Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po co kobiety chodziliscie na lekcje religii, braliscie bierzmowanie, chodzilisc

Polecane posty

Gość gość
Było tego sporo i to w każdej szkole pokazując dlaczego seks przed ślubem to ogromne zło. x To czemu go uprawiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty nie powinnaś skończyć szkoły jak nie znasz podstawowych pojęć i braku poszanowania ciała jak to się mówiło od wielu lat. "podstawy własnej religii." Haha a ty znasz? jak do tej pory nic nie wyniosłaś ze szkoły lepiej wracaj tępaku na lekcje religii, WDŻ . Jak do tej pory nie wiesz co znaczy szacunek do swojego ciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uczuciowym jest wątek w którym baran przyznaje się do niemoralnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przypadł temat do gustu to po co się udzielasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich pojęć nie znam, tępaku powtarzający po 30 razy tę samą frazę na każdej stronie i nie mający nic do powiedzenia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie uprawiałem bo się szanuje :) gość dziś Piszę z telefonu matole żeby zdążyć odpisać takiej pustej k****e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem tępaku 1000x razy i nie będę powtarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chodzili? kobiety brali? A po co chodziłeś na lekcje polskiego matole patentowany? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x Matoł / matolica powinna zwrócić kasę za swoją nieudaną edukację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam gardzę mężczyznami, bo myślą tylko o seksie, Ty od kilku godzin pitolisz o tym samym, pod przykrywką umoralniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matoł i puszczalskie koooorewskie zero, męskie czy damskie, nie powinni zakładać wątków o poszanowaniu ciała,jeśli są takimi brudnymi śmierdzącymi nic nie wartymi wywłokami, bo tylko gorszą porządnych ludzi których obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napisałem specjalnie pustaku żeby się zmieścił cały temat ale co ty możesz wiedzieć :D Jak ty nie słuchałaś na lekcji religii WDŻ powinnaś kiblować. Wolałaś pewnie z koleżankami gadać niż słuchać tak ciekawego tematu o szanowaniu ciała i seksie po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kooorestwo to jest w twojej pustej dyni, baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz czekać z seksem do ślubu to ok rozumiem ale po co się wypowiadasz w moim temacie i robisz burdel? Idź gdzie indziej proszę cię bo marnujesz mój cenny czas na odpisywanie po raz 500 na temat szacunku i seksu po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiblować przez zajęcia, które nawet nie są obowiązkowe? Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ty baran nie miałeś szacunku do swojego ciała, do czego sam sie przyznałeś? Jak mogłeś sie tak k*****ić i jakim prawem oskarżasz o to nas, które tego nie robimy? Ty świnio utytłana we własnym gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahah dobre! To mówisz, że nie zmieściłoby się, gdybyś zamiast li, wstawił ły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, bo nie słuchałaś na lekcji Biologii. gość dziś Szanuje się bo nie uprawiałem seksu i mam błonę dziewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Biologii? To może od razu na fizyce? Bo chwilę temu, pisałeś o religii i wdż, które nawet nie są obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [23:40 słownik mi tak poprawił w telefonie bo zazwyczaj bardzo szybko pisze i nie patrzę czy błąd popełniłem bo chce dotrzeć do największej liczbie puszczalskich zdzir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się szanuje i odmawiam seksu w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aaa, to słownik pewnie też się tłumaczył słowami "napisałem specjalnie pustaku, żeby się zmieścił cały temat" ? :D Bawi mnie twoje pitolenie o religii i jednoczesna miłość bliźniego, która aż bije z Twych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się szanuje i odmawiam seksu mojemu mężowi. Jestem dorosłym człowiekiem i umiem panować nad ohydnym popędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chce przypomnieć że ok 15 dziewczyn która rozmawiała ze mną twierdzi że jestem bardzo inteligentny i pytają się czy nie jestem studentem psychologii :D to miłe z ich stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuje się bo nie uprawiałem seksu i mam błonę dziewicza x Znaczy sie jesteś shemale? gdzie masz tę błonę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma błonę na nieużywanym mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cytat dla ciebie od dojrzałej kobiety mająca 2 dzieci "Pozwol ze zamiast prawiczkow ja cie oswiece jesli pozwolisz. Mam 37 lat i 2 synow 9 i 15 lat i widze co sie dzieje wsrod mlodziezy. Seks seks seks i jeszcze raz seks. Jak ktos przed slube zalicza kolejne dziewczyny to dlaczego po slubie nagle mialby przestac. Nie jestem fanka barona pancernego ale w wielu kwestiach szczegolnie nt. rodziny ma racje jak malo kto. Nie jestem tez zadna moherka ale nie chce by moi synowie zachowywali sie jak psy na baby. Jak tobie nie przeszkadzalo miec wiele zwiazkow i z kazdym uprawiac seks to gratuluje. Niech zgadne jestes nadal niezamezna nie z wyboru prawda?" "szczegolnie nt. rodziny ma racje jak malo kto" I co teraz tępaku który nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha popieprzyło sie trollicy, zapomniała że udaje faceta i napisała że ma błonę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja nie wiem, z czym one kojarzą tę naukę, skoro po rozmowie można strzelać kierunkami. Zacznę mówić o pierwiastkach chemicznych, może jakiś laik pomyśli, że studiuję chemię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka miała błonę przed 5648739102893765783210-tym tirowcem, którego obsłuzyła na A2 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj to się nie słuchało na lekcji biologii są różne metody sprawdzenia czy faceta jest prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×