Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok już jestem. Nie napisałam nigdzie ile mam lat. 19 już dawno temu skonczylam. Ten pasztet to o mnie? :D:D:D Aj kobieto, jak mi Ciebie zal...;D Gdzie się burze? Jeżeli ktoś tu się burzy to Ty, bo mi Twoje opinie powiewają... A i odnośnie tego Twojego "cudownego" biustu -jeżeli byś taki miala, to nie powtarzalabys tego non stop. Chyba że nie masz się czym innym chwalić :P mi niczego nie brakuje i doskonale znam swoją wartość, więc nie musze z uporem maniaka pisac na cudzych wątkach, jaka to ja jestem cudowna, a ktos ble, jaka mam piekna twarz, talię, nogi czy pupe ktora kazdy mi chwali i nie moge sie odpedzic od adoratorow - tak z czysto fizycznej strony - bo oprócz tego mam jeszcze inne zalety dzięki którym nie ma osoby która by sie mną nie zachwycala. Jak widzę kogoś kto wyglądem nie grzeszy to kulturalnie wyraze swoje zdanie, coś doradze albo milcze. I tyle...:D Tak mnie zastanawia skąd u Ciebie ta wscieklizna. Tak cię zdenerwowaly pozytywne komentarze? Zresztą nie ważne, szkoda mi czasu na Ciebie. :P Na operacje isc nie musze ale mogę Ci opłacić terapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
receiv Dziekuje :) Pewnie ze mają prawo Ci się nie podobac. Mi nawet na tym nie zalezy. W ogóle zauważyłam, że mężczyźni nie przywiązują aż takiej wagi do rozmiarów brodawek czy koloru, czy nawet jedrnosci. Bardziej patrzą na rozmiar. Tak wynika z rozmów z kolegami i jakiś czas temu właśnie zaczęłam czytać fora. Właśnie nie mam pojęcia o nie zadbać, bo próbowałam różnych metod, kosmetyków itd... pewne jest, że białych rozstępów nie usunę. To w zasadzie jedyne miejsce gdzie je mam, choć tyłam i chudlam naprzemian z calego ciala ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receiv
powinnas isc do brafiterki i zaczac nosic staniki w odpowiednim rozmiarze, rób tez cwiczenia na biust, jedz zdrowiej, staraj sie utrzymac wage (bo jak bedzie ci sie tak rozmiar zmienial to ich stan sie pogorszy i bedziesz miala wiecej rozstępów), mozesz tez uzywac kremow :) u mnie sie dowiedziałam że najważniejszy jest wyglad, jedrnosc i to jak pasuje do ogólnej sylwetki... każdy mężczyzna ma inne zdanie na ten temat, znam takich dla których najważniejszy jest rozmiar i takich którzy patrzą jak biust wygląda i to dla nich jest najważniejsze, a jeszcze inni bardziej zwracaja uwage na inne części ciała przez co biust nie jest tak istotny ilu mezczyzn tyle gustów więc każda kobieta znajdzie swojego "fana" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj autorka :) Dziekuje za rady, hm nie ma ich zbyt wiele ale to nic. Przebrnelam przez wszystkie strony (uff!) i tak myśle, że chyba już nie trzeba opinii a tym bardziej Waszych kłótni,czy prób wmawiania mi jaka to jestem brzydka i feee (oczywiście przez kobiety). Też potrafię odróżnić konstruktywne rady od zawistnych opinii. Lata zawisci ze strony kobiet szybko mnie pozbawily naiwności no i wrodzona inteligencja też pomaga :D a w ogóle już wpisy o tym jak to rzekomo sama sie podszywam i nie mogę znieść 'prawdy'strasznie mnie rozbawily :P do tego stopnia ze az zmeczylam sie ze śmiechu. ;DD nie wiem czy będę tak długo jak planowałam ;D możecie pisać że są tutaj same prawiczki i nieudaczniki a kobiety sa takie szczere i dobre, ale to nie zmieni faktu że i tak na moje samopoczucie nie wplyniecie (negatywnie). Nie jestem emo dzieckiem zeby sie przejmowac takimi bzdurami. :p Poznalam stad paru mezczyzn i wiem ze są to fajni, dosc przystojni i mlodzi faceci. Wiem, bo widziałam ich na żywo ;) . Takie forum, ze moze