Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gośćkiki
Wizytę mam dopiero 1 wrzesnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umów sie na poniedziałek, albo jak masz nie daleko to dzisiaj pojedź i sie zapytaj dla własnego świetego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
Chyba jest taki moment ze nie ma sie na pewne rzeczy wpływu trzeba czekać spokojnie uspokoic sie !! I czekam na wizyte .. Nic juz nie zmieni ani lekarz ani ja ...zobaczymy co się wydarzy dalej i czy na usg ktos bedzie :) musze myśleć pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba nie ma wpływu czy bedziemy lezec czy chodzic... ja w dniu transferu szłam z 14 pietra piechota na dół bo windy nie działały i sie udalo... a nie raz lezalam i nie udało się... wiec jak ma sie udac to sie uda...tak mi sie wydaje... <> Peonia mozesz mi wytłumaczyc odnosnie tych mutacji..? bo ja rozmawialam z lekarzem ktory ma dobra opinie, co prawda to nie immunolog ani genetyk tylko internista...odnosnie mutacji i wysokiego kwasu foliowego ktorego ja mam.. ten lekarz przychodzi do nas na dyzury i tak... pytalam sie o ten kwas a on mi mowi ze jesli mam wynik ponad norme to znaczy ze sie wchlania i zeby mogl spasc to musze przestac brac go albo brac co 2-3 dzien i nie stanowi to zagrozenia dla orgamizmu.... co innego gdybym lykala kwas foliowy a nie przyswajal by mi sie i bylby niski wynik.. wtedy forma metylowa ma pomoc zeby organizm przyswoil.... I teraz zgupialam totalnie... nie wiem co mam myslec o tym... ostatnio jak bylam u immunologa tez mi to powiedzial ze mozliwe ze w moim przypadku nie musze lykac kwasu foliowego a jesli juz to nie co dziennie... <> Rubi gratuluje serduszka...:) <> Kiki kciuki za przyrost :) <> Tasia gratulacje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olusia a Ty pielegniarka jestes? Gdzie pracujesz? Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia88
Ola, ja kwasu foliowego jeszcze nie badałam. Mi w tych badaniach wyszła tylko mutacja MTHFR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, gratuluje 3 bety. Kiki, trzymam kciuki, zeby było wszystko dobrze. Sił, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, wg mnie spokojnie możesz iść na urodziny teścia. Trzeba sie oszczędzać, ale nie ma co przeginać w żadna stronę. Trzeba żyć w miarę normalnie. Jak ma sie udać, to sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy któraś z was ma na zbyciu gonapeptyl? I gonalu poszukuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil ja jak nie będę potrzebować kolejnej stymulacji to mam cały zestaw gonal 900, menopur 600 i 2 op gonapeptyl. Testuje pod koniec sierpnia. Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałabyś mi ile jak coś chciałabyś za leki? Menopur już kupiłam w sieci (mam nadzieję, że odpowiednią ilość) ale gonalu mam za mało, a gonapeptylu prawie wcale. Jakbym wiedziała ile za nie chcesz wiedziałabym czy szukać dalej czy nie, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil zależy czy mi się teraz uda...bardzo chciałabym aby te leku mi się juz nie przydały..będę wiedziała pod koniec sierpnia. Sprzedam za ile kupiłam. Mam paragon. Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz miałam. Betuje pod koniec sierpnia. Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To betujesz po więcej niż 10 dniach? Czy koniec sierpnia to niekoniecznie ostatni dzień miesiąca? :) Wolałabym wiedzieć, bo na początku września będę musiała zacząć zażywać gonapeptyl. No chyba że jednak nie zdecydujemy się na Artemidę. Bo już sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aurelia jestem pierwsza w kolejce:) bo tez czekam z niecierpliwoscia na Twoj wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil Betuje 28.08. I będę chciała powtórzyć po 2 dniach po czym jak się uda to nie chce tych leków juz oglądac w swojej lodówce...:( To był mój 3 transfer zarodki były niby ok jakie mam szansę niewiem... jeżeli Ci się trafi to kup sobie opakowanie gonapeptyl..a kolejne weźmiesz odemnie jak co..bo zawsze jest 14 dni cały zastrzyk a potem po 0.5 strzykawki..także i tak 3 op gonapeptyl potrzebujesz...gonal tak samo... Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi a Ty jakie leki będziesz potrzebować? AURELIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Gonapeptylu w teorii kupiłam już 6 sztuk. Więc na wstęp mam. Kupiłam też już jedno 900 gonalu. W lodówce mam 300 z własnej procedury, które kupiłam a nie używał. Ale na pewno będę potrzebować jeszcze 900 gonalu bo zacznę od dawki 150 i 75 menopuru a możliwe że dawka potem będzie zwiększana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aurelia ja bede potrzebowala gonal bo tym mam byc stymulowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do gonalu będę po małejmi. Może choć na gonapeptyl się załapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami a ty teraz będziesz miała długi czy krótki protokół? W GynC nie umawiałaś się czasem z dr Grettką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 dam znać :) Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami byla pierwsza...........!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 75 tez są na zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil tak my podchodzimy w gyn a bylam u de Gajewskiej wizyta trwala 30 min!! jeszcze na takiej wizycie nie bylam...wszystkie nasze wyniki przeanalizowala..i pobrala mi wymaz na chlamy cos tam...cena mnie powalila 230 zl:( no ale co zrobic. .. slyszalam,ze dr Grettka przyjmuje w gyn pewnie tez do niego trafie. podobno tez dobry lekarz... Teraz pojde krotkim...bo mialam najlepsze komorki noi bede stymulowana gonalem 150 ..przy dlugim mialam 13 komorek ale tylko 6 dojrzalych....mam nadzieje , ze jakos to bedzie...my niestety nie damy rade dalej dojezdzac wiec wierze w te gyn.. Basik a jaka cena za ten menopur?:) Dziewczyny z 2+1 ile placiliscie za wirusologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...jak tam u Was? Wszystko ok? Catarina...jak się czujesz? Zastanawialas się z jakiej firmy kosmetyki dla córci będziesz kupowała? Mi kumpela 2 wory ciuchów przywiozła po dzieciach :-) i to takich małych ciuszkow. Dziewczyny...z jakiej firmy kosmetyki dla dzieci możecie polecić? Jak tam reszta dziewczyn w ciąży się czuje? Pochwalcie się rosniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×