Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po co kobiety chodziliscie na lekcje religii, braliscie bierzmowanie, chodzilisc

Polecane posty

Gość gość
Jak można nie szanować ciała i się onanizować? Umrzesz bezdzietnie bo jestes odrażający. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zyję we współczesnym świecie i nie widzę wszędzie seksu, seksu i seksu! ty jesteś niewyżyty albo chory psychicznie, albo 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś używasz takich słów, że szkoda gadać? "Jak chodził na religie to powiedzieli mu, że kobiety muszą po ślubie, ale zapomnieli dodać, że ma sobie nie masować kutafona, ani nie nadstawiac tylca katechecie do przeroochania pechowiec.gif" gość dziś Normalni szanują ciało i nie sekszą z każdym w którym są w związku tylko trzymają dla tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wali sobie konia to wszędzie widzi seks, proste :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baron herbu Walikoń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba cie pogięło młodo panno! jedynie pisze o czystości, szacunku, braku seksu do ślubu. Bo jak napiszę dziewica to zaczną mówić, że będę z nią tylko dla błony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I brak poszanowania własnej ciała, traktowanie go jak przedmiot :) szanujcie się kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako barona, a raczej barana, przeciągali go z klasy do klasy za łapówki i teraz nie umie nawet odmienić czasowników w rodzaju żeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście oburzone bo wolicie się k***ić zamiast jak to robią porządni ludzie szanować swoje ciała do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe dla debila jest wyzywanie ludzi o których nic nie wie, żeby sobie poprawić samoocenę po nieukończonej podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mam zamiaru się szanować, bo dla męża też będę przedmiotem, więc najchętniej unikam mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w twoim przypadku tak samo było jak nie słuchałaś na lekcji o szacunku do ciała aż do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz w tym tępym łbie tylko k****enie się, jak pierwszy lepszy alkoholik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nikt na lekcjach nie deprawuje młodzieży, mówiąc o seksie, więc nie kłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehe ale śmieszne uśmiałem się bardzo :D a ty nie słuchałaś na lekcji religii, WDŻ o szanowaniu ciała jak tyle lat się o tym mówiło! seks po ślubie a co robią kobietki wolą się k***ić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy seksoholik wszędzie widzi seks, z czego wynika, że baran pancerny to tępy, bełkotliwy i pewnie pijany seksoholik, potrafiący tylko mysleć o i pisać seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oj to się nie słuchało albo unikało przedmiotu :D nie ładnie. Pewnie skończyłaś edukacje na szkole podstawowej?co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to do kogo było? Od kiedy na religii mówi się o seksie? I po co wysyłać dzieci na WDŻ, skoro można kupić im fajne broszurki nt. dojrzewania, napisane przez specjalistów, a nie matematyka po studiach podyplomowych, w zakresie wdż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie są te k***iące się kobiety, chyba tylko w pełnym denaturatu łbie barana pancernego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno nie potrafisz odróżnić miłości od seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran sam jesteś i byłeś męską kurrrwą, przyznałes to w wątku na uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Domyślam się, że w podstawówce, to za poważny temat, z kolei z gimnazjum pamiętam, szczegółowe analizy nt. Ducha Świętego, natomiast w liceum miałam etykę. :) Ale skoro mówisz, że na religii mówi się o seksie, to cieszę się, że mnie to ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, szanować się,po co? Dla jakiegoś buca (czyt. męża) który i tak tego nie doceni, będzie Cię podejrzewał o zdradę, walnie się przed tv, aby mu usługiwać, będzie pierdział, bekał a w końcu i tak mnie zdradzi... I co mi zostanie z tego szanowania się? To już lepiej używać życia. A przede wszystkim nie wiązać się z byle kim, lepiej być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma nieczysta przeszłość tak jak baran, to wszędzie widzi nieczystość. Taka skaza. On juz sie zbrukał i nie umie myśleć o ludziach inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mówili o czystości przedmałżeńskiej i szanowaniu ciała. Chyba się nie słuchało jak nie znasz takich podstawowych pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Było, było od gimnazjum wzwyż mówiło się o seksie po ślubie i szanowaniu trzymając cnotę dla tego jedynego. Filmy tez puszczali na WDŻ, religii o tej tematyce i pokazać dlaczego seks przed ślubem to zło i psuje przyszłe małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zadeklarować wszem i wobec, że nie mam nic przeciwko małżeństwu, za bardzo się jednak szanuję, żeby wyjść za tępaka i półgłówka, który nie zna podstaw języka ojczystego, ani Ewangelii, czyli podstawy własnej religii. Moja zasadą jest: Trzeba się szanować i nie wiązać z byle kim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było tego sporo i to w każdej szkole pokazując dlaczego seks przed ślubem to ogromne zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran ma grubo za uszami, sam to przyznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Było, było od gimnazjum wzwyż mówiło się o seksie po ślubie i szanowaniu trzymając cnotę dla tego jedynego. Filmy tez puszczali na WDŻ, religii o tej tematyce i pokazać dlaczego seks przed ślubem to zło i psuje przyszłe małżeństwo. x Goowno prawda. Religia to też goowno wymyślone przez mężczyzn, żeby gnębić kobiety. Facetom było wszystko wolno, a kobieto nic. Na szczęście te czasy minęły i teraz takie niemoty jak autor muszą walić konia, bo nie mogą kobiety zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×