Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość RZSowa
Monia dwa tyg na mleku to jeszcze krótko by mówić ze to od mleka. Nasz tez tak wariował. Jak wypił to za chwile bylo darcie. U nas dopiero po trzech tyg od wprowadzenia mleka wystapila wysypka. Muusia dzieki za info o smoczku bo ja myślałam ze do pól roku jest czas. Mój jak dostal smoczek to bardzogo ciągnął. Wręcz jak mu sie chciało dać to az wyrywal z reki. A teraz to jest różnie. Czasem weźmie jak placze czasem nie. Jak śpi to tez czasem wypluje a czasem śpi z nim. W nocy zawsze po jakim czasie wypluje. Monia to tez będziesz się martwic ta asymetria. A czym sie to objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka mój syn ma 9 tygodni i też się budzi co 2h na jedzenie, maksymalnie długo śpi 4h jak wieczorem ostanie mm. Co do smoczka to my wcale nie używamy. Za każdą próba włożeniu jest wypluwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
za krotki czas mowisz? kurcze to juz sama nie wiem bo myslalam ze to mleko z apteki mu sluzy, dziecko sie uspokoilo i bylam pewna ze to kwestia tego. nie wiazalam bolu brzucha z tym mlekiem bo wprowadzilam je 2 tyg temu i myslalam ze objawy bylyby wczesniej nie mam zielonego pojecia skad te bole brzucha, a moze jest poprostu zagazowany? placze jak idzie bak i puszcza bardzo smierdzace, albo budzi sie z placzem. teraz ciezko bedzie cos zaaobserowac bo dziecko zaszczepione wiec nie wiadomo bedzie czy to po szczepieniu czy nie. w kazdym razie zaczelo sie juz wczoraj. U nas przepisala lekarka bebilon pepti poniewaz maly jest prawdopodobnie uczulony na bialko mleka krowiego. Po zmianie mleka malemu sie poprawilo, mamy po jakims czasie przeprowadzic probe tzn dac mu przez 1-2 dni normalne mleko i zobaczyc co bedzie-tak mi dzis zalecila. RZSowa asymetria nie bede sie przejmowac bo to nic groznego, ponac duzo dzieci to ma, ale zapisalam nas juz do neurologa zeby potwierdzic. w razie czego bedzie potrzebna jakas rehabilitacja albo cwiczenia w domu.a czym sie objawia? maly jak jest na plecach polozony to ciagle glowe w jedna stronie kladzie, slabiej wyciaga raczke jedna jak lezy na brzuchu itp. kladziemy go na inna strone ale jak widac nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Tak sie teraz zaczęłam zastanawiać ze mogłam nie szczepić na ten rotawirus. Mały nie ma styczności z innymi dziećmi, od początku miał problemy z brzuchem a na mu jeszcze dołożyłam. W necie tez większość negatywnych opini, moze niepotrzebnie czytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia nie czytaj. Nie nakręcaj sie. Ostatnio ktos mi powiedzial ze negatywnych opinii na temat wszystkiego w necie zawsze będzie więcej. Dlaczego? Bo mniej osób udziela pozytywnych opinii. Więcej osób dzieli sie negatywnymi opiniami niż tych których spotkało cos pozytywnego. Mój ma podejrzenie wzmożonego napięcia mięśniowego. Ale mam.nadzieje że będzie dobrze . U mnie ponad kilogram mniej na wadze. Od kilku dni ją obserwuje czy ten kilogram nie wróci ale jest ok :) Nic konkretnego nie robiłam. Moze troche mniej jem. Ale to po prostu brak apetytu a nie celowe nie jedzenie. Wiec mam nadzieje ze ten kilogram mi nie wróci jak będę mieć apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
masz racje RZSowa nie bede czytac gratuluje spadku wagi! ja muszę się wziąść za siebie strasznie mnie martwi ten bol brzucha mojego dziecka, wybudza się z krzykiem, przypomnailo mi sie pierwsze poltora miesiaca jak tak sie zachowywal i strasznie sie boje zeby to nie wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ale dzis jakas wykończona jestem. Bolą mnie mięśnie. Mam nadziej ze to nie nadchodzące przeziębienie ale skakanie a małym i nowe noszenie. Bo mamy go inaczej nosić. Nie w pionie twarzą do nas ale plecami do nas i w pozycji jak w nosidelku. I jeszcze ręce by trzymal w dol. Bo on ciągle te łapki trzymal "na spadochroniarza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek mial asymietrie u mial rehabilitacje w domu. Rzosowa moze od tego noszenia. Ja córkę tez tak nosze No oby to nie przeziębienie. Mija mama chora triche i mam nadzieje ze nas nie zarazila. Jakiego typu smoczki macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja mam zwykle z lovi, próbowałam różnych innych ale małemu tyle te pasują, moze dlatego ze sa jakieś takie mniejsz A butelki z aventa. A Wy czym karmicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia fajnie ze ci waga leci. Ja