Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Hej hej. A my w szpitalu. Znowu. Brzuch mi twardniał i bolał po bokach, tak że czasem wstać nie mogłam, bo czułam jakby mi się nakładało coś tam w środku. Dzieciaki się zapoznają bo jedno odwróciło się do drugiego główką. Pięknie. Wesołku też patrzyłam na te wózki kiedyś, aby zobaczyć jakiej w ogóle wielkości są wózki. Mówisz że fajny jest? A wielki czy raczej zgrabny? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak... a wiadomo kiedy wychodzicie? Trzymaj się tam i dużo odpoczywaj. Oglądaliśmy kilka wózków bliźniaczych i wg mnie ten jest najlepszy i taki zgrabny. Najlepiej go na żywo zobaczyć...mi się spodobał :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołku, Karolcia a Wy miałyśmy, albo macie tak, coś podobnego do tego co piszę? Chodzi mi o twardnieje brzucha, i o takie bóle po obu stronach, ni to więzadła, ni to pachwiny. A wstajecie normalnie czy kuje Was, albo tak odczuwacie jakby Wam coś nachodziło w środku? Kurcze, boję się tego :( dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...mnie zaś bardziej ciągnie w okolicy pępka. Brzuch też mi twardnieje ale tylko na kilka sekund i przechodzi (tak ponoć może być ). Podobne bóle do Twoich miałam przy rozciąganiu więzadeł na szczęście po tygodniu przeszło, ale ból był okropny. A co lekarze mówią? Chyba do końca ciąży będziesz musiała się oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupilismy uzywany wozek na olx dla blizniakow za 400 zl. Po jednych blizniakach i uzywany tylko pol roku. Abdor duo. Zajmuje nam caly bagaznik. I chyba raczej jak blizniaki podrosna to wybierzemy cos zgrabniejszego. U nas skonczony 26tc. Szyja dluga, zmknieta. Bez skurczow. Ruchy czuje. Szaleje dwojeczka w brzuchu ku radosci mamusi. Z lekow dalej intralipid, encorton 2,5mg, luteina 200mg, fragmin, acard juz odstawiam. Kw folowy7,5 i femibion natal. Dziewczyny wspolczuje skurczow i pobytow w szpitalu. Zdrowie maluchow jest najwazniejsze. Potem nie bedziecie pamietaly ze cos nie tak sie dzialo. Jak ta piekna istota sie do Was usmiechnie. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dorociak mi tak twardniał brzuch 2 tygodnie temu podobno to książkowy objaw rozciągania się macicy i więzadeł, po zastosowaniu duphastonu trochę ustało. Mam się oszczędzać :) wesołku tak moja córka szaleje śmieję się ze mam w brzuchu olimpiadę tylko nie wiem w jakiej konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam zazdroszczę tych zakupów i ruchów i nawet tych trosk o maluchow, zeby było wszystko dobrze. To musi być niesamowite uczucie. Mam nadzieje, ze niedługo tez będę taka szczęśliwa jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku gratuluję parki:) Dorciak trzymajcie się :) Tasia powodzenia na becie:) Wczoraj byłam na wizycie i jednak ciąża pojedyncza. Poprzednie Usg było na granicy błędu. Dzidziuś ma 2,1 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, tez cały dzien o tobie myśle i trzymam kciuki za piękny przyrost. Czekamy tu na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Tola... a dlaczego tak długo bierzesz ten encorton i fragmin??? Pytam bo ja też biore ale encorton 10mg+fragmin 2,5tys a jestem w 18tc i mam go już dość. Dorciak... oszczędzaj się i odpoczywaj. Dziewczyny ja też oglądałam już wózki dla bliźniaków m.in ten bebeto-ale ceny kosmos-jak już chcesz z fotelikami samoch to 3tyś trzeba liczyć -ale śledze też olx to może coś się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye ale Cię stresują tymi usg hihi ale najważniejsze że jest dzidziuś i rośnie:) Dorociak bidulko znowu szpital:( odpoczywajcie :) Tasia powtarzałaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOROCIAK ja mam brzuch twardy raczej wieczorem czujesz już ruchy maluszków? bo moje dzidzie są bardzo spokojne....Każda ciaza jest inna ważne że masz opiekę a co mówią lekarze? Smutasku oczywiście dam znać jaka cena jest w Czestochowie ☺ Peonia jeszcze się doczekasz ☺Trzymam za Ciebie kciuki tym razem sie uda ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka, Peonia dopiero wczoraj odzyskałam spokój, bo wcześniej płakałam, że noszę w sobie martwy