Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może przyszla mamusia

Kwietniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Beta 2600, wynik mocno niski. 26.08 miałam 800. W sobotę mam powtórzyć wynik i wtedy będzie wiadomo. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Klara oh to czekamy do soboty oby wszystko było ok trzymamy kciuki! :) Dołączyłaś już do nas na fb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_oki
gosc o badaniu to Ewa, miło mi :) tak mi powiedzial lekarz, ze sie nie wchlania ten kwas foliowy. poczytalam tez pozniej o tym, bo nie chcialam zeby mnie nabil w butelke i zlecal mase badan. Tutaj jest taka skrocona informacja o tym http://www.testdna.pl/kwas-foliowy-w-ciazy/, a reszte pewnie sobie gdzies doczytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Miło na Ewo zapraszamy do grupy na fb :) a z chęcią poczytam bo nigdy się z tym nie spotkałam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo993
o matko! nie było mnie kilka dni, a tu takie zmiany :) heh wysłałam już zaproszenie na fb - także czekam jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara jak tam wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta wzrosła do 3225. Czyli bardzo, bardzo mało. Kazali mi czekać do poniedziałku na kolejną betę. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara a jak ma się obraz z usg i wiek ciąży z ostatniej om? Masz wykluczona ciążę pozamaciczna? Bo to jest charakterystyczny przyrost dla takiej ciąży. W przypadku obumarlej beta wogole nie rośnie. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozamaciczna miałam ponad dwa lata temu wiec lekarz od razu skupił się na wykluczeniu jej. Usg robili mi w niedziele i było ok. Potem po czterech dniach na usg wyszło ze pęcherzyk urósł tylko o 2 mm i lekarz stwierdził że to trochę mało. Oni mi tu nie powiedzieli ani razu który to tydzień. Ciągle tylko mówią ze wczesna ciąża. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara a ostatnia miesiaczke kiedy miałaś? Może będę w stanie ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lipiec a owulacją trzy tygodnie później. Zawsze ma późno. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak dla mnie z wyliczeń om jesteś w 7 tyg ale skoro owulacja była tydz później niż standardowo po 2 tyg to wychodzi mi 6 tydz. Monitoruj cały czas bete jej najwyższy skok jest po 7 tyg zazwyczaj. Nie daj się za wcześnie spisać na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakieś pozytywne doświadczenia związane z taką sytuacją? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciążę poronilam puste jajo plodowe. Brak zarodka pęcherz wymiarami na 5 tydz a był 10 i dopiero od 10 tyg zaczęła spadać beta od jednostek ok 30 000. Druga ciąża syn książkowo wszystko się zgadzało. Trzecia córka beta ogromna rosła dużo ale córka była aż 2 tyg młodsza zasxlam w ciążę 30 dc. Czwarta ciąża przy dobrze działającej wkladce poroniona lekarz nawet jej nie widział na usg beta doszła do 700 i zaczęła spadać. Obecnie jestem w ciąży 10tydz beta nornalna ciąża młodsza i tydzień. Także jak widzisz jedną kobieta a każda ciąża inna słyszałam już różne rzeczy. Wiem jedno na 100% dopóki beta nie spada jest nadzieją przy małym przyroscie powinnaś dostać progesteron na podtrzymanie ja dostawalam zawsze jak były różnice w wyliczeniach. Moim zdaniem przesądzone jeszcze nie jest ale obowiązkowo musisz dostać progesteron bo beta rośnie ale mało dużo kobiet tak uratowało ciążę. Informuj jak się sprawa toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje luteinę rano i wieczorem po jednej tabletce (50). Zastanawiam się czy to nie za malo. Kiedyś robiłam sobie wynik progesteronu w 21 dniu cyklu i wyszło mi 2,6. Lekarz mówił ze to zły wynik. Zapomniałam o tym az do teraz. Pytałam wczoraj lekarza czy nir trzeba ponownie tego zbadać to powiedzieli ze nie bo i tak luteinę dają. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień lekarza. Ja teraz dostaje 2x dziennie luteine dopochwowo 100 dodatkowo 2x dufastum. A zarodek jest normalnie serce też ładnie bije. A co do wyniku to masakra dziewczyny mają po 200 a i tak dostają leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie wypuszcza mnie ze szpitala to nie mogę nic zrobić. Mam dwa opakowania duphastonu bo mi lekarz wcześniej przepisał. Myślałam żeby brać do dodatkowo do tej luteiny na własną rękę ale dopóki nie zrobię badania progesteronu to się boje. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_0780
