Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
Ja wlasnie karmie Babilonem pepti. Strasznie spać mi sie dzisiaj chce. Muusia na dłużej pojechałaś do rodziocow? My ostatnio jeździmy na weekendy i jakos tak lżej wtedy niż samemu w domu bo zawsze sie ktoś koło małego zakręci, pogada do niego a on zainteresowany wtedy i grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Dziekuje za rady.wczoraj bylismy z mala na usg.Na szczescie okazalo sie ze z brzuszkiem wszystko dobrze.Ma tylko duzo gazow w jelitkach,stad te bole i wzdecia.Nadal bedziemy podawac espumisan.Bylismy tez u okulisty,bo ma zwezone kanaliki i ropieja jej oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ania chyba kazde dziecko ma duzo gazow w brzuszku. My tez robilismy jakis czas usg, tez bylo duzo gazow i lekarka mowila ze to normalne dziewczyny jakos nie moge się zorganizowac, wiecznie mam balagan w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w czym śpią wasze dzieci? Tzn w co są ubrane i czym przykrywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj spi w pajacu a przykryty jest kolderka czasem zdarzalo sie ze przykrywalam kocem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a bylas u alergologa ze pepti dajesz? No ja aż do środy planuje byc bo mój za tydzień wraca. Pewnie ze lżej wtedy szczególnie ze mam dwójkę. A daleko macie rodziców? Sierpniowa co tak ucichlas? Jak malutka twoja? Zdrowa juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja w pajacu albo body z długim i polspiochy. Przykrywam kocykiem i troche becikiem Mój lubi miec cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i co na te kanaliki wam okulista poradzil? Mojemu synkowi tez bardzo oczka ropialy to przemywalam rumiankiem i pomoglo. Monia a co u ciebie oznacza bałagan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia nie bylam. W badanich krwi wyszlo cos podwyzszone na podstawie czego pediatra stwierdzil ze to moze byc uczulenie na mleko krowie. Ja odstwilam nabial a lekarka przepisala bebilot pepti dha. Wlasnie nie wiem jak dlugo to ciagnac skoro nie ma pewnosci…malemu sie poprawilo, jest spokojniejszy ale nie wiem od czego bo mniej wiecej w tym samym czasie zmienilismy mleko, ja odstawilam nabial, zaczal dostawac probiotyk i espumisan czy Twoj syn tez robil zielone kupy po tym mleku? a balagan? no wszystko się wala po salonie, na stole pelno rzeczy, na sofie zabawki malego, lozko w sypialni nieposcielone, naczynia w zmywarce. wczoraj sprzatalam a dzisiaj znowu to samo a Ty muusia caly czas jestes u rodzicow jak meza nie ma? nasi mieszkaja 100km od nas dzisiaj przyszly zaproszenia na chrzest, przecudne są, takie miętowe w delikatne biale serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, mój śpi w pajacyku i w spiworku a od pasa w dol owijam go dodatkowo kocykiem by mial ciasniej i cieplej bo śpiworek taki z tych cieńszych jest. Ale dzis byliśmy na zakupach i chciałam mu kupic wiekszy ale jakos żaden mi się nie podobał. Kupiłam książeczki czarnobiałe w empiku. Maly teraz leży i patrzy jak zaczarowany. Anka moja corka jak byla wypisywana ze szpitala to juz jej oczko ropialo. Ratowalismy sie najpierw rumiankiem potem masaże kanalików i antybiotyk. Meczylismy sie trzy mce aż w końcu wylądowaliśmy w szpitalu a mala wzięli na blok by te kanaliki poprzekłuwać. Staliśmy z mężem przed blokiem operacyjnym i płakaliśmy jak dzieci słysząc jak placze a raczej wrzeszczy nasza corka. Od czasu przeklucia kanalików problem sie skończył. Szkoda ze musieliśmy tak dlugo czekać. U mnie bałaganu nie ma. Ale strasznie sie kurzy i nie wiem z czego. Moze z odkurzacza bo odkurzam co drugi dzień a i tak powinnam