zarodek, potem byłam w szoku "ale jak to bliźniaki?!" , a teraz wiem, że jest dobrze, jest jeden champion, zdrowy, silny i to jest najważniejsze:) Nawet dziś rozglądałam się za kursami szycia ubranek dla dzieci, żeby jak najlepiej wykorzystać ten "wolny" czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj była jakaś masakra w klinice miałam wejść o 11.30 weszłam o 13.30 :/ beta 17 juz prawie zawału dostałam ze za mało i sie poryczalam ze sie nie udało ale dr mnie uspokoił ze jest w porządku, wazne ze rośnie :) za dwa tyg usg, a tak to leżenie i odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, nie kazał 3 bety robić? Przyrost masz dobry. Trzymam teraz kciuki, zeby był pęcherzyk na swoim miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz to wiem ze 100% ale oczywiście siedząc tam złe sobie policzyłam i prawie zawał był :P betę mam powtórzyć we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta u nas nieplodnosc idiopatyczna. Robilismy genetyke i jest ok. W immunologi u mnie w Kirach cos 1 nie gralo, mutacja mthfr. Tym razem wzielam wszystko co sie dalo by sie udalo i tez zeby nie poronic. Mam 2 poronienia na koncie. Wiec jak sie udalo to jestem prowadzona na tym zestawie i widac z dobrym skutkiem. Encorton 10mg, potem od chyba 12tc 5mg do 26tc i teraz pare dni 2,5mg. Mialm odstawiac ale lekarzbw zastepstie co bylam kazal brac jeszcze do wizyty u dr. Acard 75mg do teraz bralam ale juz odstawiam. Fragmin 5000j.m nadal biore i intralipid sobie podaje o3,5-4 tyg. Luteina teraz 200mg. A Ty z jakiego powodu te leki bierzesz nadal? Co do wozkow ogladalam bebeto i nie wyobrazam sobie nie idziec drugiego dziecka. Jak sa jeden za drugim. Do tego w spacerowce malo miejsca dla tego z tylu. Wybralismy wersje obok siebie. Zreszta i tak pozniej zamierzamy kupic wygodniejsza i mniejsza spacerowke. Mamy 2 wozki na strychu po corce. To moze i z nich skorzytamy tez. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka a kiedy planujesz podejść do crio? Ciekawe jak to będzie z tymi kosztami :-) Tasia brawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia super..:)gratulacje :D a miałaś introlipid?była któraś dziś u immunologa?bo za mnie miała iść dziś tesciowa bo miała pilniejsza sprawę ale jednak ja poszłam bo się rozchorowala...i dostałam takie badania morfoligia krwi pełna, PT, APTT, P/C.p.kardiolipinie w kl.IgG i IgM, MTMFR..a wy jakie mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie brałam bo stwierdziłam ze w ciemno nie mam sensu. Dopiero teraz zaczyna docierać to do mnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola... ja biore fragmin bo mam mutacje mthr i jestem w grupie ryzyka z zakrzepicą a encorton mam przepisany przez reumatologa bo mam Układową Chorobę tkanki łącznej. Reumatolog chciał zejść na mniejszą dawke ale gin się nie zgodziła-dlatego, że też jestem po trzech poronieniach. A ten fragmin dajesz sobie w brzuch czy w udo? ??? Bo ja non stop daje w brzuch ale się zastanawiam czy zmienić w udo bo po prostu boje się już kłuć w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fragmin daje juz w udo od pewngo czasu. 1 ze porobily mi sie na brzuchu zrosty a po 2 juz ze 4 tyg nie widze pepka ;) Tez mam mutacje mthfr c667T. I 2 poronienia na koncie. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
aniu ja na pierwszej wizycie w bedzinie dostalam ten sam zestaw badan:) Linka Ty jeszcze masz wizyte w bedzinie? czy juz zakonczylas u immunologa wizyty? jakie ostatnio Ci dala badania do zrobienia? V-leden Tasia 3mam ciagle kciuki za przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami V leiden już miałam wcześniej to było ostatnie co zlecił dr Gryga a u dr Papugi miałam mutacje 20210 G-A protrombiny, białko C i S, antytrombina, p/c glikoproteinie Igg, igm, teraz mi zleciła antykoagulant toczniowy i jeszcze czekam na wyniki jakiś 2 badań ale nie pamiętam nazw:/ jak narazie mam wszystko dobrze oprócz tego dodatniego MTHFR. A Tobie co zleciła kiedy masz wizytę? Ja jestem umówiona jeszcze na 2.09 i 30.09 ale nie wiem czy obie wizyty będą konieczne. Rubineye planuje crio w listopadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×