Cześć dziewczynki :) troszkę śledziłam Wasze forum i długo nie mogłam zdecydować się na dołączenie. Niestety w sierpniu ubiegłego toku poroniłam (miałam zabieg), w styczniu b.r. ciąże pozamaciczną czego skutkiem było wycięcie jajowodu. Byłam załamana i nie miałam pojęcia czy zajdę jeszcze w ciąże , dawali mi 50/50 szans :( .Po dwóch cyklach starań zdecydowaliśmy się na i seminację (która wspieraliśmy naturalnymi metodami:) ) i chyba nam się udało . 23.08. miałam pierwsze usg i ciąża zagnieździła się tam gdzie trzeba , serducho bije jak dzwon , zarodek odpowiada wiekowi od inseminacji :) , termin mam na 17.04.2017r. a i od razu dostałam skierowanie na badania prenatalne. Teraz stresuje się kolejną wizytą , która będzie 13.09. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie badalam progesteronu. Lekarz mi powiedział że tego nie da się przedawkowac bo jest wydalane z wodą jak jest go za duzo. Jeśli masz 2 opakowania to bierz po jednej tabletce rano i wieczorem luteine masz bardzo słabe dawkę a twój poziom hormonu jest tragiczny ja bym wzięła uwierz mi ze dziecku nie zaszkodzisz możesz mieć co najwyżej zaparcia od tego. Wiesz twoje decyzja ale ja bym tak zrobiła bo nie masz już czasu a jak beta stanie albo zacznie spadać to nic już nie będzie się dało zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka gratulacje! Lepiej będzie brać go rano i wieczorem z luteina czy lepiej np rano luteina w południe duphaston potem wieczorem luteina i o północy znów duphaston. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym samym czasie biorę. Rano i wieczorem po 2 luteiny i 1 dugastum. I to zacznij od razu. Kiedy masz mieć teraz betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy pomoże coś ten duphaston. Wezmę teraz i rano. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie tabletki raczej nie zmienia mego wyniku Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczytałam taka informacje:"niestety niski progesteron jest raczej skutkiem a nie przyczyną brak stymualcji prze ew ciąże ciałka zółtego powoduje jego spadek Uzupełnianie na tym etapie jedynie przedłuży czas do wystapeinia krwawienia Jeżeli ciąża jest prawidłowa i będzie produkowała wystarczajca ilośc HCH do pobudzenia ciałką zółtego to też poziom progetsreonu bedzie wyższy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem informacja jak najbardziej prawdziwą. Ale istnieje też coś takiego jak fizjologiczny niedobór progrstetonu i mała produkcja a Ty nie znasz przyczyny jak na razie co było pierwsze jajko czy kura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hcg wzrosło do 4400. Lekarze powiedzieli żeby już więcej nie robić i nie patrzeć na to bo obraz z usg jest prawidłowy. Połowa piątego tygodnia. Ciesze się bardzo. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super gratuluję ale rozważ zmianę lekarza i dalsze zażywanie progesteronu. Lekarze określają ze jak beta rośnie bardzo dużo to ciąża jest mocna. U Ciebie jakiś ogromnych przyrostow nie było więc myślę że progesteron ci nie zaszkodzi żeby gdzieś po drodze się jakieś plemienia czy coś nie przypaletalo bo tylko kolejny stres będzie ☺ trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam brać dwie luteiny wieczorem i dwie rano to chyba po 100 rano i wieczorem wyjdzie. Jeszcze nie widziałam recepty to nie wiem jaka dawka dokładnie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×