Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gośćkasia
Fajne forum jest na ovufriend ☺ Starania z pomoca medyczna----> inv ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ktoras pisala ze dr Gajewska pracuje popoludniu w Gync w Kato? Mnie w klinice w Kato 2 m-ce temu mowili ze jej nie ma popoludniu (w sensie po 16:00,bo to dla mnie jest popoludniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie fragmin tez boli bardziej z prawej strony ale trzeba raz z jednej raz z drugiej. Hahaha ja tez zamykam oczy i M sie wyżywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek jasne, ze mogę wysłać za pobraniem - napisz tylko maila to się zgadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
HaHa dziewczyny ale się uśmiałam, czytając te posty o zastrzykach. No ja to za każdym razem mówię mojemu, że będzie robił, a jakoś tak wychodzi, że robię sama :) Chyba boje się właśnie tego że jak mięsko mnie potraktuje :) Przed nami wszystkimi jeszcze widzę sporo tych zastrzyków. Dobrze że ja nie jestem sama w tych moich fobiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed 12 byliśmy w Arte przed 12 krew oddałam. Tu jak się okazuje umów nie ma, tylko jakieś oświadczenie. Płaci się nie na raz tylko jakoś pakietowo. 700 zł za wirusologie dla pary, 1600 za program (wizyty i badania) 2200 za punkcje i transfer j zapłodnienie... łącznie to teraz wychodzi 4500 jak nie ma się aktualnej wirysologii (zapomniałam o tym) a od września ceny mają iść w górę ale nie wiadomo o ile co mnie wqrwilo. Może o 15 będę wiedzieć więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
hehe, widzę, że wszystkie mamy jakieś przeżycia z tymi igłami :) Peonia, to masz tak jak mój, jak nie widzi to nie mdleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, musimy ją jakoś przeżyć. Dzięki Tobie już wiem na przykład, że na punkcje muszę zrobić porządek w torebce i najlepiej zabrać drugą zmianę bielizny ;) Dobrze, że chociaż dr jest inny. No i najważniejsze, żeby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to i tak tanio, mnie tez te koszty powalają - przed stymulacja placilam 4100 w tym wszystkie leki, a wczoraj 6700 :( bo doplacilsm 1000 za embrioscop, jeszcze został transfer chyba 1500 i opłata np za klej lub atosiban- alw lekarz powiedzial, ze o tym jeszcze porozmawiamy. DZIEWCZYNY z 7 oocytow mam 6 dojrzałych komórek, 4 się zaplodnily - a z 1 czekają do wieczora jeszcze, jak na mnie to dobry wynik, choć boję się czy będą się dzielić , ale strach jest zawsze. Dzięki za kciuki - jeszcze nie pyszczajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czeka branie Fragminu do.końca.ciąży, zaczynam już trzeci miesiąc dawkowania :-) Na samą myśl, że mam dawać w brzuch, który jest granatowy płakać mi się chce i od wczoraj daję sobie w.udo. Bardziej boli :-\ Jakby któraś potrzebowała mam do sprzedania Lutinus, tylko bez aplikatora 27 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope super wynik! Trzymam kciuki, żeby się pięknie rozwijały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
HOPE, bardzo ładnie, a tak się martwiłaś! Teraz trzymamy kciuki aby się pięknie dzieliły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope a czym byłaś stymulowana? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyniki AMH i powiem wam, jak dalej będzie tak spadać to za rok nie mam z czym wracać. Z 6.01 Zostalo 2.91...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Ten Fragmin to zawsze najmniej przyjemnie wspominam, czasami nie bolało, a czasami bolało – w zależnośc***ewnie od miejsca na brzuchu (myślę, że już od tych zastrzyków może mamy już zrosty i jak się trafi na taki zrost, to boli…). Fragmin ma dość grubą igłę, teraz po laparoskopii mam Clexane i wydaje mi się, że Clexane ma cieńszą niż Fragmin. Hope, dzięki za informacje o testach (może też coś z tych Food Detective wybiorę) i o punkcji w Artvimedzie! Dobrze wiedzieć, co mnie będzie tam czekało. :) I, tak jak pewnie też Sunshine, czekam na dalszą relację. :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 5 komórka się jednak zaplodnila :) także teraz tylko się modlę, żeby ładnie się dzieliły. Sil 6 komórka nie zaplodnila się i nie dawali jej od początku szansy. Madzia to był długi protokół - tylko zamiast Gonapeptyl był 1 zastrzyk domiesniowy Diferinu - nie wiem czy tak się pisze i po 3 dniach już był menopur i progeveris w łącznej dawce 225 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh no, od godziny męczą mnie takie mdłości od tych leków, ze chyba nie dam rady obiadu zrobić. Wziąłem nospe i estrofem na pusty żołądek i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil to az tak moze spadac Amh? co na to lekarz?? Hope super wynik:**3mam mocno kciuki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Zbroch, też się zdziwił takim spadkiem, ale powiedział że to jest badanie z krwi, różnie może wychodzić, jutro moglby być inny wynik... Od jutra długi protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a dał Ci coś na spadek tsh czy masz dobre mówił cos na to?? to od jutra nowa walka, oby tym razem owocna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja tez mam takie mdłości ze ciagle waham się- żyganko czy przetrzymanie tego :) nie wiem po czym bo biorę tylko fragmin, kwas foliowy, wit. D, Omega 3 i 6. No i dzisiaj rano relanium i 2 nospy. Kurde dzisiaj jak sikalam zobaczyłam taki mały krwawy skrzep, myślicie ze to od cewnika przy transferze? I ciagle czuje takie ukłucia w dole brzucha. Już nie wiem czy to skurcze czy jestem przewrażliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, ja juz wymiotuje i wszystko mi śmierdzi :( Mam tylko nadzieje, ze to nie wirus, bo w zeszłym tyg cała moja rodzina miała wirusa, ale do piątku wyzdrowieli. A byłam u nich w środę i w niedziele. A nawet jakby to był wirus, to na tak początkowym etapie nie powinien zaszkodzić chyba. Ja biorę masę leków: kwas foliowy 15mg, wit b6, b12, d3, femibion natal, acard, estrofem 3x1, encorton, mefacit i nospe, fragmin i utrogestan. Relanium nie mam. Taki skrzep miałam przy ostatnim transferze, teraz plamie na brązowo. Na pewno od cewnika. Tez czuje takie ciągniecie przy lewej nodze. Biorę na to nospe. A cały dzien sie dobrze czułam, teraz masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×