Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Strzeżcie się ukraińców, wdzięczność was z ich strony nie spotka

Polecane posty

Taka prawda. Wychowani na propagandzie o rzekomej okupacji, przyjeżdżają w przeświadczeniu, że im się należy... Tymczasowo przywrócono kontrole na granicach, ze wszystkimi. I jak efekt? Ukry protestują, drogi blokują, kilku Polaków pobili... Parę dni temu ukrainiec w Gdańsku zgwałcił 16-latką. Parę dni wcześniej we Wrocławiu, ukrainiec ogłuszył dziewczynę i próbował zaciągnąć w krzaki. Uważajcie na nich, żebyście nie obudzili się z siekierą w plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety p********e szuję takie sa. Znam osobiście. Moj ojciec jest ukraincem i cala jego zj****a rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:43 - Wyrazy współczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe postaw się na ich miejscu, zyją pod ogromną presją :D maja wladzę której nie ufają, oderwano im część terytorium nikt im nie pomógł, bieda tam trzeszczy i zgrzyta, naród ukraiński, ich narodowa duma, wisi na włosku, a tu i euro przegrane (bo przegrane w dwójnasób), i granice im zamykają... ok.. ukraińcy zawsze byli cwani i ciężko im zaufać, ale poszczególni ludzie, jednostki potrafią być mili i życzliwi, nawet w tak trudnym dla nich okresie, więć nie uogólniaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne terytorium im nie zostało zabrane. Krym był im przydzielony, przez ich pijanego ziomka - chruszczowa. Krym wrócił do macierzy... Oni cwani? Czy ktoś cwany, by przyjechał do Polski do pracy? Poza tym kogo obchodzą wyjątki od reguły? A jak zaniżą stawki i będziesz w Polsce pracować za stawkę ukraińską, też będziesz tak gadać? Przecież oni będą tu zjeżdżać dopóty, dopóki płace się nie wyrównają... A podobno 10% ukrów myśli o emigracji. Większość chce przyjechać.. no właśnie... W latach 20-tych, 30-tych OUN przeprowadzał akcje sabotażowe i zamachy terrorystyczne, żeby odłączyć się od Polski. A teraz, kiedy ukry mają swoją "samostiję", pchają się do Polski... Naród popapranych nieudaczników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełno ich w Warszawie, lepsi i gorsi nie wiem co o tym sądzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze w każdym narodzie są ludzie i kur... Ponad połowa Polaków do dziś nienawidzi Niemców i Rosjan tylko dlatego że byliśmy pod ich okupacją, a część z tych Polaków nienawidzi każdego "obcego" nawet jeśli tym obcym jest drugi Polak tylko z innego miasta albo gdy ma inne poglądy lub lepiej mu się powodzi. Polacy przez wieki też wyrządzali krzywdę innym narodom, a wszystko to przez jebaną politykę i propagandę rozsiewaną przez media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zaniżą stawki i będziesz w Polsce pracować za stawkę ukraińską, też będziesz tak gadać? Przecież oni będą tu zjeżdżać dopóty, dopóki płace się nie wyrównają... x Na tej samej zasadzie Polacy pracują na zachodzie i idąc twoim tokiem myślenia każdy Polak powinien zostać deportowany z zagranicy do Polski, bo zabiera pracę i zaniża stawki. Ciekawe że my Polacy mamy skłonność do oceniania innych, a nie patrzymy na swoje własne podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:55 - Ale właśnie inne kraje wprowadzały regulacje, poza tym w innych krajach jest socjal na poziomie, że jak ktoś nie może tymczasowo znaleźć pracy, to i tak przeżyje na przyzwoitym poziomie... A u nas p******y rząd pisowski traktuje to bydło, jak kastę uprzywilejowaną. Poza tym, z tego co czytałem 10 mln ukropów z ukrainy planuje emigracje, było też napisane (ale bez sprecyzowania), że większość chce do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego? W latach 70-80-tych 80% Polaków bardzo chętnie wypieprzyłaby na zachód gdyby miała taką możliwość, jakby zebrać do kupy wszystkich Polaków na emigracji to pewnie zrobiłoby się z tego kilka milionów, a kolejni zastanawiają się nad wyjazdem. Ludzie zawsze będą szukać lepszego miejsca i godnych warunków do życia i będą wyjeżdżać dopóki w swoich własnych krajach będą czuli się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:22 - 1)To, że ukry przedwojenną RP, a teraz kiedy mają swój śmierdzący kraj pchają się do Polski, gdzie dzięki Bogu, jest trochę lepiej. 2)To, że dostają przywileje od pisuarów (1200 zł stypendium bez warunków, zwolnienia z podatków dla ukraińskich firm)... 