Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

Nie ma dziewictwa dla meza? To nie ma meza, ani slubu!

Polecane posty

Gość gość
MałyKsiąże dziś Jesteś lewakiem i zdrajcą Narodu! Wyjeżdżaj do swoich przyjaciół i zabijajcie się nawzajem, skoro tak cie to podnieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do Rosji też może przyjdą brudasy? Rosja trzyma ich krótko - Czeczenów, Dagestan, Abchazję itp. Nie mają prawa głosu ani nie mają prawa ściągnąć Rosyjskiej flagi w swoim państwie bo są własnością Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ty slowianin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obale Twoja teorie o prawiczkach i dziewicach, mam 25 lat, poznalam chłopaka w ostatniej klasie liceum, razem byliśmy cale studia, kochalam go jak szalona! Na drugim roku wziekismy ślub, sex był dopiero po ślubie, oczywiście bylam dziewica on prawiczkiem. Teraz jestem po rozwodzie od 3 miesięcy, rozwód oczywiście z winy męża, który zaraz po ślubie zaczął zaliczać wszystko co mu nie uciekło. Poznalam osobiście 3 kobiety które spały z nin juz po ślubie, jedna nawet była świadkiem na sprawie. Teraz nie mam zamiaru trzymać się zasad-sex po slubie, tylko używać życia póki jestem młoda i mam na to ochotę. Dodaj tylko, ze o zdradzie dowiedzialam się dokładnie w rocznice slubu. Nie jestem brzydka, gruba, tylko mój maz chciał szalec i to ze nie robił tego zanim się poznalisny było przyczyna jego zdrad, tak myślę bo ze mną sypiał regularnie i było świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały książę taki cwaniak na kafe a jakby tak wygłaszał wśród ludzi swoje poglądy wśród polskich chłopaków to by jego pustą głową się zabawili. Zdrajca narodu. Lepiej siedź w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dziewicą, ale lubie rżnąć mojego prawiczka męża wibratorem w odbycik. W ten sposób nie bezcześci mojej czci i mnie szanuje. Polecam każdej dziewicy, maż zaspokojony, a wy nadal jesteście czyste i nietknięte przez napaleńca! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś michałku będę besztać ciebie w twoich tematach i zniechęcać ludzi do pisania z tobą bo jesteś zdrajcą Polski i kiedyś spotkasz POLAKA który za to co piszesz zetnie ci ten pusty, prostacki łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowanaZboczeniami
Każdy zboczony prawiczek powinien choć raz dać sobie wepchnąć coś do dowolnej dziury, dopiero wtedy zobaczycie, jak ohydne jest to, czego oczekujecie od swoich dziewic i jak to sprawia, że stają się bezwartościowe, jak przepchnięta opluta wagina ich płacze każdego miesiąca krwawymi łzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rzadko spotykane to wziełaś typowego kurwiarza a nie prawdziwego prawiczka. Badania naukowe mówią seks po ślubie to gwarancja zadowolenia ze związki i seksu. Z nieprawiczkiem jest dużo problemów i zawsze zdradza zobacz ile jest rozwodoów z winy faceta? 50% zdradza w małżeństwie mówimy o tych młodych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdura bo to też tyczy nieprawiczków "Pozwol ze zamiast prawiczkow ja cie oswiece jesli pozwolisz. Mam 37 lat i 2 synow 9 i 15 lat i widze co sie dzieje wsrod mlodziezy. Seks seks seks i jeszcze raz seks. Jak ktos przed slube zalicza kolejne dziewczyny to dlaczego po slubie nagle mialby przestac. Nie jestem fanka barona pancernego ale w wielu kwestiach szczegolnie nt. rodziny ma racje jak malo kto. Nie jestem tez zadna moherka ale nie chce by moi synowie zachowywali sie jak psy na baby. Jak tobie nie przeszkadzalo miec wiele zwiazkow i z kazdym uprawiac seks to gratuluje. Niech zgadne jestes nadal niezamezna nie z wyboru prawda?