chce schudnąć ponad 4kg i wazyc w końcu 58. Przed ciaza ważyłam 59,5. Teraz jest 62,5 Karmienie nocne bylo o 4,45. A wstal o 8 czyli standard. Ale czekamy na karmienie do 9.45 wiec teraz jest juz płacz bo glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa u mnie nocne karmienie było o tej samej godzinie ale zaczęłam małemu częściej dawać niż co 5 godzin bo jak dawałam co 5 to mi wychodził jeden posiłek za mało 4, zamiast 5. Teraz daje co 4,5 godziny bo w nocy jest dłuższa przerwa Narazie u mnie spokój po szczepieniu, mam nadzieje ze mały dobrze zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa jesteś jeszcze z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a jaki ma kształt ten smoczek?. Moja lubi takie proste i płaskie. nie lubi tych z kulka ani tych ukośnych. Rzosowa a ja chce ważyć 50 Do niedawna ciągle bylo jeszcze 55-54 a dzis bylo 52,6 Aga a ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma smoczek nuk lateksowy,bo tych silikonowych nie chciala. Mi po ciazy zostaly jeszcze 4 kg :-( .Najgorszy ten brzuch,ale jeszcze nie zmobilizowalam sie do cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
taka kuleczke ma na koncu, ten calkiem prosty mu nie podpasowal dziewczyny to Wy drobniutkie jestescie! ja wazylam przed ciaza 58, po wyjsciu ze szpitla 62 a teraz 64 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mi mowili,ze pewnie bede miala drobne dziecko,a moja "kruszynka" wazyla 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia tez bym chciała ważyć 50 kg ale wygladalabym jak anorektyczka przy wzroście 172. A i przy tych 62 kg i tak wszyscy mi mówią ze jestem chuda. Tymek ma smoczek z wyprawki szpitalnej Nuka taki z jednej strony splaszczony a z drugiej wypukly. Butelki aventa clasic w tej chwili dwie dziurki. Ktoras weszla juz na pieluchy 3jki? Bo u nas ostatnie opakowanie mam dwójek i kupuje juz 3jki. Gdzie kupiliście czapeczki na zimę. Bo szukalam w sieciowkach ale 68 jeszcze za duże a mniejszych nie mogę spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja kupiłam w HM czapkę, pierwsza jego wiązana, była jedna rozmiar 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A pieluchy narazie ciagle 2, wczoraj był wazony i wazy 5100. Jakie kupujecie? My aktualnie pampersa ale od czasu do czasu kupię innej firmy zeby wypróbować. Jeszcze dada mi została do wypróbowania. Odkąd mały nie robi kupy po każdym karmieniu to duzo mniej schodzi mi tych pampersow i chusteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ostatnie opakowanie dwojek i teraz przechodzimy na trojki.moja wazy juz 6kg.Kupujemy Dada,bo wydaje mi sie ze sa bardzo zblizone tym wkladem chlonnym do pampersa,a duzo tansze.Nie polecam pampersow babydream .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka, Monia dada mieliśmy raz jak bylo tak dużo kup. I byly ok. Ale nie kojarzę ile kosztowały ale wydaje mi się ze pampersy w promocji nie są dużo droższe niż dada. Ale moze się mylę. Ja tez wczoraj oglądałam w hm czapki ale takie granatowe w paski po 14,9 byly rozmiar 62-68 i wydawalo mi się ze duże i nie kupiłam. Ale dzis zmierzylam obwód główki i zobaczę w 51015 moze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
mi tez sie wydaje ze dada nie wychodzi duzo taniej niz pampers, chyba sa zblizone cenowo ja kupilam taka z uszkami kremowa, faktycznie moglaby byc troche mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia twój wazy 5100 a mój juz 6500!!! No ale ty od niedawna karmisz mm. A ja już dwa.miesiace. No i czapki nie kupiłam 51015. Podjade jutro jeszcze raz z przemyślanym planem zakupowym bo jest 40% rabat dla klubowiczów. Monia ty karmisz pepti? Ile płacisz za puszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
on na poczatku bardzo szybko przybieral na wadze, wiecej jadl, czasem nie mogl wytrzymac nawet tych 3 godzin. Teraz to sie uregulowalo i maly je rzadziej, wytrzymuje odstepy pomiedzy jedzeniem i mniej przybiera. No ale tez jest mlodszy od Twojego, przypomnij prosze ile Tymek ma tygodni? dzis ostatnie karmienie o 19 wiec maly pewnie szybko w nocy wstanie to mleko kosztuje wszedzie tyle samo 31zl i iles groszy. z recepta 16zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa z kim zostawiasz malego jak jedziesz na zakupy? ja bym musiala pojechac kupic cos do ubrania na chrzciny ale jutro pewnie bedzie duzo ludzi, wiecie jak to przed wszystkimi swietymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×