Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Byłam wcześniej ma wizuvie z cala dokumentacja...i trochę się sciemnilam ze najpierw chce u nich in vitro potem ze inseminację bałam się ze inaczej mi nie będą chcieli zrobić :( ale chciałam tez zasięgnąć innej opinie co można jeszcze zrobić.. spróbuj bez wizyty wsumie tego nie sprawdzali potem..bo taka wizyta to kolejny koszt. Screathing można też zrobić z Zięba klinice za 150 zł :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wsumie nawet jak iść na wizytę to koszt 150 zł a potem ten intralipod i Screathing 200 zl także i tak się opłaca Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa dni mnie nie było i nie napisałam, że wizytę miałam wczoraj (Cz. dziś nie obecna). Pęcherzyk nie jest pusty, dzidziuś ma ok. 1mm, ale jeszcze nie było serduszka. Wczoraj miałam 22 dpt. Mam przyjść za tydzień. Kazała mi zrobić betę, żeby sprawdzić czy przyrost jest ok. Trochę się martwię, ale zaczynają się mdłości więc jest chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na wizycie, bo Cz. dziś ma wolne. Pęcherzyk nie jest pusty, dzidziuś ma ok. 1 mm ale serduszka jeszcze brak. Wczoraj miałam 22 dpt. Mam przyjść za tydzień. Kazała mi zrobić betę, żeby sprawdzić czy przyrost jest ok. Trochę się martwię, ale zaczynają się mdłości więc jest chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye to faktycznie było za wcześnie na serduszko, w przyszłym tygodniu na pewno będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, a ile Twój dzidziuś ma mm? Ostatnio w 23 dpt przy 3mm było serduszko, więc wmawiam sobie, że za wcześnie, ale stres mimo wszystko jest:) Taki juz chyba nasz charakter, że wszystko za bardzo analizujemy:) W przyszły czwartek idę też do dr.P. Zleciła Ci już Mandy jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
dziewczyny pewnie macie racje z tymi bolami w 1 trymkestrze mnie akurat ominely , ale ja mialam na mysli bardziej to ze w okolicach 3 trymestru te bole sa zwiazne z dodatkowym obciazeniem jakie musimy dziagac , a wczesniej zapewne powod jest inny - tzn na pocz. ciazy . rubine gratulacje ja pamietam ze tez bylam na usg w 22 dpt i byl pecherzyk w dodatku pusty - a serduszko bylo jakos tydzien pozniej juz widac i sluchac :-) 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ten scratching musi być paskudny, ze wszyscy po nim mdleją!!! Na sama myśl mnie boli. Tak sie zastanawiam ile zapłacę za histeroskopie ze scratchingiem? Wystarczy mi 1500 zł?Dlaczego ten scratching jest taki drogi w GC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye, jeszcze bardzo wcześnie na serduszko. Ważne, ze pęcherzyk jest! Na pewno wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela dzięki - pocieszyłaś mnie i uspokoiłaś :) Peonia ja za same histero płaciłam w Gyn ok. 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, to życzę miłego urlopu i owocnego! Trzymam kciuki, żebyście wrócili z malutka fasolka. Podobno po poronieniach łatwiej zajść w ciąże. Mi sie nie udało, ale tez sie za bardzo nie przyłożyliśmy do starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
wlasnie do mnie dzwonili z genomu sa juz wyniki kariotypu wizyte mamy w srode... czy na jakies badania genetyk Was skierowal oprocz tych kariotypow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
peonia 4 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny , mam pytanko czy 19 tc to za wcześnie by kupować wózek, zobaczyłam taki jak mi się podoba i zastanawiam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi, to super, to moje tez niedługo bedą, na początku sierpnia ☺️ Daj znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye mój Ludzik ma ok. 8 mm :-) Badania już robiłam na drugą wizytę (morfologia, mocz, glukoza, kreatynina, alloprzeciwciała), teraz mam wypisane następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy który masz tc? Chyba jakoś jak ja co bierzesz jakie leki? No i do kogo chodzisz? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo dzisiaj kończę 7 tc. Biorę luteinę podjęzykową 3x1 (zapobiegawczo), femibion 1, wit.d3, olej lniany, kwas foliowy 5 mg, encorton 5 mg, acard no i euthyrox. A Ty? Co bierzesz? Chodzę do dr P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy to już olbrzym:)) Dzięki za badania, też je sobie zrobię na pierwszą wizytę. A liczycie tyg ciąży od daty ostatniej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 8 tydzień 2 dzień biorę eutyrox, encorton, estrofemem, 3x2 dupka,utrogestan i magne b6,acard, folic i wit D no i oczywiście fragmin jest tego trochę MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye - tak, ja liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Mandy11 - super to już ludzik urósł Ci sporo niech rośnie duży silny i zdrowy :) co do leków to ja w dalszym ciągu go biorę A już mam 34 tc i nadal mam brać aż do samego porodu. Dodatkowo mi dali jakieś dopalacze z potasem magnezem i witaminami bo dzieciaczki dużo teraz ze mnie ściągają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
O Acardzie pisałam ze mam brać do samego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterina ja mam podobne rozterki jak TY.... !! chociaz jestem juz w 26 tc nadal mam lekkie watpliowisci nad kupowaniem lozeczka , wozka, ciuszkow itp..duzo rzeczy dostane od rodziny i kol . ale jakos dziwnie sie czuje znoszac co nieco juz do domu... nie jestem przesadna ale nie wiem zawsze w glowie sie zapala jakas lampka alarmujaca ze to moze juz za wczesnie !! z drugiej strony moglam poronic na pocz. ciazy moge poronic - nie daj Boze za miesiac ale tez moge urodzic martwe dziecko i co wtedy ! bo juz w 8-9 miesiacu kazda para komplementuje wyprawke !! jak masz na oku fajny wozek w dobrej cenie i masz gdzie go trzymac zeby np nie zawadal ci albo nie zagracal za bardzo to wg mnie warto . ja tez z kuli malego mieszkania nie chce puki co znosic tego wszytskiego a jest tego troche hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyg ciazy licze od dnia transferu + 2 tyg. to mi sie pokrywa z tym co mi wyliczyl lekarz i z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Catarina...ze względu na to, że u nas będą bliźniaki (a metraż mały ) mamy już upatrzony wózek i sklep gdzie go kupimy ale dopiero po porodzie mąż podjedzie i go weźmie. Resztę powoli kompletuje, nie lubię zostawiać nic na ostatnią chwilę bo nigdy nie wiadomo kiedy nas poród zaskoczy a nie chciałabym tego zostawiać na głowie męża :-P. Dużo rzeczy mam neutralnych a jak poznam płeć to resztę dokupie. O której masz w czwartek prenatalne? Bo też mam wizytę u dr P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie za 100 pkt: czy po histeroskopii można uprawiać sport? Wróciłam do biegania i chciałabym jeszcze z miesiąc, aż do transferu pobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×