Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Peonia dobrze ze się zmobilizowalas i dzialasz trzymam kciuki tym razem napewno się uda! Rubin ja chodzę do dr P i jestem zadowolona ale nie zawsze jest więc będę chodzić do obu MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - spadaj z naszego forum, co za chamstwo - aż brak mi słów, ale nie będę się znizala do twojego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za swinia! Zakompleksiony pajac spadaj z naszego forum wiesniaku! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Jezus Maria!! Co to za tekst??i za co to ublizenie,bo kompletnie nie rozumiem??? Gosciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz się lecz..obrażaj swoich rodzicow a nie z takimi tekstami tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ale jestem w szoku wam powiem... nie wiem o co gosciowi chodzi wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejcie, nie nasz poziom. Gość tchórz w życiu mało krzywdy jeszcze doświadczył czego życzymy ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies ja spoko dzis wyszlam zmdomu w koncu troche mnie boli brzuch takimciagnacy bol do nogi sama nie wiem co myslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak co ale trzeba przyznać że tępe dzidy z was, te wasze stopki świadczą o bardzo niskim iq, pewnie jesteście patologią społeczną... przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie powiedzenie : kozak w necie- piisda w świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Mokele sp**drzaj stąd!! Olewajmy Mokele to moze sobie pojdzie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny takim trolla wlasnie o to chodzi żeby im odpisywać i sie nakręcać. Najlepiej olewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Czesc dziewczyny olewajmy te wpisy ktore nie dotyczą tematu i tyle:-) kto teraz robi bete najwczesniej? No i bylo kilka terminow porodow na wakacje :-) mamuski odzywac sie co u Was czy juz macie malenstwa? Wybaczcie ale z imion nie wymienie bo za duzo nas i nie ogarniam! Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię w poniedziałek choć moglabym już w sobotę ale boję się :( i arwena też robi :)- jak Cię ciągnie to chyba dobrze :) miłego dnia dziolszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny "ciężarówki"- jak noc przesypiacie? Ja co drugą noc nie śpie. Dziś miałam brzuch napięty i twardy jak bym arbuza połknęła w całości i kłucie w boku. I tak mam co drugi dzień. Też tak macie? Zastanawiam się czy to normalny objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialam sie umowic do dr Grygi ale nie zapisuja poki co i zaproponowali mi dr Papuge... czy to jakas fajna babka? warto isc do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
ja tez bylam na jutro umowiona do dr g ale go nie ma i przepisala mnie do dr papuge...ciekawe jaka jest...oby mi dala skierowania na te badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie komórek NK. Jakie badanie krwi jest wykazuje- chodzi mi o badanie w gyncentrum i ile kosztuje. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż gościu, widzę, że debilizm wtórny się szerzy, a ty się nim zaraziłeś/aś. Wsią jest wchodzić z butami w tematy, o których nie ma się bladego pojęcia. Tak cię śmieszą nasze wpisy? to miłej lektury i ciesze się ze endorfinki podskoczyły, a my dalej będziemy sobie tu wiochę urządzać, specjalnie dla Ciebie żebyś miał/miała o czym swoje puste życie wypełniać. Buziaczki maleńka i miłej lektury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamii89 daj znac jutro jaka jest lekarka itp? ok? :) <> gosc... koszt badania immunofenotyp komorek w gyncentrum to koszt 390 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Olusia dam znac :) chociaz sama sie juz obawiam hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny tu Ala. Mam pytanie: dostałam wyniki, na które skierował mnie dr Gryga i mam dodatnie MTHFR. Miałam miec jutro wizytę, ale odwołana:( Czy pamiętacie jakie kolejne zleca badania przy tej mutacji? Chciałabym zaoszczedzić czas i zrobić w międzyczasie te, które On uważa za istotne. Z góry bardzo dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja tez mam mutacje w MTHFR - A1298C i mam brac na to forme metylowa kwasu foliowego np femibion natal 1 A robilas homocysteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Olusia ja mam MTHFR C677T ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robilas homocysteine? ona lubi byc wysoka przy zmianie, ja mam w normie... jesli masz ok to pewnie bedziesz lykac wiecej kwasu foliowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Olusia, nic poza MTHFR nie robiłam. Czyli tylko to dodatkowe? I to całe leczenie???? To MTHFR ma ąz takie znaczenie? Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala na mutacje nie ma typowego leczenia, ja bym na twoim miejscu zrobila badanie poziomu kwasu foliowego i homocysteiny na czczo..i zobaczysz ale mysle ze lekarz zleci tobie bys lykala kwas foliowy podajże15 mg na poczatek a potem mniej... nie wiem dokladnie... Ja mialam kwas foliowy podwyzony i to dosyc, ale homocysteine w normie... mam brac forme metylowa zeby kwas sie lepiej wchlanial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×