Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość ania609
Vicky super wiadomość :) moje gratulacje i dużo zdrówka dla was; ) Rubi gratuluję serduszka :)odpoczywaj ładnie :)..do kiedy zostajesz w szpitalu?wiadomo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
peonia w srode na 18.20 juz sie stresuje czy wyszlo ok wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja juz po wizycie, chyba bedzie dziewczynka, ma juz 279g, wszystko jest ok:) na moje bólo-skurcze( stawianie sie macicy) mam brać magne B6, jak to nie pomoże to wprowadzamy duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Catarina to super ze ok,a powiedz mi jak zakonczyla sie historia z tymi badaniami,wynikami co wyszlo cos nie tak w Gync?,cos potwierdzalas?mialas cosik podwyzszone ryzyko zd?bo nie pamietam jak sie historia zakonczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina dziewczynka?? suuper:** gratuluje:)) ale Ci zazdroszcze tez mi sie marzy dziewczynka... to mialas teraz prenatalne? czy u dr P bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nam ze względu na długie starania zaproponowano jeszcze badania nieinwazyjne typu NIFTY, (koszt 2500 zł)bo na amniopunkcje dostalibyśmy od razu skierowanie po wizycie u genetyka jednak nie zdecydowaliśmy się na żadne to badanie,bo i tak nie usunęłabym tej ciąży, dr Piekarz powiedziała ze na II badaniach prenatalnych i tak na obrazie usg wyjdzie jeśli coś bedzie nie tak bo są to wady których nie da sie przeoczyć. małami byłam na normalnej wizycie u dr P. w czwartek 28/07/16 mam II badania prenatalne zobaczymy czy potwierdzi, bo dr podkreślała ze to CHYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina 3mam kciuki aby bylo wszystko ok:** to naxswieta bedziesz miec cudowny prezent;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a badania prenatalne są robione usg przez powłoki brzuszne czy dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Catarina to kciukam za wizyte&&&,ja 28.07 tez wizyta w Gync u dr M,przed crio...wspominal coś o wymazach,orientujecie sie co przed crio bede musiala zrobic i ile kasy na czwartek przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Linkaa - dzieciaczki mają na imię Maja i Bartuś. Radzą sobie z każdym dniem coraz lepiej już niedługo opuszczą inkubatorki. :) dziewczynki każdej z Was życzę takiego szczęścia i przekazuje Wam tu na forum mój blizniakowy brzuszek niech przyniesie szczęście następnej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no no, ale się tu dzieje. Vicky super informacja i imiona śliczne. Oby dzieciaczki szybko nadrobiły i nabrały sił :-) wiem że może teraz to nietakt, ale macie już wózek dla dzieciaczkow? Catarina, fajnie jak dziewczynka, ale chyba, to jeszcze nie pewne na sto procent, bo znam dziewczyny, gdzie na 70 procent miała być dziewczynka a okazało się że chłopak. Rubiney, trzymam kciuki za Was, odpoczywajcie i zero stresu :-) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky śliczne imiona wybraliście :) Catarina trzymam mocno kciuki za Twoją dzidzie, wszystko na pewno bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanessa powodzenia :-) Catarina ale fajnie też bym chciała mieć córeczkę :-) Jesteśmy w domu, wszystko w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie ma już miejsc do dr Rozmus na razie umówiłam się do dr Ilskiego może ktoś coś na temat tego pana dr? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOROCIAK ja na razie wózki tylko oglądam ☺ Jeszcze dla dzieciaczkow nic nie kupiłam a Ty już coś masz? Jestem po wizycie i nasze szkraby ważą 126 g i 147 g☺ Catarina super że będzie dziewczynka ☺ Mi też marzy się córeczka .... Rubin fajnie że już Was wypuścili do domku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia, ja nic nie kupiłam i nic nie mam zamiaru kupować puki co. Ja jestem panika i boję się. Ale ciekawi mnie wózek dla takiej dwójki, aby nie był duży. My wizytę mamy w piątek, ciekawa jestem co tam u bąbli słychać, czy wszystko dobrze. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia ale fajnie jakie duże juz te twoje skarby pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka kiedy masz wizyte u dr Papugi? w tym tygodniu jakos nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami miałam wizytę w zeszły piątek :) p. dr wydaje się ok, już nie pamiętam nazw badań które mi zleciła ale u niej o tyle lepiej, że więcej badań na raz zleciła wiec trochę czasu się zaoszczędzi:) następne wizyty już sobie umówiłam na 11.08 i 02.09, muszę to jakoś czasowo wszytko pogodzić bo 16.08 lecimy na wczasy. A ty Małami kiedy masz następną wizytę u niej? Daj znać po jutrzejszej wizycie jak tam kariotypy, choć chyba nie było tutaj przypadku że komuś to badanie źle wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
aaa juz mialas a co Ci teraz zlecila?no mi ostatnio 5 badan zlecila jeszcze czekam na wynik mutacji.... no stresa mam przed jutrzejsza wizyta ...mam nadzieje ze nie bede wyjatkiem i wyjdzie wszystko ok.. a kolejna wizyte w bedzinie mam na 19.08.. czy Sylwia juz urodzila? ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie info z Gyn, że szukają 20 par które bezpłatnie będą mogły.skorzystać z tej.nowej metody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie pamietam na pewno jakaś mutacja, białko chyba... hmm jak odbiore wyniki to zobaczę ;) bo sobie nie zapisałam nigdzie tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...to już fajne dzieciaczki masz :-) Dziewczyny jak się czujecie w taką pogodę? Ja ledwo żyję, głowa mnie boli, strasznie mi duszno i wogóle siły nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×