Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

Nie ma dziewictwa dla meza? To nie ma meza, ani slubu!

Polecane posty

Gość OdkrywcaDziórek
a kto w ogule wymyślił że sex jest zły i powinien być reglamentowany? to ża "pan ksiądz" tak twierdzi to jeszcze nie wyrocznia przecież w histori tego świata byłe również prostytucja sakralna - bzykali sie w imie boga i to owiele wcześniej niż kościół powstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mały, a masz świadomość tego, że za zabójstwo żony pójdziesz siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej żony? kto takiego zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według jego religii za zabójstwo idzie się do piekła więc po co on ją wyznaje? Nie lepiej być złym i nie wyznawać religii? Co ci to da książę skoro i tak pójdziesz do piekła? Według twojej religii do nieba nie mają wstępu obłudnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nikt, ale warto wiedzieć co żydek myśli na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za seks przed ślubem też idzie się do piekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za seks przed ślubem nie idzie się do piekła - to wersja katolików. Według starego testamentu mężczyźni mieli prawa mieć seksualne niewolnice tylko do seksu i nie musieli brać z nimi ślubu, zresztą rozwód też był w prawie Mojżeszowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Btw, chciałam wam powiedzieć, że czeka mnie seksik w ten weekend z moim lubym. Proszę o gratulacje od normalnych ludzi. :classic_cool: 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw dziś Idzie się bo to brak szacunku do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum debilu że ja lepiej znam biblię i wiem że twój bożek swoim ludziom pozwalał na wszystko bez kary. Mogli się bzykać do woli, mieć niewolnice do woli, dopiero święty Jeszua kazał ludziom żyć w celibacie łamiąc prawa boga za co go powiesili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dobrze wasza książkę, wasz bóg pozwalał na zabijanie wcale nie jest idealny, jego przykazania są nic nie warte i są zwykłym oszustwem. Nie ma żadnego piekła i nieba, to bajki i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś To prawda. Rozwód może się odbyć tylko za zgodą Męża. Co do tych niewolnic to owszem mężczyźni mieli prawo je mieć choć prawo Mojżeszowe kładło nacisk na posiadanie jednej partnerki to jest żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chciałem cię chłopcze poinformować że sami żydzi w Izraelu mają gdzieś tą książkę i prawa w niej - za zabójstwo żony w Izraelu idziesz do pierdla na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładło nacisk ale nie nakazywało więc ci wszyscy faceci zaliczacze których obrażasz są w oczach boga tacy sami jak ty. Więc gdzie twoje IQ? Ty nie masz nic, oni mają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Bzdura nie wszystko mogli, chyba nie dość dokładnie przeczytałeś Torę. A Jezus Oszust no cóż to on właśnie zezwolił na grzech twierdząc, ze Bóg wybaczy wszystko a Tora mówi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Na szczęście skurwysyny, którzy biją i gwałcą żony nie muszą się zgadzać, bo z urzędu idą siedzieć, a rozwód orzeka się z ich winy. Mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet izoluje się od społeczeństwa! Obcina się im fiuty i rżnie tłuczoną butelką, aż się nauczą, czym są! Tak powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej! Ponawiam pytanie!!!!!!! Ty, Mały, jak mały jest twój książę? 1,5 cm? 5 cm? 6? To dlatego gardzisz kobietami, bo nie znajdziesz odpowiedniej dziurki? Co najwyżej tą od klucza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdkrywcaDziórek
słowianin fnw mądrze prawisz chociaż troche sie mylisz - celibat dotyczył tylko księży (rozdzialał małzeństwo od kapłaństwa) i został wprowadzony dopiero w sredniowieczu bo księża ograbiali kościoły aby zabezpieczyć przyszłość swoich pociech a dla rzymu (jeszcze nie watykanu) nic nie zostawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Owszem Mogli mieć niewolnice seksualne, ale nie mogły być nimi Izraelitki. Kobiety muszą zachować dziewictwo dla męża bo taki jest wymóg. Takiej niewolnicy nikt nie chciał za żonę, więc się ją zazwyczaj sprzedawało innemu. A obrażam tych k****arzy, ponieważ demoralizują społeczeństwo a potem sami nie potrafią być wierni swojej żone do czego namawia Tora. W tamtych czasach mało który mógł sobie pozwolić na seksualną niewolnicę bo musiał jej zapewnić utrzymanie, bo taka niewolnica była traktowana jak konkubina. Dla mężczyzn też była kara za zdradę ale tylko za współżycie z czyjąś żoną. Ja w każdym razie mam zamiar być wierny swojej żonie, bo po prostu chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.57 masz moje błogosławieństwo :D uprawiaj miłość i nie przejmuj się takimi zbokami, jak ten tu żydek Ja też jestem ciekawa ile ma ten jego mały książę :D musi być napraaaaawdę mały :D stawiam 3-4 cm max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposobem na sprawdzenie, czy mężczyzna jest prawiczkiem i jest wierny, jest wsadzenie mu w odbycik tamponu, nasączonego sokiem z marchwiiiii jeśli zmieni kolor na zielony, to jest czysty, jeśli mu stanie, a tampon zmieni kolor na przeźroczysty i zacznie krwawić, wtedy znak, że facet nie jest dziewicem analnym. Natomiast dziewictwo penisowe sprawdza się, wsadzając w cewę moczową delikwenta drewnianą łyżkę, jeśli po wyjęciu wyfruną motyle, które nieprzyjemnie pachną padliną, to znak, że mężczyzna był prawiczkiem, czystym nietkniętym nawet przez własną rękę podczas mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś złym człowiekiem. Bądź sobie, tylko to świadczy w kwestiach religii że nie jest wiarygodna, jest tylko kodeksem pradawnych ludzi według którego dziś nikt nie funkcjonuje bo mamy cywilizowane przepisy mniej lub bardziej. Religie przegrają, za dużo jest mądrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może spokojniej trochę
Właśnie dlatego jestem deistką.. wiele lat do tego dochodzilam i w końcu BUM wiem kim jestem. Błagam was ludzie.. nie mieszajcie współżycia z religią. Rozumiem niektórych oburzenie ale zrozumumcie ze nie możecie narzucić komuś swojej woli. Czasu nie odwrocicie. Ludzie będą to robić i żadne posty tego nie zatrzymają. To jest jeden portal.o.którym nawet 1/2 polski nie wie. Serio spokojnie .. rozumiem wasze przekonania religijne itd ale bez przesady, świata nie uratujecie a poglądów sie nie narzuca nawet najgorszemu czlowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.28 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedziewica to k***a puszczalska i od dawna o tym się mówiło o takich puszczalskich zdzirach co nie trzymają cnoty dla męża prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedźwiedzica mnie goni! Ratunku! Czuje moją menstruacyjną krew i chce zjeść tampon! Haftuję ku relaksowi też błony dziewicze i sprzedaję na kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×