Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Superlover

szukam kochanki Warszawa

Polecane posty

Gość Mirandka85
Moge napisac do normalnego albo normalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Miranda szukasz kochanka czy potwierdzenia że jesteś dobra w ortografii ... dziewczyno napisałem tu bo szukam nowych znajomości bo to co mam teraz nie jest ok. jak nie jesteś zainteresowana moją osobą to nie pisz. może jest ktośka co ma ochotę mnie poznać ? całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamgg
bo on nowy nie chce gadac ,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja,mila kobieta.zauwazylam,ze jest zaleznosc miedzy bykami i charakterem czlowieka.moze to tylko moja teoria ale czesto sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega ta zależność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Nowy w mieście ... piszesz od dawna na forum więc masz mega problem chłopaku bo nadal jesteś sam. szkoda mi ciebie ! Nie zamierzam tu pisać o sobie właśnie dlatego że są takie c***y co wpinają się w nie swoje tematy ... szukam kochanki więc co tu robisz zj***e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Superlover jaki masz mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Nowy w mieście ... piszesz od dawna na forum więc masz mega problem chłopaku bo nadal jesteś sam. szkoda mi ciebie ! Nie zamierzam tu pisać o sobie właśnie dlatego że są takie c***y co wpinają się w nie swoje tematy ... szukam kochanki więc co tu robisz zj***e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Nowy ... polecenia to możesz zlecać swojej starej. Bardzo mi szkoda Ciebie dzieciaku ! Internet zniszczył Twoją psychikę i Twoje Ego ... możesz mieć mega problemy z poznaniem kogoś w realu. Może mogę Ci jakoś pomóc ? Napisz i nie bój się wsparcia od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Miranda mam obawy czy ten koleś co tu wypisuje głupoty nie będzie się za Ciebie podawał pisząc na mojego maila ... może ty masz adres na który mogę bez obaw napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
miran85@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem zgrabnie baranku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortografia to szczegół? Skoro nie potrafisz dopracowac szczegolow to bedziesz fatalny w lozku. Bleeurgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czym to polega?czesto sa to ludzie z zaburzeniami osobowosc***elni kompleksow,ktore staraja sie skryc pod maska pewnosci siebie ale to tylko taka subiektywna opinia.moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Nowy ... po ostatnim wpisie wydajesz się inteligentnym gościem dlatego dziwię się że wpinasz się w nie swoje tematy. Ja nie mogę ruszyć w miasto dlatego że jestem z kimś w związku ale to nie zmienia ochoty na poznanie kochanki ...kogoś nowego. Mam czasem wolne w tygodniu i wiem że natury nie powstrzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mogę powstrzymać swojej natury. Ciągnie mnie do łóżka ;) Dobrej nocy Nieboraki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu mila pani.powiedzcie mi faceci,szczegolnie autor tego postu,czemu chcesz zdradzic?nie kochasz swojej zony czy dziewczyny?sama zostalam zdradzona niedawno i przezylam szok.no jak to z wami jest?szukacie dowartosciowania u innej czy zona przestala pociagac?wytlumaczcie mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
miła pani ... męska psychika jest bardzo prosta "nowy to już nieporadnie opisał " :-) Strasznie mam ochotę na nowe piękne ciało kobiety i tego nie powstrzymam ponieważ długo byłem wierny i już mnie to niekręci. Wiem że mogę być lepszym kochankiem jak fascynuje mnie nowa osobowość i ciało (jesteśmy wzrokowcami i nic tego nie zmieni). Chcę nowych doznań dlatego tu dziś piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz to nowy z autopsji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Nowy ... znowu Twoja niedojrzała natura dała znać. Szkoda a myślałem że jesteś inteligentnym gościem. Nie byłem nigdy w więzieniu a moja natura nie jest dla Ciebie łatwa do zrozumienia bo pewnie jestem 2 x starszy :-) Daj popisać z dziewczynami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste a zarazem smutne to co piszesz.czyli kobieta moze sie starac,byc atrakcyjna ale sie opatrzy,znudzi jak stara zabawka tak?to chyba trzeba przemyslec dobra strategie i wzbudzic zazdrosc w takim osobniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Nowy ... odstraszasz potencjalne kochanki. To bardzo intymna sprawa a ty nie pomagasz ... możesz odpuścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Kobieta bez względu na wygląd może być mega pociągająca ... właśnie chodzi o to że przestaje się starać i myśli że facet jest jak ryba złapana w sieć ... my też potrzebujemy adoracji i ciepła. Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Nowy ... napisałeś jak facet moje uznanie ! Zostań i popiszmy z potencjalnymi kochankami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila pani
naprawde?ciepla i adoracji? pewnie cos w tym jest.z czasem myslimy,ze ta druga osoba jest nam dana na zawsze.a tu psikus.dales mi do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaopiekujeSięMłodym
Witaj z chęcią się z Tobą spotykam. interesuje mnie jedynie relacja towarzyska tzn sex bez zbędnych pytań. spotkania oczywiście z zachowaniem dyskrecji za które otrzymasz jakieś bonusy. jeśli jesteś zainteresowany to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
miła pani ... facet jest jak mleko albo pijesz abo się zważy :-) My faceci mamy dwa cele ... bzykać i wypić a wy dwa cele kwiaty i kwiaty dla mamy :-) Tyle tysięcy ewolucji a my dalej zbieramy kwiaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaopiekujeSięMłodym
Superlover - mój mąż jest często w delegacji, sama więc jestem w domu, a potrzeby mam. mam ochotę na młode ciacho i nie chce kwiatów czy randek tylko iść z nim wiadomo gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superlover
Zaopiekuj się ... ile masz lat bo to może być istotne w dalszej relacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×