Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość gośćbłędny
eeeee yyyyyy oooooooo eeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie siepie sie. Ty sie siepiesz. Ja krytykuje to co robi podszyw. Po jajach ode mnie nie dostal, to co sie tak nadymasz. Krotki komentarz, bez oklasków, to wszystko na co moze liczyc. Malo inteligentne wypociny, szkoda mi czasu na glupców. X Piękna autotyrka bo reagujesz bezmózga śmieciówo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwidmok sie rozkreca, jepany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka       słowianka
Byłam molestowana w dzieciństwie, a poza tym nigdy nie do końca ufałam ludziom, dzieci się ze mnie wyśmiewały. Zostało mi to do dziś, dla mnie abstrakcją byłoby uprawianie seksu. Z drugiej strony trochę o tym marzę, choć temperament mam raczej średni. Przyglądam się mężczyznom na ulicy, podobają mi się szczególnie starsi - nawet pod 40stkę, po 40stce (to nie syndrom sztokholmski, bo osoba, która mnie molestowała, miała 16 lat). Ostatnio miałam sytuację, że ktoś, kto mi się podobał, siedział przede mną w tramwaju. Co rusz się zrywał, bo akurat jakaś babcia przechodziła, ustępował jej i stał obok.. Ona za parę przystanków wysiadała, a później nadchodziłą kolejna . Powstrzymywałam się ze wszystkich sił, żeby mu się nie przyglądać, byłam dosłownie czerwona (co rzadko mi się zdarza), bo czułam się podniecona... Ale gdyby przyszło co do czego, bałabym się. Jak cholera. Miałam chłopaka, był zachowania seksualne, ale u mnie one były mechaniczne. Tak jak "trzeba było", seks oralny, etc (Nie było klasycznego seksu, nie zgodziłam się) ale nie sprawiało mi to żadnej przyjemności. Moze to nie była trauma, ale też nie czułam ciepła, bliskości etc. Teraz jestem sama od paru lat i lęk tym bardziej narósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniolek
Trudno jest udowodnić molestowanie W takich relacjach jak przykladowo pacjentka-lekarz to juz w ogole niemozliwe . Jak udowodnic lekarzowi ze posunal sie o jeden krok za daleko i ze jego dotyk juz nie byl lekarski tylko macanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w      mieście
Bez świadków i dowodów nie ma szans słowo przeciw słowu a facet jeszcze może cię pozwać o zniesławienie, do tego spotkasz się z ostracyzmem społeczeństwa bo jest na to społeczne przyzwolenie ludzie też udają że nie ma problemu a jak jest to przerzucają odpowiedzialność za molestowanie i gwałt za ofiarę bo w katolandi facet jest bogiem, za gwałty są wyroki w zawieszeniu wiec nie oczekuj sprawiedliwości tym bardziej że to ofiary później leczą się z nerwic i depresji przez całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy, Frida i Slowianka hejtują innych. Widmo nie odpuszcza. X Hejtują Widmo , Imperium i inne 😴 Panie Widmo czyń Pań swoją powinność :-D 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chooy w doope krzysiowi krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przez duże G
Nigdy nikogo tu nie hejtowałem i nigdy nie miałem takich zamiarów. Co jedynie wypowiadałem swoje zdanie na temat pewnych osób. Innymi słowy, nigdy nie działałem świadomie na szkodę piszących tu userów. Jeden/ jedna znosi to lepiej inna czuje że to atak a jeszcze inna, przechodzi do ofensywy. Jak ten złodziej. Ma wiele do napisania, dlaczego chce być mną? Przecież swobodnie może prowadzić swój projekt, dlaczego zatem aż tak mu zależy by być Nowym w Mieście? Zakochał się w tym nicku, czy co? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się tak nie tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przez duże G
Jestem pewny że wszelkie gowno jakie macie teraz na Forume nie wychodzi z Karuzeli. Karuzela to ma być taki kozioł ofiarny, wysypisko śmieci waszych nie Ich brudów. Chcecie zrzucić waszą nieporadność i bezbarwne teksty na coś, co jakoś się trzyma, mimo, że lata mijają. :) A rezydentki wciąż nadają :) 🌼 Co mnie bardzo cieszy :) I oby tak dalej. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przez duże G
gość dziś Ja się nie tłumaczę, bo to robią winni. Ja staram ci przedstawić sytuację jak ona naprawdę wygląda i tyle. Ty możesz myśleć co chcesz, nawet wciskać swoje teksty w mój nick. Naprawdę dziwię się takiej osobie, ma tyle do napisania a próbuje to robić z nicka, którym ja się posługuję. To troszeczkę dziwne zachowanie nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karuzeli życzę jak najlepiej, a na prowokacje proponuję nie reagować wcale.I już mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przez duże G