codziennie bo ciągle jakies paprochy na podłodze i włosy. Ale odkurzacz nowy wiec nie wiem w czym problem. Dzis miałam w planach mycie okien ale niestety pada. Wczoraj dywan córce upralam. Czeka na mnie rozmnażanie zamrażalnika. Bo szron narasta i ze dwa razy w roku trzeba rozmrozic. A co do zakupów zszokowana bylam cenami kurteczek zimowych dla niemowlakow w reserwed w cenie 120 zl! Ale wyglądem byly super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Powiem wam ze ja to raczej nie lubię jeździć do rodziców. Oni tez maja swoje obowiązki wiec nie jest tak ze ciągle przy nim siedzą. Ja znowu jak tam jestem to takie mam myśli ze jakbym była w domu to bym cos zrobila a tak to czas marnuje. No i najważniejsze jak maly zaczyna płakać i nie przestaje to zaluje ze nie jestem w domu bo wydaje mi się ze w domu to wszystko pod ręką i maly lepiej by się tam czuł a tak to każdy ma swoje sposoby na jego płacz i każdemu sie wydaje ze wie lepiej co i jak. A ja tez przeciez nie położę się u nich i nie powiem "hej zajmijcie sie nim bo ja odpoczywam". Wiec wszędzie dobrze ale w domu najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzsowa a gdzie kupiłaś śpiworek? Ja też muszę kupić coś większego bo mój syn śpi w rozku i wyrasta z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to Ty dobrze zroganizowana jestes! u mnie tez strasznie się kurzy, pewnie dlatego ze to nowe bloki i niektorzy dopiero remontuja. My do tesciow i rodzicow nie jezdzimy zbyt czesto wiec jak juz jestesmy to kazdy sie cieszy i skacze kolo malego. Maly jak sie do niego ciagle mowi to potrafi z dwie godziny na kanpie polezec, wiec ja sie czuje jakby nie bylo dziecka. Oczywiscie tez nie mam odwagi powiedziec zajmijcie sie nim a ja np pojde spac czy odpoczac, ale mam przynajmniej czas spokojnie sie wykapac, pojsc do sklepu czy popatrzec chwile na telewizje Ja mam spiworek taki dresowy, kupilam w smyku jakis czas temu, na jesien jest idealny ale co na zime? co kupujecie? kombinezon czy spiworek? mi sie podobaja spiworki z minky takie do wozka, ale jak do tego ubrac dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ten w ktorym teraz śpi to mam po córce ale musze kupic większy i oglądałam w smyku duży wybór ale stwierdziłam ze cena 70-80 zl to za dużo i poszłam do c&a ale tam nie bylo za to wyboru a ceny jeszcze wieksze niż w smyku. Poza tym jak chciałam kupic troche większy rozmiar bo przed nami jeszcze przeciez kilka mcy zimna to byly bardzo pod paszkami wycięte albo np cienkie. A ja chciałam taki fajny gruby kupic. U nas zimą temperatura w sypialni to 19 stopni. Po prostu tam nie grzejemy dla dobrego snu. Mysze przeleciec po zwykłych sklepach. Moze cos kupie. Na necie nie mam co szukac bo musi byc gruby a tego nie jestem w stanie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zimę na dwor mam kombinezon gruby z hm . Muszę poszukać tego śpiworek. A ręce w nim są w środku czy wystaja? Bo ja muszę syna ciasno owijac żeby się nie wybudzal jak macha rączkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no wlasnie dziewczyny - musia, Rzsowa - poleccie co na dwor na zime. spiworek czy komibnezon? jak kombinezon to taki z rekami i nogami? czy np tylko rece a na dole jak spiwor? chyba dzisiaj wykapie malego wczesniej kolo 18 i skocze na zakupy jak maz wroci, bo nadal nie mam butow na jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj dzisiaj mial ladna drzemke w ciagu dnia 2,5 godziny. jak na mojego niespiocha to super dlugo :) zdazylam wypisac zaproszenia, zrobic dwa prania i ogarnac troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Musia zła nie jestem bo wyjazdy 2-3 tygodniowe zdarzają max 3 razy do roku, a dwudniowe w sezonie letnim tylko. Kacperek śpi w pajacu przykryty rożkiem. Pogoda taka że o spacerze mowy nie było, pada i bardzo wieje. Jutro czeka mnie dzień przy garach. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja na zimowe spacery mam kupiony kombinezon tj taki z nogawkami. Teraz maly jest ubieramy w kombinezon welurowy. Pod spod zakładam u rajstopki lub spodnie i skarpetki, body z krótkim i kaftanik lub bluzka. Kombinezon ma zolty kolor a maly w nim wygląda jak tłinki łinki ( nie wiem jak to się pisze ;) Ale dzis uświadomiłam sobie ze taki kombinezon czy śpiworek to do wózka na spacery jest ok. Ale do fotelika w aucie to chyba jest tego za dużo i wygodne to wtedy będzie kurtka i spodnie. Tak mi się wydaje. A pod kombinezon zimowy to ja załozylabym rajstopki + spodnie jakies dresowe, body długie i sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
czyli takiego spiworka do wozka lepiej nie kupowac?lepszy kombinezon? bo do takiego spiwora, gdzie nie wklada sie nog i rak nie wiadomo w sumie jak dziecko ubrac ale poszlaalm dzis na zakupach, dopiero wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Napisałam sie wczoraj i Tel mi sie rozladowal. Monika mój m na dwa tyg jedzi a ja polowe tego czasu gdzies spędzam u rodzicow. To taki bałagan jak piszesz to do ogarnięcia w 20 minut. Kuedys słyszałam ze jak się lozka z rana nie pościele to nie będziemy się z niczym wyrabiać i będziemy się spóźniać i chyba sie to sprawdza. Monia i pediatra wypisuje ci ze zniżką receptę na pepti?. Bo u nas musiało byc zaświadczenie od alergologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa ciebie to energia rozpiera normalnie! Ja ciebie podziwiam kobieto jak ty generalnie wszystko ogarniasz! Ja no wczoraj u swoich rodzicow sie zdrzemnęłam w dzien bo dwojka w jednym czasie drzemkę miala. I nie mam oporów by poprosić zeby mama czy tata zajęli sie małym czy mala bo chce cos zrobić w tym czasie albo sami sie po prostu nimi zajmują bez gadania. Teściowie sami mówią ze np ja wezmą i ponoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miala normalny kombinezon z nogawkami. Teraz mam taki miskowaty i zwykly jesienny . Kupować nie bedf bo bede miala od kogoś. No mysle ze kurtka to mniej wygodna dla takiego malucha co innego jak juz siedzi we wozku. w reserved to drogie sa dlatego Rzosowa poczekaj jeszcze chwile i będą tam przeceny na te kurtki zaraz! W grudniu pewnie juz beda tańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hejkurcze jaka klotnie mężowi zrobiłam ze ho ho! Zamiast wrócić o 23ej do domu po pracy to wrócił o 5tej. A jak się obudziłam o 3 to do niego dzwonilam i nie odbieral i przyszedł o 5. Jak sie go teraz pytam czemu nie odbieral to powiedzial ze nie chcial sie kłócić. Jakie ja mam nerwy jak tak robi. I oczywiście gdzie byl ...w garażu. Juz mu powiedzialam ze ten garaż to jest przyczyna naszych wszystkich kłótni. Wiec noc mam zarwana przez męża bo maly wstali 4.15 zjadl i usnął do 8.30 A przede mną kolejne nudne popołudnie. Obiadu nie gotuje. Do córki mam z wczoraj, ja jeść nie będę a maż niech sie buja! Poszedł ponad pól godziny temu po pieczywo no zginąl a biedronka po nosem. Jak on mnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okulistka przepisala nam kropelki i masc do tych oczek.mamy kropic 3 razy dziennie i po kazdym zakropieniu nakladac na palce masc i masowac wewnetrzne kaciki oczu i pozniej tak przeciagac palcem po obu stronach oczka.Mam nadzieje,ze to pomoze,bo jak opowiadala jak wyglada to udraznianie tych kanalikow to jakas masakra :-( .Oby udalo sie tego uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×