Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
Desperat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen 2012.01.06 No to dziwne, że Ci maila odbiło. Jest na pewno prawidłowy. Jeśli chcesz, to podaj swojego, to ja Ci wyślę wiadomość. Nena. 2012.01.06 To moze byc sposob na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekażdy normalny facet zrobi wszystko aby se poróóchAĆnawet logunty babskie i @ z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium na bank wysłała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak pisze sam ze sobą, to lepiej żeby se swą przyjaciółką ręczną zjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wmawianie mi, ze nie istnieje jest strzalem w punkt.. ;) Nic tak nie przygnebia przeca jak pustka i nicosc /wlasna lub otoczenia/, o czym najlepiej wiedza tutejsi przodownicy pracy.. Przeciez pisalam, ze czasem nabijalismy sie z waszych wypocin - bywalo, choc rzadko, ze cos podsuwalam Andro, ale moje zainteresowanie kurnikiem bylo nikle. /nie mylic z kurnikiem, na ktorym grywalam z Andro w szachy-pelen szacun dla miejsca/ Reszta info z korespondencji. Pomaga rowniez biezacy support Andro - wczoraj poplakalismy sie ze smiechu, jak mi opowiadal o tym gosciu, co sam siebie wielbil.. Nie znalam tej historii ;) Ale tymczasem Andro musi sie leczyc.. Rozumiem jeszcze pisac w kolo macieju to samo atrakcyjnym kobietom, ale paszczurom na oko 50lat , albo milosniczkom kur.. Ba..- nie robi sie zdjec z dolu, bo wychodzisz na gruszke,a moj maz woli klepsydry z piekna talia.. ;) Ma.. wracaj do ogrodu -aura sprzyja i zgadzam sie z toba, ze nabijanie z wygladu jest nieeleganckie, ale sa okolicznosci lagodzace i ja wlasnie z nich korzystam. Dosc przykladow, bo narusze za bardzo powage tego miejsca.. i juz nikt nie liznie zafajdanej samotnym sluzem szybki. Macie mojego maila, jak kto ciekaw i ma jaja. Niektore Panie poznalam i mamy dobry kontakt. Ja przeciez rozumiem samotnosc i pomimo, ze teraz troche lacha dre z Was /okolicznosci lagodzace - nalezy mi sie troche rozrywki/ to zawsze mam dystans do siebie i szacunek do drugiego czlowieka. Naprawde istnieje i prosze mnie nie usmiercac jak Mab z Merlina, ktora potrzebowala wierzacych, zeby istniec. Wyparcie moze byc przyczyna nerwic i zawsze pozostaje i tak w nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Androgen ma prawie 50 lat idiotko. Z czym do ludzi? Żeby to był młody 30 latek ale to stary pryk i ty też stara jesteś.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest ruda. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde wypowiedź Tali z godz.8.24 śmierdzi mi Imperium 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwórz se okno szczurku i wywietrz trampki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapija smutki jak ty bzdziągwo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8.41 Ja nie mam czasu na pijanstwo- mam male dziecko, trening, sporo nauki i meza na odwyku, a to zobowiazuje do pewnej dyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pióro-stalówka-kałamarz-redakcja ma przeciwne stanowisko. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz czas na tłumaczenie swieżaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inu zgasił światło. 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen Przepraszam wszystkie Panie. Jestem pewnie tchorzem, ale chcialem ratowac moje malzenstwo, bo zawsze mi najbardziej zalezalo na tej, ktora kocham. Wiem, ze odbylo sie to Waszym kosztem i zasluguje na kopa w ryj. Jestem uzalezniony od flirtu, ale teraz z tym walcze. Nigdy nie mialem romansu z zadna z Pan. Niektore chcialy mnie zwabic, jak Ranya, ale faktycznie odpuscila, jak sie dowiedziala jak bardzo kocham moja Malolatke. Inne Panie tez odpuszczaly szybko z tego samego powodu. Widzialy zdjecie mojej zony. Przepraszam Cie moja jedyna za to, ze wysylalem