Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
A skąd ja mam wiedzieć jak jestemfacetem ale wygląda mi to na pushap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust z 14:12 - ja bym się tak nie podniecala bo zdjęcie jest tak zrobione ze równie dobrze biust może zwisac i byc bardzo mały, ja mam podobnie jak robię zdjęcia w tej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co się burzysz ? :D po stylu widać że żaden z nas nie zamieścił negatywnych komentarzy , a zrobily to kobiety podszywajace sie pod facetow . Boli was ze same zle wygladacie? Ogarnijcie psyche albo zróbcie operacje . Ja bym takiej zakompleksionej i sfrustrowanej kury nie chcial . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15,01 Żenującu jesteś gostku. Jakie" my"? Hahaha. Grunt to udawać towarzyszyMy.My towarzysze mamy rację Ja prdl.Co za ułom.Jakby w życiu naprawdę ładnych piersi nie widział X Już nie bądź taka zawistna. Twoje zachowanie jest obrzydliwe. Żadna dama z ciebie, a meliniara. Sama nie mam się czym pochwalić,bo nie mam ani biustu,ani pupy ani talii. Twarz też mam przeciętną. I co mi to da, że będę się na kimś wyzywać i próbować dowartosciowac za wszelką cenę? Potrafię przyznać racje Panom i Paniom też, potrafię docenić piękno i nie walczę o ich uwagę jak pierdolnieta w leb... Sa lepsi i gorsi, takie zycie. Zastanów się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahh...pomacalbym..sa cudowne:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś uwierz mi na slowo ze te piersi są duże i jędrne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś https://zapodaj.net/b9f9879c14fb4.jpg.html Jak je można porównać z piersiami Beli ? Rozumiem że sama siebie chwalisz ale przejrzyj na oczy . Autorka nie musi siebie chwalić moge się założyć ze ma w uj i jeszcze więcej adoratorow...za takimi piersiami poszedlbym na koniec swiata...mmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum jest chore.Tu naprawdę nie da się pisać. Czy istnieje przymus przyznawania racji jeśli wbrew sobie gdy ktoś ma inny pogląd? Czy żyjemy w tak popieprzonej rzeczywistości że jeśli coś ośmielamy się skrytykować , konstruktywnie skrytykować , zawsze kieruje nami zazdrość? Mi na przykład piersi z pierwszego linku zupełnie się nie podobają. I dlatego zaraz usłyszę że jestem brzydka i stara. A mi one się po prostu nie podobają i tyle i uważam że nie jestem odosobniona. Sądzę też że zapiekłość adwokatów / adwokata tych piersi to sprawka moderacji która szczuje kobiety albo samej autorki która musi zrozumieć że każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego tak ciężko ci zrozumieć, że autorka zwyczajnie się nam podoba? Kiedy posypały się pozytywne komentarze nagle wkroczyły zakompleksione frustratki, a my głupi nie jesteśmy i wiemy kiedy palicie sie z zawisci a kiedy "konstruktywnie"doradzacie. W tym wątku nie ma konstruktywnych rad. Ok,moze sa ale jest to jeden czy dwa posty, reszta to wylewanie żółci na bogu ducha winna dziewczynę. Słusznie poprzednicy zauważyli. Myślę że to jedna może dwie kobiety niepotrzebnie się produkują, co rusz przybierajac nowe nicki. Jak mowi sie prawde to plujecie tm swoim jadem i obracacie kota ogonem. Debil by sie zorientowal ze z wami jest cos nie tak. Moze i istnieja fetyszysci czy geje na tym forum ale nie probuj wmowic ze pozytywne i zasluzone komentarze pisze moderacja czy autorka. Biust jest wspanialy i przede wszystkim to nie wam ma sie podobać tylko nam. Wasze zarzuty mnie nie obchodzą bo jak już pisałem nie wchodzę tu często, aktualnie siedzę z kumplem i podziela moje zdanie. Kompromitujecie się panny. Chyba żaden z nas (nie licząc desperatow) nie zyczylby sobie takiej kobiety jak któraś z was. U mnie w pracy jest taka jedna mloda piekna kobieta i jest to samo. My ja uwielbiamy, a jest grupka paszteciar które probuja jej zatruć życie i co rusz wymyślają nowe intrygi i probuja obrazic nasza pieknosc. Powiem wam wprost, to z was mamy najwieksza polewke. Ludzie na poziomie sie tak nie zachowuja tylko najwieksza cebula. Nie moj poziom;) Gadkami nie sprawicie ze pieknosc stanie się brzydula waszej "urody". Taka kobieta zna swoją wartość i może na Was co najwyżej splunac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piona stary 🖐️ lepiej bym tego nie ujął :) :) Autorko jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAriel
Rzekłbym ze ideał ale dziewczyna się obrazi :) wymiatasz z ta szczupła figura i wielkimi balonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAriel
Rzekłbym ze ideał ale dziewczyna się obrazi :) wymiatasz z ta szczupła figura i twoimi szczesciami. Chcesz się spotkać kotku? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18-53 biedny walikonik napalił sie na fotkę z neta zajepał elaborat bo ma czas i wyzywa innych od frustratów:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkim nietaktem jest wstawiać swoje biusty na cudzy watek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M 19 lat : mmm :* daj się popiescic:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla autorki zawsze znajdę czas ;) Nie ważne skąd są te fotki,ale strasznie mnie nakrecily. Już dawno nie czułem takiego pożądania. Ariel jakby moja wiedziała co ja tu wypisuje to spakowalaby mnie w sekundzie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.24 NAJPIERW MUSIAŁBYŚ JĄ MIEĆ CZŁOWIEKU SKAZANY NA BICIE KONIA POD JOTPEGI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schizofrenia czy coś lzejszego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te kłótnie i plucie jadem? Każdemu podoba się co innego i trzeba to uszanować. Jednym się podobają piersi autorki, innym Pameli Andreson a innym Charlize Theron. I to jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz skopiuję wkleje pipe z netu i się zlecą samotni frustraci z adresami mailowymi:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie swoją? Taka brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie-wkleje ładną,jakąś wybiorę- jestem facetem i dla beki zrobię to specjalnie dla was biedni samotnicy z gotowymi mailami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale naiwny pelikan ten nade mną jeszcze nie zauważył że nie ma tu żadnego frustrata z gotowym majlem sa tylko kobiety rubensowskie versus sportowe kształty cyca i nawzajem się przekrzykują udając napalonych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne jesteś facetem hahahaha oh ty głupia i tak nikomu się nie spodobasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę, co za idioci tu siedzą, aż głowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, a ja mam ciało takie jak ta dziewczyna: http://www.celebjihad.com/celeb-jihad/images/victoria_justice_topless_beach.jpg Do tego jestem bardzo ładna. :P Mojemu facetowi się bardzo podobam, bo urzekła go moja osobowość a takie ciało to wisienka na torcie :P Do tego na ulicy bez przerwy faceci się za mną oglądają :P Możecie wierzyć lub nie, ja swoje wiem. PS nie udzielałam się tutaj, czytam tylko cały topik. Chce udowodnić tylko tym, którzy piszą, że z drobnym ciałem i biustem nie ma szans się na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie sama napisałaś. Mojego faceta urzekła osobowość . Do związku ładne ciało nie jest potrzebne , seks jest na boku z piekna a do związku wnosi się poświęcenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×