Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
Bingo! To ta k***w Giaa, caly czas probowalam skojarzyc skad znam ten ton zblazowanej kretynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve modliszko 😘 Wadera to Foxy Lady. Ciekawska romansowała z Wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi się coraz ciekawiej. V34 była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie już dać spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa spierttalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest Giaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhhhhahhahahahahhahahahahh 2013.02.14 Androgenie, a co dzisiaj dasz swojej żonie?. Weź chłopie żal mi ciebie, mam nadzieje że mój facet nie skończy tak jak ty pechowiec.giflapka.gif podstarzały pierdziel na kobiecym forum z penisem w ręce przed zachlapanym monitorem, tygodniowym zarostem a ostatni raz się kąpałeś pewnie dwa tygodnie temu oczko.gifkwiatek.gif wszystkiego najlepszego Androgenie z okazji waentynek spędzonych na kobiecym forum z w/w penisem w ręce. X Nowy w mieście 2013.02.14 Wylizałbyś chociaż raz porządnie Androgen. Wtedy może nie musiałbyś tak pajacować i wchodzić w duupę tym zakłamanym sukom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spadam, ide sie rznac - 2 pchniecia od Andro dla dwoch pierwszych, ktore zrobia pajacyka.. nuda u was, wolalam inne fora mojego meza, a tu nie ma rozmowcow.. Widzialam, ze skrobie na jakims przedszkolno-mamusinym forum wiec odpuszczalam, czasem nabijalismy sie z jakiejs glupoty..nie sprawdzalam jednak, ze na mailach i gg wielbi jednoczesnie tyle niewiast jednoczesnie.. tak mar.., ... uzywajac tych samych zapewnien i klamstw ... dlatego pora na odwyk upojnych snow o niezrealizowanej milosci z Andro - ja tam moge tez fruwac z boku w charakterze diabelka z widlami i szeptac sprosnosci do uszka aktualnie branej.. jak zwykle nie w realu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ić w chuj przychlaście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że idziesz sikać też nas poinformujesz?idiotko za dychę. W łeb sobie strzel mając takiego męża. Ani wyglądu, ani urody ani męskości[spioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgeju lepiej sie dzieckiem zajmij a nie tym pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego na forum ludzie wierzą w ściemy o pedofilii Nowego x x BO NOWY JĚBIE MAŁE DZIECI TO ZŁY PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgenowi na starość odwaliło. Nie wierze... Taki poważny bawidamek, a tu taki idiotyzm. Tworzyć babski nick i udawać swoją żonę. Sorry, ale o ile żona Zyona to było na serio (kto pamięta tamte 3 elaboraty to wie), to tej prowokacji nie łykam. Świeżynka zakłada nick i nagle wie kto to HIM, która raz na ERO prawie wcale nie pisała, tylko głównie na ogólnym, dwa jest wyhejtowana za swoją głupote i od dawna sie nie loguje. Druga sprawa; wie kto to Dziad Kaffe i że zakładał babskie nicki z których miłość sam sobie wyznawał. Jak ktoś to kupuje to nie jest nawet pelikanem, jest skrajnym debilem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer, Niby po tej wklejce stwierdzasz ze Foxy to nie Wadera? zaiste... właśnie po to ludzie nicki zmieniają i na nowych udają Greka że są świeżakami i w ogóle. Napłodzą właśnie takich tekstów, potem im głupio to cyk nowy nick. Tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ranya i gia to ta sama potulna qrew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talia skad znasz tyle szczegolow ? napisz to uwierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie! Rżnąć się poszła zamiast "skrobać na przedszkolno - mamusinym forum " :-D Oj Andro, Twój czas minął, a przebieranki za babę z jajami większymi niż Twoje własne są żałosne. Może gdybyś stworzył projekt z używanym mózgiem, ale nie wpadłeś na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ściema Androgeja i kogoś z dawnych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to dzieło Androgeja i Bó?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia to żona. Zapytajcie Kuszy i Imp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andro, skoro takiś szmalowny jak pisałeś, weź Ty chłopie tego dzieciaka z fot, które wszyscy znają na wakacje, sam odpocznij, nie bierz telefonu, zrób sobie odwyk do trzepania do jpgów,a nie siedzisz tutaj i pogrążasz się jak gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logunt się na dziurę w lufie Kuszy szczurku. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen 2012.01.04 To wrzucaj fotki. Lubię oglądać to, co inni mają na talerzu i nie tylko Nena. 2012.01.04 No ja wysylam regularnie do moich znajowych z innego topiku ale na maila. Androgen 2012.01.04 mojego maila masz w profilu. Wysyłaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wał się c***o :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty się logunt na Evika czosnek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen 2012.01.04 Nena, nic nie dostałem. Na jaki adres wysłałaś? Androgen 2012.01.04 wyślij na browiec34@interia.pl< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×