3)"będą wyjeżdżać dopóki w swoich własnych krajach będą czuli się źle." Sęk w tym, że ukropy MAJĄ czuć się źle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź człowieku zejdź na ziemię, większość Ukraińców i ogólnie cudzoziemców nie przyjeżdża do Polski aby się osiedlić, bo w naszym kraju nie da się tego zrobić, a już na pewno pracując za obniżone stawki. Większość traktuje nas jak kraj tranzytowy (trochę zarobią i ruszają na zachód) lub jako kraj w którym mogą popracować sezonowo, popracują 3-4 miesiące i wracają do siebie. U nas w przeciwieństwie do takich Niemiec nie da się za najniższą pensję wynająć mieszkania i przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Weź człowieku zejdź na ziemię, większość Ukraińców i ogólnie cudzoziemców nie przyjeżdża do Polski aby się osiedlić, bo w naszym kraju nie da się tego zrobić, a już na pewno pracując za obniżone stawki" To ty zejdź na ziemię. Sprawdź, kto wykupuje mieszkania w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie... A co do cudzoziemców, ostatnio coraz więcej Szwedów i Holendrów osiedla się na stałe na Pomorzu... "Większość traktuje nas jak kraj tranzytowy (trochę zarobią i ruszają na zachód) lub jako kraj w którym mogą popracować sezonowo, popracują 3-4 miesiące i wracają do siebie" Gdyby tak było w istocie, byłoby ich najwyżej 200 tys, a nie około miliona... Koło mnie jest budowa. Mniej, niż godzinę temu, ukr darł mordę, do swoich ziomków. Wydarłem się zdecydowanie, bo nie wytrzymałem: "Zamknij ryja ukraińska k***o!!!"... I się zamknął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie to wkurza ale z drugiej strony Polacy robią to samo zagranicą!!! też zabierają pracę tamtym, godzą się na niższe stawki i też są chamami co drą mordy na ulicach i co chwila: k***a i k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:55 - Ale właśnie inne kraje wprowadzały regulacje, poza tym w innych krajach jest socjal na poziomie, że jak ktoś nie może tymczasowo znaleźć pracy, to i tak przeżyje na przyzwoitym poziomie... xxx socjał jest ale tylko dla rodzin z bachorami. Jak jesteś samotny albo nie masz bachora to też nic nie dostaniesz. W Polsce jest tak samo. Nie masz bachora to nie dostaniesz 500 plus ani mieszkania socjalnego. Para bez dzieci nic nie dostanie, czy to w Polsce czy za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle to przed 1991 Krym nie był częścią Ukrainy ..bo takiego państwa nigdy nie bylo :) Dziś to zaniżanie stawek płacowych i ruinowanie rynku pracy .To samo w USA z Meksykami . Dzięki tem dziś płace są tam takie albo i NIŻSZE Jak 25 LAT TEMU ! Jak chcecie zamrożenia płac w PL to dalej siedzcie cicho i pozwalajcie na imigrację . Obudzicie siez rękia w g*****e Akurat ideologia OUN inienawiść do Polaków to nie najgorsze jest .Raczej bandytyzm -kilkakrotnie wyższa przestępczość na Ukrainie niż u nas .Dalej choroby od grużlicy po kiłę oraz HIV Nagminne na Ukrainie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy tak zachwalamy ukrainców, a przyjdzie taki czas , że po prostu oni nam przebierają pracę , jeszcze się bedziemy z nimi bili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:33 - Był zbiorowy gwałt w Gdańsku na nastolatce, było poderżnięcie gardła taksówkarzowi w Lublinie, był atak nożownika w Krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********i polscy faszyści szczują a to przeciw Żydom, a to przeciw muzułmanom, a to przeciw Ukraińcom. Oni bez szczucia rasistowskiego nie potrafią żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DLV
masz rację a dodam jeszcze ,że nie oficjalnie wzrosła przestępczość w Polsce po wzmożonej emigracji ukropów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorem , jestem z południa Polski i wszystko się zgadza z tym co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ukrainie przywrócono OUN UPA status bohaterów narodowych , za krytykę mozna iść siedzieć nawet na 5 lat. Czy wy dalej nic nie widzicie i nie rozumiecie jak ślepi jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiemy, ale wyście wybrali PiS zamiast narodowców do Sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że się osiedlają z zamiarem pozostania w polszy. Mam sąsiadów którzy kupili DOM, a ich dzieci (dwoje) chodzi do szkół i mają się bardzo dobrze. Widać że tu mają raj! To po co im wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazje przetestować Finuu w dwóch odsłonach klasycznym i solonym. Produkt jest bardzo dobry nie tylko ze względu na maślany smak, ale i ze względu na skład produktu, brak konserwantów i witaminy A i D. Masło idealnie nadaje się do smarowania (zaraz po wyciągnięciu z lodówki), pieczenia i smażenia. Ja przepadam za wersją klasyczną. Wszystkim gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra pracuje w firmie gdzie 90% to ukry. Kiedyś pracowali tam tylko Polacy, potem przyszedł jeden ukr, potem następny i praktycznie wygryźli naszych. Dodam tylko że moja siostra kiedyś (na początku) bardzo ich chwaliła że mili i pracowici... Zdanie zmieniła kiedy ich poznała lepiej. Teraz ich nienawidzi i myśli o zmianie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazje przetestować Finuu w dwóch odsłonach klasycznym i solonym. Produkt jest bardzo dobry nie tylko ze względu na maślany smak, ale i ze względu na skład produktu, brak konserwantów i witaminy A i D. Masło idealnie nadaje się do smarowania (zaraz po wyciągnięciu z lodówki), pieczenia i smażenia. Ja przepadam za wersją klasyczną. Wszystkim gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:33 X Wy-*******laj z tym spamem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×