byc tutaj kazdy. Pewnie, ze sa granice wiekowe i jezeli 50 latek mi powie jaka jestem świetna to też tego do końca na powaznie nie wezmę ;). Trzeba mieć dystans do siebie ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że jesteś :) Robilam dawniej ćwiczenia na biust jakies z Internetu, i efektów nie było. Potem się dowiedziałam ze takie ćwiczenia nic nie dają bo biust to tylko tluszcz, można zgubić ale nie wymodelowac czy podniesc. Spróbuję z ta braffiterka choć też wątpię, że to coś da,ale przekonałaś mnie ;) Nie tylam od zaburzeń odżywiania tylko miałam coś z hormonami i nie miałam na to wpływu. Zdrowe jedzenie to znaczy jakies określone produkty czy tylko wyeliminowanie znanych szkodliwych jak słodkie itp? Powiem szczerze ze zawsze w miarę zdrowo się zywilam, od liceum jeszcze lepiej, kiedyś przez długi czas piłam rano wodę z cytryną, poza tym sama wodę do dziś. Zero alkoholu, tłustego itp tak w skrócie. Nic mi nie pomaga albo cos źle robię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O siódmej archiwum
Poznałaś paru młodych facetów stąd? W moich oczach już straciłaś. To jakby nie patrzeć forum erotyczne i kiedy kobieta poznaje na nim paru facetów to hm... Problem z Tobą jest taki że nie przyjmujesz do wiadomości faktu, że wielu krytykantów to mogą być faceci, nie kobiety wcale. Nie przyjmujesz tego do wiadomości, bo ubzdurałaś sobie że jesteś jedyną młodą i ładną kobietą na forume:D A przecież tak nie jest. Ja na przykład skądinad wiem, że pisały na kafee dziewczyny zarabiające na urodzie, prezentowanie ciała to ich zawód. Spr & potw. Niestety dla nas, nie wchodziły w relacje osobiste , tak jak Ty:) Albo na jednej relacji się kończyło co jak dla mnie fajnie świadczy o kobiecie, nawet jeśli ta jedyna relacja nie była ze mną:): D Piersi masz ładne bo nam z reguły podobają się kobiece piersi ; duże i małe;):D Warto może popracować nad ich kondycją ale przede wszystkim utemperować swoje wybujałe ego i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny:)żeby moja dziewczyna miała taki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Fajny :) żeby moja dziewczyna miała taki :( x A jaki ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta idiotka ze spalonym ombre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzuć dziewczynę i szukaj takiej cycatki jak autorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:55 I jest ładny, jędrny, sterczący. Jak Ci się nie podoba to po co się z nią wiązałeś? Widać było od samego początku jaki ma biust. Widziały gały co brały. A może ona na tym forum też narzeka na to, że chciałaby abyś miał większego fiu*a? Ideałem nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z nią bo się zakochałem. ale teraz wiem ze to błąd wiązać się z kimś kto nam nie odpowiada na sto procent bo różowe okulary opadną i cierpliwość też sie skończy.pozostaną zdrady albo fantazje o innych kiedy bedziemy się kochać.boli mnie ze nie ma za co złapać i czuję jakbym był w łóżku z facetem.wiem to okropne ale nie umiem jej powiedzieć żeby się zoperowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duze biusty sa najlepsze ale jest ich za mało zeby wystarczyło dla kazdego więc mają go tylko szczęściarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:36 Haha nie dość, że jesteś idiotą to jeszcze do tego tchórzem. Nawet jak jej to powiesz, to i tak nie zrobi operacji dla Ciebie, jeśli sama się dobrze czuje, nie będzie się kroić. Życzę Ci, żeby ona pierwsza Cię zostawiła. Szkoda, że nie wie kim tak na prawdę jesteś. Mogłaby kiedyś przejrzeć historię oglądania