Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

Nie ma dziewictwa dla meza? To nie ma meza, ani slubu!

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Dla męża prawiczka nie trzyma się cnoty, bo mężczyzna, który chce seksu nie szanuje kobiety! Dziewictwo trzyma się DLA SIEBIE i do śmierci zboku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha bardzo śmieszne ty się szanuj trzymając cnotę dla męża prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Ależ są ludzie, ktorzy tak funkcjonują. To Mozaiści, których jest około 800 osób. Ja się cieszę, że Islamiści wkraczają do Europy, bo poza tymi niewolnicami to te religie są podobne a ja jak już pisałem nie będę miał problemu z wiernością. Niech przyjdą i wprowadzą prawo szariatu i wybiją wszystkie puszczalskie k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojniehihi
Właśnie dlatego jestem deistką.. wiele lat do tego dochodzilam i w końcu BUM wiem kim jestem. Błagam was ludzie.. nie mieszajcie współżycia z religią. Rozumiem niektórych oburzenie ale zrozumumcie ze nie możecie narzucić komuś swojej woli. Czasu nie odwrocicie. Ludzie będą to robić i żadne posty tego nie zatrzymają. To jest jeden portal.o.którym nawet 1/2 polski nie wie. Serio spokojnie .. rozumiem wasze przekonania religijne itd ale bez przesady, świata nie uratujecie a poglądów sie nie narzuca nawet najgorszemu czlowiekowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie będę trzymać dla żadnego zwyrodnialca, który będzie chciał seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiemy się w końcu ile ma ten twój nieszczęsny mały fiutek, którego gwałcisz każdej nocy do obrazka dziewicy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdkrywcaDziórek
dziś to mamy po drodze - cięzko jest zaakceptować własny ateizm i fakt że nic po mnie nie zostanie ale jestem wolny od kajdanów "Swiętych ksiąg" - jakiego kolwiek pochodzenia a co do tematu to ciekawe jakie gromy muzułmanin by tu ciskał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojniehihi dziś Ależ nie będą tego robić. WKRÓTCE SZARIAT. Do zobaczenia w lepszym, wspanialszym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojniehihihi
Rescator 555 - wlasnie widzę ze tu jest przejaw nie tylko narzucania swoich poglądów SEKSUALNYCH co jest sprawą intymna i osobistą każdego jak i narzucanie poglądów RELIGIJNYCH... choć bym miała zginac to nie dopuściła bym by jakiś islamista czy ktoś tam narzucal mi swoje poglady. Jestem wolnym człowiekiem. Niestety autor myśli ze narzucanie poglądów jest okey.. hmm jak kto woli ale cóż.. to Polska nie Islam.. jeśli tamtejsze prawa i religia mu odpowiadają to jest wyjscie IDEALNE .. bilet w podróż i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Pamiętaj tylko, że jak wysadzisz się w tym zakładzie, w którym siedzisz, to Bolesławiec straci miejsce, z którego jest znany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie pamiętajcie! Im dłużej jesteście prawiczkami, tym większe prawdopodobieństwo, że motyle wam pozdychają i zaklinują ujście moczu, co może skutkować sztuczną menstruacją tzw. skrzydełkowatą-w fioletowe ciapki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale szybciej zawroca Wisle swoimi mikropenisami, niz sprawia, zeby ludzie cofneli sie do sredniowiecza" czyścisz mi monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dowiemy się w końcu ile ma ten twój nieszczęsny mały fiutek, którego gwałcisz każdej nocy do obrazka dziewicy?" x On nie gwałci, czeka aż samo wypłynie przez co ma często brudne majty i musi przepraszać za to boga. Księga Mojżeszowa - polucje nocne czynią mężczyznę nieczystym i trzeba się umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sprawdzić dziewictwo kobiety? Najpierw dajcie jej szklankę wody, a następnie niech połknie konika polnego, jeśli wasz zielony przyjaciel wyjdzie przez wiadomy otwór, to znak, że kobieta nie jest dziewicą. Jak jest dziewicą, to podczas defloracji znajdziecie na przyrodzeniu niespodziewankę - zdechłego konika polnego, który się do błony przykleił! I nie dajcie się okszukać tamponowemu lobby! Kobieta nie ma otworu w błonie! Krew menstruacyjna wypływa przez pory skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I warto wiedzieć że gdyby twoi ciapaci dowiedzieli się że czytasz żydowskie książki lub popierasz boga żydów.... uuuu potraktowaliby cię jak niewierną. Haha wiesz o tym że żydzi z arabami się nienawidzą od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojniehihihi
Rescator555 - po prostu nie lubię kiedy ktoś coś komuś narzuca ehh to smutne i tragiczne. Czlowiek jest wolny a przejaw narzucania jest karalny bo to jak uniewolnienie. Rozumiem ze autor i mały książę bardzo chcą zeby islan do nas wparowal ale to nie oznacza ze mogą narzucać swoje poglądy. Czlowiek jest wolny i robi co chce. Ale świata głupim postem NIE NAPRAWIA. Kobiety tu są w przedziale 16 + .. jak mozliwe ze już wielkość to zrobiła. Jak chcą je "nawrócić" ? Poza tym.. zobaczcie zamachy w innych krajach i mordy.. nie wiem jak wam ale mi to nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie mam zamiaru się wysadzać w powietrze i nie jestem w zakładzie psychiatrycznym. A wpis przedni, aż się uśmiałem. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odtworzyłam błonę cieficzą, historia mego życia: Szłam sobie polną dróżką, pewnego czerfcowego poranka, znalazłam na drodze tejże kawałek latawca z metalowego metalu i wsadziłam do kieszeni, szłam dalej i dalej, aż zaczął padać śnieg, wtedy to zza krzaczka wyłonił się mały, rudy kotek, ledwo go zauważyłam, wszak padał biały śnieg. Wzięłam go do kieszeni i szłam dalej. Idę, idę, patrzę, a tu mała owieczka, patrzy na mnie, to wzięłam ją do plecaka i idę dalej, idę ,idę, znalazłam małego wombata, który zaplątał się w kłębek wełny i watę cukrową, nie miałam już gdzie tego wsadzić, a lubię zbierać różne rzeczy, to kucnęłam i wsadziłam do pochwy. Tym sposobem odtworzyłam sobie błonę dzieficzą, ponieważ nie mogłam ich potem wyciągnąć i jestem dziewicą do dziś, bo żaden męnszczyzna nie potrafi znaleźć mojej pochewki, tak skubaną ukryłam pod warstwą folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś To się umyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Mówiłem, że nie jestem żydem. A po drugie to jest coś takiego jak podatek dla niewiernego, który płacą np. chrześcijanie w niektórych krajach arabskich. A poza tym jest coś takiego jak Szariat dla niewiernego. poczytaj sobie. To tobie jako ateiście obetną głowę, bo od innowierców bardziej nienawidzą niewierzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako wrażliwa dziewica chcę się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami, po tej dyskusji. Przypomina mi to sytuację sprzed lat, kiedy jechałam samochodem zimną zimę i śnieżną śnieżycę. Jadę, słucham sobie muzyki, podśpiewuję, aż tu na drodze mała, biała kuleczka. Zatrzymuję się, pies - biorę go do auta i tak go przygarnęłam. Żałujcie nieczuli erotomani, że nie widzieliście wdzięczności w jego oczach. Od tej pory mała, biała kuleczka, imieniem Śnieżynka była szczęśliwym psiakiem, któremu nic nie brakowało. Zatrzymajcie się czasem i zastanówcie nad losem innych istot, zamiast myśleć o d****h i krwawiących p*****h erotomani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle co to za temat? Przecież to jest prywatna sprawa każdej dziewczyny, a oni zrobili z tego dyskusję! W ogóle chyba lepiej umieszczać tego typu topiki w dziale "życie erotyczne". Nie każdy chce czytać o takich rzeczach na dzień dobry... ludzie, ogarnijcie się, nie jesteście zwierzętami, tylko ludźmi i trzymają was jakieś zasady tak? żeby gadać otwarcie o błonie dziewiczej... no szczyt chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to sami sobie obcinają tępe, religijne i zakute łby i to mnie bardzo śmieszy i raduje gdy widzę to na filmach. Ale mniej mnie śmieszy że się im pomaga. Ale Polska im nie pomoże, a ty jesteś zdrajcą narodu. Jesteś zwykłym fiutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brak dziewic to bardzo poważny problem dzisiejszych czasów i nie trzymania cnoty dla meża prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kogo obchodzi mąż prawiczek? Też będzie oczekiwał seksu, czyli nie będzie szanował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś I na ciebie przyjdzie czas. Zobaczysz ateisto przyjdą i obetną ci głowę. Szkoda mi ciebie, bo może mógłbyś wyjść na ludzi, ale cóż to twój wybór a jego konsekwencje poniesiesz ty a razem z tobą te wieprze, zwierzęta puszczalskie, która mają czelność nazywać się Kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nikt nie przyjdzie, napisałem ci jasno że to ja sobie oglądam filmy jak te brudasy wierzące w kozodymacza konają i rzuca się ich łbami i gdzie tam ateistów widzisz? Tam wszyscy w kozodymacza wierzą, to są dwa rożne odłamy TEJ SAMEJ wiary nienawidzące się. Przegrałeś, nie powinieneś polakiem się nazywać. Polak straszy mnie brudasami, leczysz się? Ty zapomnij o dziewczynie, na ciebie przyjdzie czas w zakładzie psychiatrycznym. Dadzą ci tam zabawkowy nożyk i będziesz mógł w izolatce sobie go trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Nie martw się, przy dobrych wiatrach ludzie w końcu będą mieli prawo mieć w chałupie spluwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×