Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość karolcia885
Smutasku jak będziesz robiła 2 prenatalne to w którym będziesz tygodniu ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia po histetodkopi nie powinnaś biegać skakać podnosić itp raczej odpoczywać wysiłek fizyczny może spowodować krwotok z dróg rodnych.Dziewczyny a prenatalne robicie u dr rozmus to on czy ona? Ile placilyscie no i czy trzeba mówić że to ciąża mnoga rejstrujac się? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...w 21 tc wcześniej nie chciały mnie umówić, już nie mogę się doczekać a Ciebie w którym tc chcą umówić? MaBo...dr Rozmus to kobieta :-) my nic nie płacimy bo mamy skierowanie na 1 i 2 prenatalne dopiero za 3 jak się zdecydujemy to zapłacimy. Powiedz, że to ciąża bliźniacza bo więcej czasu potrzeba na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia mnie po histeroskopii kazali 2-3 dni odpocząć i faktycznie te dni miałam plamienia ale pózniej juz wszystko normalnie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo jeżeli prowadzisz ciąże w Gyncentrum dostaniesz skierowanie na NFZ Dzisiaj dzwoniłam i chcialam się umówić ale 21 tydzień zaczynam we wrześniu i jeszcze nie mają grafiku. Na stronie Gyncentrum jest napisane że badania prenatalne w 2 trymestrze można robić od 18 tygodnia.... Także dalej nie jestem umówiona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karocia...mnie nie chciały wcześniej umówić, stwierdziły, że u nich badania robi się w 21 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciężko się dostać do tej dr Rozmus? Bo coś kiedyś pisalyscie MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dziś mam 34 dc i dalej nie mam okresu :( Czy ten Screathing może powodować ze się spóźnia? Chciałam juz zacząć :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dziś mam 34 dc i dalej nie mam okresu :( Czy ten Screathing może powodować ze się spóźnia? Chciałam juz zacząć :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu czytałam, że może tak być po screatchingu, ale cóż ja mogę Ci innego poradzić niż test... ;-) Nie wiem jak długie masz zazwyczaj cykle, może poczekaj jeszcze 1-2 dni (w zależności od długości Twoich cyklów) i sprawdź - może ktoś u Ciebie zamieszkał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Jestem w szpitalu bo zaczęłam krwawić i stwierdzili że za duże ryzyko i chcą mieć mnie i dzidzie pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye o Boshe.. :-( Wyleguj się się teraz i już na pewno będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo...na prenatalne zapisywalam się 5 tyg wcześniej. Więc jak coś nie czekaj na ostatnią chwilę bo do dr Rozmus jest dużo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy szybciej uwierzyłabym ze wygrałam w lotka :p Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela u mnie z miejscem nie ma problemu duży dom, wczoraj byliśmy obejrzeć i mój M zdecydował ze kupujemy wiec brykę dla dzidziusia już mamy :) rubineye trzymaj się dzielnie karolcia ja na drugie prenatalne umówiona jestem w 19t 6d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia testuj a nóż widelec :) rubin trzymaaj mocno!!!będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye, trzymam za was kciuki!!! Wszystko dobrze sie skończy, lepiej poleżeć pod kontrola lekarzy. Madzia, zrób test, przynajmniej nie będziesz sie męczyć. Catarina, na jaka brykę sie zdecydowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp dot. Histeroskopii. Zastanawiam sie czy brać L4, czy urlop na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wesołku! Rubin trzymaj się w szpitalu nic Ci nie grozi zajmą się wami trzymam kciuki wszystko będzie dobrze pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia kupilismy taki: http://www.adbor.pl/pl/54,NEMO-standard- po jednym dziecku praktycznie bez śladów użytkowania, ja po bardzo dokładnym obejrzeniu znalazłam jedną małą plamkę, która dało sie usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie na szczęście ustalo. Mamy serduszko ale w szpitalu zostaje na obserwacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Rubi super że jest już serduszko ☺Odpoczywaj będzie dobrze ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Rubineye gratulacje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy11, MaBo a ile acardu bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin to świetnie napewno wszystko będzie dobrze odpoczywaj z maluszkiem! Ja biorę 0,75 acard raz dziennie gościu MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×