Jeszcze nie raz wrócimy do hejtu w tym temacie, ale nie wychodzi on z tego miejsca. Karuzela odkąd się pojawiła zawsze była tematem dla wszystkich, ale nie na zasadach anarchii, bądźcie tego świadomi. A teraz uciekam, by zobaczyć, kto zostanie Mistrzem Europy w piłce nożnej. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtujesz Nowy, hejtuje Słowianka, hejtowała Frida Widmo i Wilka. Nie piertol nygusie bo każdy o tym wie. Wam wolno srać po innych rzygać. Nawet mnie cię nie żal że masz podszywy.Leć się wypłakać Pani Slowiance z Kalisza :-D💤:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forume zniszczone piotrku jak nam przykro, a tak tętniło życiem kiedyś. czas temu poświęcony to jakieś półtora roku. Czaisz do czego ludzie są zdolni za doznane krzywdy ? (retoryczne bo was już nie da sie zresocjalizować) to jak będzie sekciarzu tego k****idołka...przeprosicie za to źe żyjecie czy wracamy do punktu wyjścia ? :) jeden podszyf, jeden wątpliwej jakości hejt i farbujecie zieloną trawe. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo!!! wypiertalaj stad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotrku twój słaby punkt to rodzicielka. U słowiany kontakty seksualne z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka       słowianka
Moja córka chodzi do 4 klasy szkoły podstawowej. Zawsze opowiada mi co słychać w szkole, co mówią nauczyciele, co słychać u koleżanek itd. Od jakiegoś czasu nie chce mówić nic na temat języka polskiego. Uczy ją nauczyciel, około 50 letni, z dużym doświadczeniem. Gdy pewnego razu spotkałam koleżankę z klasy córki i zapytałam o nauczyciela, powiedziała, że jest dziwny bo bierze tylko dziewczynki do tablicy i staj***ardzo blisko nich, gdy one piszą na tablicy. Mówiła, że lubi łapać za rękę dziewczyny w czasie pisania i kierować ich ręką. Jak je puszcza w drzwiach to kładzie ręce na plecach. Jak tego słuchałam to byłam w szoku. Córka nic mi nie powiedziała o takim zachowaniu nauczyciela. Myślicie, że powinnam poruszyć ten temat z dyrekcją szkoły? Z drugiej strony nie chcę oskarżać nauczyciela, który od wielu lat pracuje w tej szkole i nigdy nie było na niego skarg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chyba faktycznie mysli ze komus robi na bardzo bardzo wielką złość:D Jakby nie wiedział ze karuzelowicze mają ze sobą staly kontakt prywatny. Oprocz forum jest tez taki wynalazek jak telefon!! (łojojoj!!!!) albo e-mail!! (jeszcze większe łojojoj!!!) No:) i dupa zbita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w       mieście
Najpierw porozmawiaj z corką.Jak potwierdzi to oczywiscie musisz cos z tym zrobic.Zacznij najpierw od kontaktu z innymi rodzicami.Jak tez to potwierdzą to oczywiscie i dyrektor i prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała       czytaczka
u mnie w podstawówce był taki wuefista, końcówka lat 90... zamiast samemu pokazać, jak wykonac jakieś ćwiczenie typu przewrót w przód czy tył do rozkroku etc, to wybierał sobie najładniejszą dziewczynę w sensie taką już rozwinieta, i "na niej" pokazywał... miałyśmy 14 lat i czułyśmy się tym zażenowane, jeszcze kazał nam podwijać nogawki niby sprawdzał, czy nie mamy rajstop pod dresami... a co go to obchodziło??? czy to było molestowanie bo sama już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś On chyba faktycznie mysli ze komus robi na bardzo bardzo wielką złość Jakby nie wiedział ze karuzelowicze mają ze sobą staly kontakt prywatny. Oprocz forum jest tez taki wynalazek jak telefon!! (łojojoj!!!!) albo e-mail!! (jeszcze większe łojojoj!!!) No i d**a zbita X przecież o to chodzi abyście zeszli normalnym ludziom z oczu tak jak innych zmusiliście do odejścia stosując szykany etc. Naprawde tak trudno ci to zrozumieć ułomie intelektualny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka       słowianka
Ale szkoła nie jest przecież od bliskości? Zwłaszcza z nauczycielem! Próbowałam pytać córkę, ale odpowiada zdawkowo i nic nie chce więcej powiedzieć. W domu zawsze miałyśmy dobre relacje, zawsze mi się zwierzała, jak miała jakiś problem. Sama nie wiem co o tym myśleć, może faktycznie porozmawiam z innymi rodzicami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbłędny
yyy eeee ooooo bryy yyyy eeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniolek
nauczyciel masujący plecy?pechowiec.gif No bez jaj uczyl mnie kiedys w podstawowce tak ksiadz, ktory lubil wlasnie przytulac dzieci, masowac je po karku. nie nawidzilam tego, a najgorsze ze musialam z nim jechac kiedys sam na sam jego autem kilkadziesiat km na konkurs biblijny. okropnie sie czulam, bo nie ufalam temu typowi, a on jeszcze ci czekolady kupowal. absolutnie nie powinno byc zadnych przytualnek i dotykow, to nie jest pani ze zlobka/przedszkola, halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo cale dialogi napisal. biedny samotny czlowiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć NOCNY WILKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widmo cale dialogi napisal. biedny samotny czlowiek.... X biedny -ocenianie i wartościowanie przez pryzmat kasy samotny -wartościowanie ludzi na podstawie ilości znajomych dialogi -negowanie umietętności wysławiania sie. Czaicie czym jest karuzelowiec i jak ocenia, a może projektuje. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam go nie zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×