na twoim kompie czy telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec według ciebie wszyscy faceci są idiotami.fajnie.lepiej spójrz w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy ja zabraniam komukolwiek lubić to co chce? Nie napisałam tego. Jeżeli jednak wygląd i seks stawia ponad wszystko, normalne to nie jest. A kafeteria to nie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem : faceci nie forumowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że wszyscy faceci lubią to co ty??? Kurde, z jasnowidzem chyba mam doczyniania skoro wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jest ważny przynajmniej dla nas a wy inaczej do tego pochodzicie. Nie chce nic zmieniać w mojej dziewczynie oprócz tego biustu to taka namiastka kobiecości bo figurę ma fatalną ma plaski tyleczek grube nogi nie ma talii osy chociaż jest szczupła...kocham ja ale nie mogę już na nia patrzec a nie chce jej zdradzać jednak obawiam się ze tak się stanie.jestem esteta i sam dobrze wyglądam a koleżanki i koledzy często mi mówią co ty w niej widzisz...otóż dobry charakter i ładne włosy.sa naprawde piekne.geste i lsniace jak z reklamy koloru blond. Moja dziewczyna mimo to nie ma kompleksów i boję się ze jak wyskocze z operacją to mnie zostawi albo skorzysta bo zaplacilbym i wtedy zostawi a nie przezylbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile ona waży i przy jakim wzroście? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka mi doradzila żeby piła bawarke albo zebym jej wciskal podstepem hormony to biust urośnie.co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest prosta. Naoglądałeś sję p****li i myślisz, że prawdziwe kobiety to chude lale z talią osy i cyckami DD/E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie czemu uwazasz ze wszyscy sa tacy sami? dla mojego chlopaka najwazniejsze jest zeby dziewczyna miala talie i ladny tylek on woli wieksze tyleczki a biust nie ma dla niego takiego znaczenia, zeby tylko nie byl.za duzy czy tez zeby byl plaski ( czyli uwaza sredniawe za najlepsze) i wiem ze mowi prawde bo zanim zaczelismy ze soba chodzic ogl sie za dziewczynami ktore mialy talie i tylek, dla niego jesli kobieta nie ma talii, tylka nie jest kobieca, nawet jesli biust ma ogromny wiec nie wszyscy sa tacy sami (wedlug niego jestem idealna zwlaszcza ze ostatnio tyleczek mi urosl :P oraz prosil zeby mi biust przestal rosnac xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co z nią jesteś palancie? Bo dobry materiał na zone? Żaden zakochany facet nie powiedziałby o swojej kobiecie ze ma brzydkie to czy tamto. Jak dlugo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie i bierzcie przyklad. Oto kobieta idealna :) mrrr gość 2016.07.18 Co sądzicie i co polecacie żeby poprawić wygląd? Sadze że to nie taki kształt a zwyczajnie są obwisle, urosły bardzo szybko z płaskiej klatki do rozm" C".. Mam też rozstępy chyba niewidoczne na zdjęciach,Www.zapodaj.net/b9f9879c14fb4.jpg.html Zapodaj.net/75dc143aa90b3.jp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet czesto przebakuje ze moglabym powiększyć,nawet wyszukal mi inne metody jak kwas hialuronowy :O a udaje że niby mniejsze lubi...jest zaklamanym hipokryta jak i wy wszyscy!!! goncie się z tymi wielkimi balonami,długimi kopytami i delikatna cipka! Jesteście gowno warci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde topik się zacina i nie widze odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:25 Ma płasko tyłek i grube nogi będąc szczupłą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×