Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Baśka, cieszę sie, ze Natalka tak zdrowo rośnie i jest taka ciekawa świata. Im więcej na rękach, tym mocniejsza będzie. A drugi raz taka malutka juz nie będzie, wiec ciesz sie czasem, póki cię tak bardzo potrzebuje. Ani sie obejrzysz i urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, jak będę w domu to ci napisze. Wiem tylko, ze było ich 20, była tam wit D, MTHFR, V-Leiden i jakieś białka. Nie pamietam tych nazw. Immunologia jest dla mnie czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, tylko sie cieszyć, ze tak brzuszek rośnie. Ciążowe brzuszki sa piękne! śledzę dużo blogerek sportowych, ale jak widzę te ich miniaturowe brzuchy z sixpackiem, to nie wiem, czy sie śmiać czy płakać. A paznokcie u stop musi zacząć malować ci maz, niech sie uczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia... mi dr M zalecał leżeć tydzień po transferze. Ja też miałam pracę co trudno było mi pogodzić godzinowo z wizytami, transferem itp. Bo pracowałam od 10-20 więc jak już była sytuacja w pracy, że nie mogłam być w pracy to po prostu powiedziałam pani dyr o co chodzi i nie robiła mi żadnych problemów a koleżanki na dziale zamieniały się ze mną godzinami. Może jakbyś też tak zrobiła i powiedziała o co chodzi to na spokojnie byś poleżała w domu bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lakiery do paznokci zawieraja pochodne formalaldehydu i filtry przenikające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w Polsce jest taka patologia , czyli przesiadywanie na zwolnieniu w ciąży . W Europie zachodniej i północnej nawet po transferze nikt zwolnień nie otrzymuje (ciążą zajmuje się tam położna z lekarzem rodzinnym , a nie ginekolog). W Polsce cała ciąża na zwolnieniu, plus urlop macierzyński to prawie 2 lata laby , a i tak ciągle narzekanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat tego forum daleko odbiega od Twoich spostrzeżeń. Znajdź sobie miejsce gdzie będziesz mogl poruszać takie tematy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, badania, które mi zlecił immunolog: 1. Morfologia krwi 2. Ob 3. INR - wskaźnik protombiny - czas protrombinowy 4. APTT 5. Anty- TPO 6. Witamina D 7. Homocysteina 8. Anty-TG 9. PPJ (ANA2) 10. PPJ (ana3) 11. P/c. P. Kardiolopinie IgG 12. P/c p kardiolopinie IgM 13. Antytrombiba III 14. Białko c 15. Białko s wolne 16. Czynnik V Leiden 17. Mutacja 20210 G-A genu protrombiny 18. Termolabilny wariant genu MTHFR - mutacja genu MTHFR C677T - MTHFR A1298C - termolabilny wariant MTHFR - p/c p beta-2-glikoproteinie I - p/c p fosfatydyloserynie 19. Antykoagulant toczniowy 20 antytrombina III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny mam pytanie czy mogły byście napisać mi adres i numer telefonu do genetyka do Będzina? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32-2673285 pro salute genetyk Sączewskiego 27  42-500 Będzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to na pewno te namiary? Bo mówią że nie mają takiego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
gosciu w bedzinie to poradnia profemina ul krosnienska 1 ja zawsze dzwonie na kom 884 974 150 teraz tam przyjmuje dr papuga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Peonia te badania robiłaś z kasy czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
peonia to naprawde duzo badan Ci zlecil dr gryga:) ale fajnie chociaz zaoszczedzilas na czasie...ja planuje jeszcze teraz na wizyte jechac...u chyba zakoncze bo juz niewiem co jeszcze badac?:/ Tasia jak tam beta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
gośćkiki...jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, co pisał gość powyżej. Moja siostra mieszka w Niemczech, też miała in vitro i tam lekarze w ogóle nie pytają się czy ktoś chce L4 czy nie, po prostu go nie wypisują. Więc to chyba nie ma znaczenia czy ktoś pracuje po transferze czy nie. Jak się ma udać to się uda, a jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Rubineye, zwłaszcza jak się pracuje fizycznie po 12 godzin w systemie zmianowym; nie każdy tutaj pracuje za biurkiem. Ale najłatwiej uogólniać i krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Hej dziewczyny :) dzisiejsza beta 53,14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Tasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Tasia gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
10 dzień po transferze 2 -3 dniowych zarodków beta HCG 95 !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×