im Twoje zdjecia, ale wiesz, jak lubie sie Toba chwalic. Jestem sukinsynem, a teraz moge stracic ta, ktora kocham. Prosze wszystkie Panie o wybaczenie. Prosze wybacz mi moja kochana. Kocham Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz..troche rozrywki i mnie sie nalezy.. Poza tym tantiemy i slawa za wzajemny support nie moga przypasc w udziale jedynie Andro.. Fajna ksywka, uzywamy jej... Dzis w nocy tez bylo ostro.. Wlasciwie to jestem Wam wdzieczna..wy, bedac jedynie roslina..np zielona - stalyscie sie przyprawa, np. arabska na naszym stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
gość dziś Midsummer, Niby po tej wklejce stwierdzasz ze Foxy to nie Wadera? zaiste... właśnie po to ludzie nicki zmieniają i na nowych udają Greka że są świeżakami i w ogóle. Napłodzą właśnie takich tekstów, potem im głupio to cyk nowy nick. Tak to działa. x Stwierdzam "niby" po tym, że ją znam :) Oraz po tym, że gdyby była Foxy, to ja musiałabym być inną z jej ekipy, a nie jestem, więc także po tym to "niby" stwierdzam ;) Wierzę na słowo, że istnieją ludzie zmieniający osobowość i styl, by móc dalej pisać na forum o kupie, doceniam poświęcenie i determinację ;) Sama też zdążyłam tu już być świadkiem tego typu projektów, nastawionych na autokreację, nierzadko z dziwacznym i sztucznym stylem, interpunkcją itd. (ale to są osoby, kobiety najczęściej nastawione na wizerunek i łapanie jakiegokolwiek faceta na priv lub do emocji forumowych). Także owszem, pewnie tak. To nie zmienia faktu, że Wadera nie mazałaby sobie tyłka "soczkiem" ananasowym ;) Myślę, że osoba, która puściła tę banialukę w obieg, dobrze wiedziała, że to nieprawda, ale chciała zamieszać kijkiem w bajorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve. Mucha jest psychiczna, Wadera to Foxy lady, Ciekawska to była nałożnica Wilka, ty to hejterka Hajabuzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
I jeszcze słówko do Przyjaciela :) Och Przyjacielu, nie mam Ci już nic do powiedzenia (wiem, żadna strata :) ). I liczę na wzajemność tu :) Przerosły mnie Twoje słuszne koncepcje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forume Analityke
Patrzę tak i patrzę... nie wierzę w ani jedno słowo. Pelikany łykają, ale zbyt wiele szczegółów wskazuje na to że odbywa się tu jakaś inscenizacja. Zwracam uwagę choćby na to, że wiadomości w skrzynce mailowej wcale nie dają się prosto powiązać z forumowymi nickami. Np. Kusza jest w mailu podpisana zupełnie inaczej, i jej adres też nie zawiera słów "Kusza" ani "Myśliwski", więc skąd niby Talia wiedziała, że to akurat ona pisała do Andro? Talia rzeczywiście wykazuje dobrą znajomość niuansów forum, rozróżnia pomarańczowych i niebieskich, potrafi robić odstępy w poście (a to już wymaga dodatkowej wiedzy) więc na 99% nie jest "świeżakiem" w kafe. Zastanawia mnie też, że od kiedy pojawiła się Talia83, to Androgen zaczął pisać bez używania polskich czcionek - dokładnie tak samo, jak owa Talia - a wcześniejsze jego posty były pisane normalnie. Coś tu śmierdzi... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
gość dziś x Tak, tak, trolliku, a teraz wypij soczek :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poczcie o2 mozna sprwdzic ip nadawcy, Talii powinno byc takie jak androgena. Da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JDest Talia a nie ma od rana Imperium. :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To se sprawdź i zrób se kalambura w dóópie z czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypij ty soczek bo udaru dostaniesz. Pewna również posądzała cie o hejt raszplo.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nadawca ma konto na gmailu to chvja sprawdzisz a nie IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krecha, kotka i frida nie używają polskich znaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×