Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Byłam wczoraj na usg i nie widać pęcherzyka tylko jakąś przestrzeń, kazał przyjść w piątek i zrobić betę. Robiłam wczoraj wyszła 350 jutro powtarzam ale jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaczelas krwawic? Poczekaj do piątku, wtedy będzie wiadomo czy beta rośnie. Jest jeszcze szansa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubin, moj 1 transfer był ze świerzymi zarodkami. Teraz 1 crio przede mną. Najważniejsze, ze juz sie doczekałas. Ja po tej ciąży biochemicznej mam większe nadzieje. Bardzo sie cieszyłam, ze w końcu cos ruszyło. Mam nadzieje, ze teraz juz sie uda na zawsze. W końcu niby zdrowa jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, a przyrost masz dobry? Może za wcześnie poszłaś na wizytę pęcherzykowa? Ile dni po transferze jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, ja byłam w 24dpt na pierwszej wizycie. Może byłaś za wcześnie? Najważniejsze, ze beta rośnie! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TASIA głowa do góry - wszystkie 3mamy kciuki - daj koniecznie znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ja jako jedyna stoję prawie w miejscu. Jedynie co to badam immunologie no i jednak pojadę na tą konsultację do dr Mrugacza do Katowic. Uda mi się jednak zwolnić z pracy. Nie wiem czy uda nam się podejść gdzieś prywatnie w najbliższym czasie. Niestety finanse nie pozwalają. Kredytu nie weźmiemy bo i tak już 1 mamy. Może pozyczymy od teściów, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasia gluptasku pecherzyk jest widoczny powyzej 1000. Poczekaj az beta urośnie. Musisz być cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Smutasku chodze do dr G a ona pracuje w Swietochlowicach jej maz jest tam ordynatorem , tez jestem nastawiona na cesarke. Jezeli wszystko bedzie ok to chcialabym zeby cesarke zrobil mi lekarz prowadzacy ciaze, mimo ze mam ponad 130 km do tego szpitala.... A ty masz wybrany szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...ja chyba Tychy chyba, że wcześniej będzie się coś działo to Ruda Śląska. Bliżej mam szpitale ale przy blizniakach lepiej wybrać szpital o lepszej referencyjnosci. Na kiedy masz termin? Moja znajoma urodziła bliźniaki 2 miesiące wcześniej więc nie ma co zwlekać ze wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia nie pojechała na wizytę pęcherzykową. Źle się czuła, dlatego pojechała do lekarza. Ja za nią mocno trzymam kciuki, mniejszy nadzieję, że jutro beta będzie miała przyrost. Ty sama wiesz kochana, że jestem z tobą całym serduchem. aguuula2525 sama wiem, że podejście prywatne po refundacji nie jest łatwe. Finanse są bardzo ważne. My w refundacji nie szczędziliśmy kasy na dodatkowe rzeczy, dodatkowe czynności, leki, wizyty. Teraz muszę liczyć każdy grosz. Dziś byłam u szefa w sprawie pożyczki. Jeszcze nie mam tej kasy a już się zastanawiam jak ją spłacę. I co zrobię, jak teraz nie wyjdzie i będzie potrzebne kolejne podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czyżby zaś zablokowała się strona? Chyba potrzebujemy nowego wątku... albo przenieść się na inne forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Hurrrra endo urosło do 9,4 ( w 2 dni!!!) w pon. Albo wt transfer!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was prośbę, czy możecie mi podać adres tej apteki w czeskim Cieszynie? Muszę od jutra zacząć brac utrogestan i chciałabym dzisiaj/ jutro rano tam podskoczyć. Z góry dziękuje. A i mam do sprzedania lutinus- muszę policzyć ile sztuk, dam znac. I chyba nawet bym jeszcze znalazła aplikator nieużywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku termin mam na 13 albo 17 stycznia ale przy bliźniakach trzeba 2 tygodnie odjąć więc pewnie to będzie w grudniu Mam nadzieję ze dotrwam do 36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, jak będziesz miała transfer w poniedziałek w GC to jesteśmy we 2, ja tez mam w poniedziałek :) A który masz dziś dzien cykli i ilu dniowe zarodki będziesz brać? Bierzesz jakieś wspomagacze typu intralipid, embrioglue, czy ah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, ja wpisuje w nawigacje kaufland Český Těšín i tam jest apteka, w której można kupić utrogestan. Ale z tego co wiem, to w innych tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia fizycznie czuje sie dobrze, żadnych boli, moze troche piersi. Psychicznie gorzej ale staram sie wierzyć w kropka. Na betę idę ok 18 jak M skończy prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
hej dziewczyny czy wiecie ze w ciazy mozecie miec finansowana szkole rodzenia u siebie w domu !! przez polozna srodowiskowa ! ja sie dzis dopiero dowiedzialam ! jak poszlam zmienic deklaracje na polozna srodowiskowa - poniewaz chodzac do szkoly rodzenia na zajecia grupowe musialm tez zmienic deklaracje a tu sie okazuje ze moglam miec 10 zajec indywidualnie w domu finansowanych przez NFZ. wystraczylo tylko skontaktowac sie z taka polozna z przychodni osiedlowej i juz. Jest to bardzo dobra opacja dla osob , ktore do szkoly rodzenia na zajecia grupowe mialy by daleko , albo z roznych przeczyn wolalby posiedziec sobie w domku u siebie o posluchac co i jak . Polecam wam te zajecia czy to w grupie czy indywidualnie bo ja jestem juz po i na prawde warto . Dla kobiet ,ktore rodza po raz pierwszy duzo ciekawych i waznych informacji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super peonia jak byśmy miały razem :) dzisiaj mam 12dc, ale podchodzę na naturalnym. Jutro mam jeszcze wizytę i bede wiedziała na 100% czy transfer w pon czy wt. Mam 3-dniowe zarodki. Na pewno wezmę embrioglue- nic więcej. Dam ci znac ok. 13 :) w każdym razie dzisiaj dostałam ovitrelle i myśle ze pewnie w pon. Transfer ale pani doktor zadecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek świetna wiadomość, trzymam kciuki za transfer :-) Kupowalam Utrogestan w różnych aptekach w Czeskim Cieszynie i za każdym razem bez problemu :-) Tasia trzymam kciuki za Was i za betę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×