNE chyba pomylił z PEŁNE !!! usterek !!! Olej walił koło skrzyni, z pod zaworów i turbo świszczało jak wieloryb w okresie godowym. No to dzwonie to szmaciarza żeby auto oddać, zaczął PŁAKAĆ ze GWARANCJA jest. No to dzwonie od tych od Gwarancji. Holowanie 1 dzień sprawdzanie auta bo stało na warsztacie i czekało w kolejce 2 dni. Oddzwania dziewuszka z Gwarancji mówi: " Jakieś co jest czego nie ma ale do konkretu, Turbo pokrywają i wymiana uszczelki pod zaworami" Jakieś 2 tysiące pokrywają a ja olej bo to czynnik eksploatacyjny czy coś, uszczelka koło skrzyni nie BO kupiłem uszkodzone a gwarancja odpowiada za awarie powstałe PO zakupie a nie przed. Mówię DOBRA !!! przecież to wszystko było zj****e PRZED zakupem, szmaciarz mi takie SPRZEDAŁ. Dzwonie do Komisarza i mówię żeby dawał HAJS na uszczelkę przy skrzyni. OGNIEM zaczoł srać że ten Gethelp to MNIE oszukał. To zaczynam drzeć ryj na C***A ! że jak ktoś mnie oszukał to szmaciarz sprzedawca !!! I że jadę z chłopakami do bydlaka jak Hajsu nie załatwi. hahaha !!!! proste na drugi dzień dzwoni dziewuszka i mówi że wszystkie usterki usuną dzięki wspaniałomyślności szmaciarza ! Mówię DOBRA. Auto NAPRAWIONE i se jeżdżę ja PAN już dobre pół roku. Ale zaczęły mi jakieś błędy wyskakiwać to mmi się o całej sprawie przypomniało. TERAZ już wiem że mam gwarancję na usterki mechaniczne bez elektryki i ZNOWU tego szmaciarza będę nękał !!! :) Ale to brzegu drogie dziki i karasie PO CO TA CAŁA bajeczka. A NO po to żeby wam pokazać JAK się SPRAWY ZAŁATWIA nie z Gwarantami ale z TYMI szmaciarzami. Ubezpieczyciel robi co ma zapisane w papierkach a czego nie zrobi to do szmaciarzy, bo to ONI wam te zj****e auta sprzedali nie ubezpieczyciel. Wy jesteście naiwnymi baranami i atakujecie w niewłaściwe MIEJSCA. Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanyPonownie
Wykupiłem gwarancje na 4 auta. Same odmowy, brak przejrzystych warunków. Mają "polisy widmo", Uważajcie na GETHELP, jeśli są inne firmy korzystajcie z innych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety naszej awarii nie uznali . Powiedzieli że ich oferta nie obejmuje uszkodzonej uszczelki dekla klawiatury . Fakt faktem dodzwonilismy się na infolinię odebrała Pani która powiedziała że można auto naprawić u mechanika pod warunkiem iż wystawi on fakturę . Dzwoniąc 2 raz odebrał mężczyzna który powiedział że sama faktura nie wystarczy . Dzwoniąc 3 raz odebrała kobieta która poinformowała nas że można wysłać fakturę na maila ich firmy . Co do czego odprawił nas z kwitkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kazda tego typu firma zajmuje sie wynajdowaniem najlepszego na swiecie sposobu na niepokrycie kosztu naprawy. Strata pieniedzy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezproblemowa naprawa silnika! Polecam i będę wszystkim polecał! Najlepsza firma na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam ! Na infolinii przemiła pani mi dokładnie wytłumaczyła ich procedure. Naprawili turbine w swoim warsztacie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej H.

Firma GetHelp.pl to jakiś żart w dodatku mało śmieszny! 

Miałem wykupiony najwyższy pakiet ochronny na 12 mc!

Dziś już nie mam tej nieszczęsnej gwarancji i serdecznie przestrzegam przed oszustami! 

1 awaria - uszkodzona klimatyzacja, koszt w wybranym przez gethelp warsztacie jaki poniosłem to 1400 zł. Oddali 500 zł..... WOW! 

2 awaria wyciek z silnika - zgłosiłem awarię, pojechałem na umówiony termin do warsztatu (Auto Zagórski, Poznań, ul. Szamarzewskiego - można zapytać o ową historię, auta z gethelp po tej sytuacji nie są już tam przyjmowane) Mechanik rozkręcił auto, okazało się że uszkodzona jest uszczelka pod głowicą oraz zimmering na rozrządzie. Za samo już zdiagnozowanie (rozkręcenie i złożenia auta) musiałem zapłacić z własnej kieszeni bo gethelp miał to w głębokim poważaniu, ale już mniejsza o to. Warsztat kontaktuje się z gwarantem no co ten NAMAWIA OWEGO MECHANIKA ŻEBY TEN USUNĄŁ AWARIĘ USZCZELKI BEZ PLANOWANIA GŁOWICY, tak żeby koszty były jak najmniejsze! Mechanik odmówił naprawy w taki sposób, po czym zadzwonił do mnie w wielkim zdziwieniu i poinformował mnie o danej sytuacji. W tym momencie już wiedziałem, że awarię będę musiał usunąć na swój koszt, ponieważ z taką firmą nie chcę mieć nic wspólnego! Kilka dni później przyszła odmowa wykonania naprawy, ze względu na wyciek na silniku !!! NIE DO WIARY !!! 
Zgłaszasz awarię o wycieku na silniku, i dostajesz odmowę bo na silniku jest wyciek! Żart!

Dziś już mnie to śmieszy, ale wtedy kiedy potrzebowałem pilnie sprawnego auta nie było mi do śmiechu! 

Nie dajcie się naciągnąć! Ta firma to zwykłe krętactwo! I jeśli kiedykolwiek pojawi mi się szansa aby ich z czymś upierdzielić to bez wahania to zrobię !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×