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy kobiety z IQ ameby nie dajcie się nabrać na tanie prowokacyjne tematy pajaca który szuka dyskutantek bez dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dotknęła sedna sprawy. W żadnym, powtarzam ŻADNYM związku normalni ludzie nie uprawiają seksu, bo się szanują i potrafią panować nad zwierzęcymi instynktami! Dlatego mężatki powinny przechodzić badania ginekologiczne ku sprawdzeniu, czy mąż erotoman nie pozbawił jej czci domagając się zwyrodnialskiego, hedonistycznego seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakieś badania erotomanów tu przedstawiasz?! Wstydź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te badania nie były przeprowadzane przez erotomanów, tylko przez poważnych naukowców. Ps. do tego co mnie wyzywa od lewaków. Nie jestem lewakiem tylko skrajnym prawicowcem, radykałem czy jak wolisz fundamentalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś zdrajcą ojczyzny śmieciu, a nie prawicowcem. Do psychiatryka z tobą. Ktoś kto popiera brudasów kim jest? Kim jest według ciebie zdrajco? Ty jesteś p*****lnięty a dziewczyna ci się marzy? Ty jesteś gorzej niż Trinki Winki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Erotomanów, bo propagują brak szacunku do małżonka, któremu ślubuje się miłość, a nie żaden seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małyksiąże napisał "A Jezus Oszust " x Ty się nazywasz prawicowcem Polakiem? Ty jesteś k***a debilem :D Chorym na łeb parapetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niego taki prawicowiec, jak ze mnie długowłosa blondynka. Może mu się z prawiczkiem pomyliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Tylko na to czekałem, na ten atak wściekłości człowieka ze zwichrowaną psychiką. Niemalże czuję twoją wściekłość na mnie z powodu prawdy, którą głoszę. To jest od dawna wiadome, że taką nienawiść przejawiają osoby, które skręca na myśl, że są na przegranej pozycji. Zarzucasz mi, że jestem zdrajcą narodu. Nie! Nie jestem chcę tylko aby w tym kraju znów można było żyć zgodnie z prawami moralnymi za których łamanie grożą kary. Ty jako człowiek niemający Boga w sercu zżymasz się na myśl o dobrych ludziach takich jak ja. Wkrótce znów w tym kraju zapanuje moralny porządek i albo się przyłączysz albo zostaniesz zapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się uczyć mądrości, to niech sobie żyje w swoim świecie. Zobaczymy co mu to da w przyszłości, zobaczymy czy to nie ateiści i buddyści więcej w życiu osiągną czy agnostycy nie zwracający uwagi na religie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak który głosi szariat to zdrajca. Człowieku ty sobie możesz tylko na kafe popisać takie rzeczy, normalnie naród by cię zatłukł. Jesteś chory, sram na twojego boga, ty się bogiem jakimś nie zasłaniaj. Kaczyński może się zasłaniać ale on nie jest zdrajcą ojczyzny, on szanuje ateistów, prawicowcy nie chcą brudasów. Ty jesteś chory, chory i popierdolony. Nie ma dla ciebie przyszłości innej niż w Tworkach. Szkoda mi czasu pisząc to ale być może zniechęcę te tępaczki kobiety do odpisywania ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Nikt, kto propaguje przemoc, nienawiść, gwałty i zabójstwa nie jest dobry, ma co najwyżej schizofrenię, lub jest głęboko zaburzonym socjopatą. Takich trzyma się w ośrodkach zamkniętych w kaftanie bezpieczeństwa, bo niedługo zaczniesz strzelać do ludzi. Tutaj leki nie pomogą, w starych dobrych czasach w psychiatrii poleciałbyś na wstrząsówkę, albo miałbyś lobotomię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś - zgadzam się, można sobie pożartować jak ja to robię, czy kawały o żydach bo wszystko jest dla ludzi ale taki pajac zaczyna tym żyć. Ty masz zj****y łeb już na poważnie, tylko leczenie bo jesteś niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Widzisz biedactwo to jest to o czym pisałem. Badania historyczne udowodniły, że cywilizacje w których umarła religia umarły razem z nimi. Naprawdę biedny jesteś ze swoim myśleniem twoja reakcja podpowiada mi, że musisz strasznie cierpieć, bo w nic nie wierzysz. Ja ci w tym nie pomogę. Ty musisz pomóc sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś Badania dowiodły, że fanatyzm nie jest dobry dla żadnej cywilizacji, a jest wręcz destrukcyjny, bo tacy ludzie są zafiksowani do tego stopnia, że chcą narzucać swoje "poglądy" innym, a ogół ich działań przypomina niepoczytalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×