Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helloiza

poznam normalnego faceta ok. 40

Polecane posty

Gość gośćpodtymtojasieniepodpisze
Średni jesteście, taki fajny tekst, a nikt nawet nie skomentował :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jadłeś i piłeś. Dla mnie podwójna porcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodtymtojasieniepodpisze
Spoko i medal szczerozloty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'kogel - mogel' romansu, podrecznika do anatomii, poradnika mlodego technika, majsterkowicza ze szczypta jubilera. Trafione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodtymtojasieniepodpisze
Dodaj zgłoszenie nadużycia władzy publicznej lub podmiotu gospodarczego i politycznego w przypadku gdy osoba odpowiedzialna za informację o ścieżce rowerowej wzdłuż wybrzeża morza i tak dalej pójdzie na marne pieniądze z unii europejskiej w zakresie własnego domu i ogrodu zimowego utrzymania ruchu drogowego w tym czasie na ten sposób można zadbać o swoje zdrowie i uroda i relaks w towarzystwie odpowiednich akcesoriów meblowych oraz tkanin meblowych kółka do powierzchni i objętości krwi do tkanek miękkich i narkotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, raz jeszcze to czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób sobie reklamy z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko znamy dobrze twoje wymagania a teraz napisz cos wiecej o sobie. Ile msz lat? Czy jestes dziewica? Ilu mialas kochankow i kochanek? Czy uprawialas seks ze zwierzetami lub zmarlymi? Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii nie ma normalnych facetów ok. 40- tki. A jeśli są to na odległość pachnie od nich "przegrywem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka glupia p***a leci na palantow a potem narzeka. Porzadnych i fajnych mezczyzn jak zawsze olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, oooo właśnie..... Ooolewa się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu olewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo my lubimy damskich bokserow i chamow. bajerantow z poczuciem humoru skaczacych z kwiatka na kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze starałem się być dobrym człowiekiem, ojcem, mężem, etc.. Żona mnie zdradziła. Teraz ona się stara. A ja już nie potrafię. Chciałbym, a nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie warto się żenić. Zawsze tak to się kończy . taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Warto kochać. Warto szukać. Warto być szczęśliwym choćbym przez chwilę. Warto umrzeć dla chwili. Tej jednej chwili, powiewu, zapachu, ciepła, kobiety... słodyczy, dotyku.... umami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1978
Gościu z 19.26 - nie da rady ...... Próbuję od roku żyć ze zdradą męża i jest coraz gorzej. Nie da rady zapomnieć, nie da rady normalnie żyć..... Ciągłe podejrzenia, ciągłe przypuszczenia.... To nie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic już nie będzie tak samo. Rzuć typa i ożeń się ze mną. Jestem do wzięcia, a gdzie autorka? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezo
http://isaura6666.wixsite.com/rytualymilosne MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE/powrót partner,ma ożywienie relacji w związku, blokad ana kochanke/-ka,przyciagnięcie drugiej połówki,oczyszczanie aury/zdejmowanie krzyży i blokad karmicznych,udrażnianie czakramów i meridiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezo
http://isaura6666.wixsite.com/rytualymilosne isaura666@buziaczek.pl MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE/powrót partner,ma ożywienie relacji w związku, blokad ana kochanke/-ka,przyciagnięcie drugiej połówki,oczyszczanie aury/zdejmowanie krzyży i blokad karmicznych,udrażnianie czakramów i meridiów,zabiegi antydepresyjne i antynerwicowe,zdejmowanie klatw,uroków, przekleństw oraz bytow nieczystych. Rytuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim. Jeżeli pragniesz wyeliminować: - strach, niepewność - nerwice, stany depresyjne - problemy przekraczające możliwości organizmu - niewytłumaczalne przeszkody życiowe - aby czuć się bezpiecznie - łapać okazje -żeby życie układało się po twojej myśłi - by przyciągnąć odpowiednią pracę , wlaściwego partnera, pieniądze ,zdrowie - problemy przekraczające możliwości organizmu - uzdrowienić chorób fizycznych - pozbyć się niewytłumaczalne przeszkod życiowych - Uwolnić się od pecha, który ciągle Ci towarzyszy - Twoje Negatywne wspomnienia odejdą w zapomnienie - Jeżeli rzucił ktoś na Ciebie zły urok Uwolnisz się od niego! -uwolnienie od blokad: finansowych, seksualnych, kariery, miłości, komunikacji, - Chciałbyś poczuć się zdrowsza, lekka i energiczna - Napływ miłości, jaką odczujesz od świata, rodziny i partnera -stopniowo zaczniąć uwalniać się od uzależnień - Odzyskać radość życia, optymizm, wiarę w siebie i swoje możliwości To oczyszczenie energetyczne jest tym czego potrzebujesz... wszystkie sposoby zawiodły sprawdz mnie i moje możliwości i umiejętności Niewielkim kosztem szybko zaczniesz żyć szczęśliwym życiem Rytuały miłosne i inne na każdą okazję,uwalnianie od klątw Koszt 4 godzinnego rytuału - 200zł. M, OFERTA RYTUAŁÓW MIŁOSNYCH 3-dniowy ''Amore Standard''- 500zł 7-dniowy-''Amore Explosion''1000zł 14-dniowy - ''Amore Maxi Love''1500zł 30- dniowy ''LOVE CORDON'' – 2000ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mówią, że pieniądze szczęścia nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze nie ale zakupy TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura i naciąganie na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie kasę tylko widzą kasa to bóg dla niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×