Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helloiza

poznam normalnego faceta ok. 40

Polecane posty

Gość gość
Pieniądze są po to by je wydawać a nie czcić czy w nie wierzyć. Są takie rzeczy których nie kupisz nigdzie i za żadną cenę. Tak było jest i będzie. Posiadanie grosza czy kilku groszy jednak ułatwia i przeżycie i życie. Grubość czy cienkość portfela nie identyfikuje ludzia jako człowieka. O tym kim jesteśmy nie decydują liczniki konta bankowego ja jeśli dla niektórych Ktoś to Ktoś z pieniędzmi no cóż ... Bozia rozum dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dla mnie ten "Ktoś" powinien być przede wszystkim PRACOWITY I ZARADNY. Kasę mam swoją i nie mam potrzeby uzależniać się od kasy faceta. Nie wszystkie kobiety to "materialistki" drodzy Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Mądrego dobrze posłuchać" Kazimierz Palwak w dosłownym tłumaczeniu Mądrą dobrze poczytać. Pozdrawiam gość17:07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak autorka ma 20 lat i jest ladna to moze znajdzie jakiegos pana po 40 chetnego do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:14 --- szufladkujesz nie każdy 40latek jest taki pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie wydaje się Wam, że kategoryzuja innych Ci niespełnieni i niezadowoleni z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest złego w związku dwudziestolatki z czterdziestolatkiem? Macie obawy o dobre stosunki seksualne? Nic nie trwa wiecznie. Jak taka dwudziestolatka się mu już znudzi, zawsze może ją zmienić na młodszą. Wszak zwykle, nie jest ortodoksyjnym konserwatysta. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadnym związku czy relacji niema nic złego. Jeśli stronom znane są ich wzajemne oczekiwania i cele to ok. Gorzej gdy ktoś udaje. Kłamstwo niszczyło i niszczy. Niszczy człowieka i wiarę w innych. Truizm Być może. Na pewno nie wszyscy są wyrachowani, ja w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy ktoś tu wpadnie? Wiem sporo stron do przewertowania ale może znajdzie się ktoś odważny :-) Stopklatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes stara, przechodzona i nieinteligentna skoro takich mezczyzn WYBIERALAS o jakich piszesz. Stracilas najlepsze lata na ganianiu za debilami i olewaniu normalnych mezczyzn chlopakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaki miły gość a jak ciekawie wypowiadasz się. Słabo mnie znasz Normalny Mężczyzno, Chłopaku, stara nie jestem pewnie starsza od Ciebie ale o inteligencji zdaje się niewiele wiesz. Nie mniej jednak dziękuję, za poświęcony czas na zapisanie TYLU MIŁYCH SŁÓW. Na więcej nie wysilaj się. Proszę.Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23 Prawda boli stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że stara, to nie do mnie, gdyby tak było napisałbyś z dużej litery S. O ile pamięć mnie nie myli Tobie wydawało się że jestem nieinteligentna. Tyle wstępu a teraz do sedna. Nic mnie nie boli za to Ciebie żółć zalewa. Zwróć uwagę na słowo żółć. Stopklatka. Ps. Nie musisz odpisywać, na tym forum nie płacą za hejtowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, nie wiedziałeś? Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio w to wierzę, może jakieś grosze. Zbyt mało osób na to forum zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam, że na tym forum nie płacą za hejt. Płacą na forach dot. polityki. Partia A płaci za hejt dot. partii B. Najwięcej można zarobić w okresie przedwyborczym. Zainteresuj się, jeśli sprawia Ci przyjemność hejtowanie przy okazji zarobisz. Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości słów a także od oryginalności czytaj od zajadliwości. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebne mi to. Mam dobrą pracę. Jeśli tylko chcę mogę w jednym ze swoich zawodów dobrze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko dla chętnych. Tobie sprawia przyjemność sprawianie nieprzyjemności innym. Bywa ale przecież de quibus non autem gustum. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że i Tobie to niepotrzebne. Stopklatko o małych oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłych****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprzyjemności? dlaczego? po długiej przerwie od kilku chwil z Tobą piszę i sprawiam ból, jestem nieprzyjemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Tobie dziękuję za rozmowę. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wydawało mi się, że zakończyłeś rozmowę ze mną. Wydawało (?) mi się, że piszę z autorem wpisu z wczoraj i dziś Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieoryginalne i nielogiczne a tym samym tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć gośćgersh pomyłka w gościu i godzinie. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×