Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Sil i hope fajnie że już zaczynacie dalszą walkę..każda klinika co innego stosuje moją swoje teorie na ten temat..nam po prostu zostaje zaufać lekarzowi. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Ania609, ja płaciłam w Gync. 109,85 zł za opakowanie Fragminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope patrzyłam teraz i nie dostałam maila. W spamie tez nie ma. Co do ceny fragminu to dziwne to, bo cena chyba powinna być wszędzie ta sama a ja płaciłam w aptece jakoś 110,50 czy coś. Peonia to znaczy ze jednak rodzinny nie dał Ci ze znizką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, dziś jest lepiej. W nocy obudziły mnie skurcze, wiec wzięłam jeszcze nospe i juz bie zwymiotowałam. Tylko tem estrofem na pewno sie nie przyjął, bo od razu jak połknęłam zwymiotowałam go, mam nadzieje, ze nie zaszkodziło to zarodkom. Myśle, ze to był 1-dniowy wirus. Chociaż jeszcze apetytu nie mam, ale w porównaniu ze wczoraj czuje sie super. Kasiurek, maz mi załatwił te zastrzyki, ale dr bardzo sie bała i powiedziała, zeby więcej nieprzechodzic :/ pytała go czemu gin mi tego nie przepisał, a ona akurat zapomniała telefonu z programem, na które leki może wypisać refundacje. Przekonał ja, ale więcej sie nie uda tak załatwić. Mam opinie od genetyka z Rudej Sl i tam pisze, ze przez cała ciaze mam brac heparynę drobnoczasteczkowa, to genetyk mi mówiła, ze z ta opinia rodzinny wypisze mi zastrzyki z refundacja. Sama sobie tego przecież nie wymyslilam. M liczył, ze jak będę musiała brac je przez cała ciaze, to z refundacja wyjdą 6 tys taniej. Trzeba kogoś znaleźć, co bedzie to wypisywał bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myśle, ze w każdej klinice maja inne metody, jednak w każdej sie zachodzi w ciaze. Trzeba ufać swojemu lekarzowi i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze te mdłości to po nospie, przynajmniej u mnie. Wczoraj jak mi było niedobrze pomogła mi niezawodna coca cola, ale pózniej wzięłam wieczorem i znowu mi było niedobrze. Dzisiaj rano zazylam i znowu mdłości, a na dodatek kręci mi sie w głowie. Masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myśle, ze takie zyganko nie może szkodzić zarodkom. W ciąży tez sie wymiotuje i to dobry znak. Trochę mam obawy pominięcia tej 1 tabletki estrofemu, ale nie nakręcam sie negatywnie. Jak ma sie udać, to sie uda. Dziewczyny maja hiperki, walczą o życie, a jak zarodki sa mocne, to i dzieciaki zdrowe. A po poprzednim transferze zemdlałam, bo mi profilaktyczny lek przeciw hiperce nie podszedł, a prawie sie udało. Wiec tym bardziej nie sadze, ze te wczorajsze wymioty mogły zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia nie przejmuj sie tą jedną tabletlą. Bierzesz ich tyle w ciagu dnia, ze na pewno nie miało to wpływu. Szkoda, ze nie wynaleźli jeszcE sposobu na sprawdzenie dzień po transferze czy sie uda czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, szkoda, ze nie płaci sie tylko za udane ivf, wtedy by sie lekarze bardziej starali i może nawet cos nowego wymyślili, zeby była 100% skuteczność. A tak dla nich jesteśmy sztuka, starają sie tylko dla statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia- To tez prawda, no ale niestety :) nigdy nie myślałam ze leżenie w łożku może być takie męczące :) a nie ukrywam, ze uwielbiam leniuchować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, nicnierobienie jest najgorsze. Ja nie jestem typem leniucha, raczej ciagle w ruchu. Ale teraz przyszedł czas, ze trzeba wyhamować i odpoczywać. W tym tyg odpoczynek mi nie dany, bo ciagle mnie atakują z pracy, ale w przyszłym tygodniu luz bluz :p dobrze, ze przynajmniej w biurze nie siedzę, tylko poleżąco w łożku. Czy ty tez taki ucisk macicy czujesz? Ja mam wrażenie, ze moja macica jest ściśnieta/napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia nie wiem czy mogę to nazwać uciskiem w każdym razie cały czas czuje macice :) ale nospe biorę wiec już nic więcej nie jestem w stanie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Hej dziewczyny, ja tez stwierdzam ze leżenie bardziej meczy niż praca :) ja czekam aż mi oddadzą auto i cisnę do Katowic na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, to w takim razie trzymam kciuki, ale wiem, ze bedzie dobrze. Daleko masz do Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jakieś 15 km. No ja mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze tylko kropek jest leniwy ale jak juz sie urodzi to ja sobie odbije te wszystkie stresy które mi funduje od początku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Tasia i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy was tez tak boli głowa? Już drugi dzień z rzędu. Cały dzień, od samego rana. Niby da sie z tym funkcjonować ale strasznie to upierdliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek zmierz sobie cisnienie..ja też mam problem z ciśnieniem i mnie od wtorku boli głowa..:/..Tasia powodzenia i daj odrazu znać..;). .Dziewczyny czy wy po transferze jak wstalyscie to wypłynęła z Was taka jakby woda?ja tak miałam i zapomniałam się Was zapytać..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tak miałam, nie było tego dużo, ale rano w dniu transferu nie wkładałam utrogestanu i na pewno nie było to to. W każdym razie mialam trochę mokro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tak nie miałam nigdy, TASIA kciuki ostro 3mam :) Kasiurek dostałaś dzisiaj maila - rano wysłałam, a się teraz w tel i nic nie mam od Ciebie, Sunshine jak wizyta - opisz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobrze bo miałam wrażenie że wszystko mi wyplynelo.:/tez nie było tego dużo ale było..a jak cisnienie zmierzylas sobie..ta pogoda też jest taka zmienna..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×