Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie dzieje???na ulicach co druga laska ma spodenki odsłaniające póldupki!!!

Polecane posty

Gość Mirandka85
Też lubie sexi ciuszki i mega obcasy i się nie puszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gufno byś zrobiła. u mnie na studiach. takie laski (ubierające się jak zdziry ) faceci pytali ile biorą za godzinę, buehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare brzydkie bababska zlecialy się no :o same chcialybyscie mieć takie tylki i je odkrywać ale juz lata nie te :( ojoj.... boicie sie ze mezulek obroci sie za zgrabna d**eczka? to zadbajcie o siebie sprosne swinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka93
Niestety taka "moda". Chociaż wszystko jest w głowie i wszystko świadczy o człowieku. Moda to nie wszystko... Damę na ulicy to już ciężko znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kobieta odslania dekold?? to tez czesc intymna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co być damą i czemu chcesz jakiejś szukać na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka93
Po co być damą? To akurat kwestia gustu i wychowania. Moim zdaniem kobieta powinna się szanować ubiorem. Nie trzeba być ubraną w długie spodnie i szale w gorące dni. Są bardzo gustowne i przewiewne ubrania. Sama mam córeczkę, jeszcze mała. Ale szczerze mówiąc wstyd by mi było gdyby chodziła z posladkami na wierzchu. Jest wiele fajnych spodenek, które nie afiszuja części intymnych. Tak jak pisałem to już jest sprawa gustu i wychowania. Jeżeli rodzice, chłopak czy mąż nie mają sprzeciwu a kobieta nie chce sama się szanować ubiorem to jest jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mieszasz w to szacunek? Własnie przez szacunek do samej siebie rezerwuję sobie prawo do ubierania się tak jak mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jaki szacunek ma do siebie kobieta która pozwala na sprzeciw męża?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Lubie miny ludzi którzy by chcieli powiedzieć o matko co ona nałożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak, bo każda, która ma ładny tyłek musi się z tym obnosić wszem i wobec... z cip/ką i cyckami też się pewnie powinna obnosić :D piertolnij się w łeb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka93
Mieszam w to szacunek, bo wydaje mi się, że kobieta ubierając się w taki sposób daje sygnał zwykłym podrywaczom - "jestem łatwa" , pokazujac to, co intymne. Jeżeli tobie nie przeszkadzaja takie spojrzenia i różne gadki to jest to twoja sprawa. Ja zawsze byłam kobieta, za którą faceci się oglądali i mi to przeszkadzało. A nigdy nie afiszowalam swoimi atutami, a po porodzie są jeszcze lepsze :) to co jest we mnie intymne, najlepsze zostawiam dla męża :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to nie szanujesz innych - w miejscach publicznych części intymne powinno się zakrywać. Nie każdy ma ochotę oglądać czyjeś półnagie dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień myślenie - idiotom może się wydawać, że ktoś jest łatwy, ale to tylko ich wyobraźnia. Moim zdaniem krótkie spodnie (nie super-super krótkie jak majtki) wyglądają dobrze. Nie musisz mi udowadniać tego, że jesteś atrakcyjna, wierzę na słowo. Nie musisz też podkreslać, że masz męża - nie zamierzałam zarzucać ci, że jesteś brzydka i nikt cię nie chce. Owszem, chamstwo ludzi mi przeszkadza, ale nie zmienię swojego zachowania bo świat jest pełen chamów. To byłoby przyznawanie im racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego założyć normalne krótkie spodenki czy mini, a co innego majtki (bo powiedzmy sobie szczerze to nie są spodenki, tylko właśnie majtki z dzinsu) odsłaniające poślady i mówienie, ze to nie jest dzifffkarskie. Owszem, jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskusja jest o spodenkach odsłaniających mniej lub bardziej pośladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie spodenki odsłaniają pośladki - kiedy chodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boszzz jakie tandetne buty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez to zauwazylam, tragicznie to wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic? Co miałabym pomyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale głupia prowokacja ja takiego czegoś nie wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to również zaliczają się do tych dzifkarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się ubierają kobiety które nie trzymają cnoty do ślubu. Zero poszanowania ciała tylko k***wsto w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś stare brzydkie bababska zlecialy się no pechowiec.gif same chcialybyscie mieć takie tylki i je odkrywać ale juz lata nie te smutas.gif ojoj.... boicie sie ze mezulek obroci sie za zgrabna d**eczka? to zadbajcie o siebie sprosne swinie x Bezdennie głupi/a troll/ica. Do tego prostak/ prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×