Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
znowu problem z kolejna strona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3 juz od 3 tyg. Rzosowa ja mam tylko 160. Czapki mam na razie z odzysku ale sa Male dość. Ubranka juz jej zakładam na 3-6m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to twój juz spory chlop:) ciekawe ile moja wazy. Moze w cocodtillo będą fajne czapki:) Ram maja ladne rzeczy i dobrej jakości chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano ide do fryz przed chrztem . M bedzie sam z dziecmi a dzis w nocy wraca dop. Boje sie tego ze dadzą mu popali. Tzn syn bo kilka grzeczna :D A syn dzis z trzy razy miał napady jakies ze sie darl i darl i przez to mala tez placz zaczynała. A syn jakby tez z tej zazdrości plakal na sile aż się dlawil i gardło sobie zdzieral:/ Nie wiedziałam czy go zostawić zeby się wyplakal czy przytulać bo się uspakajal ale jak mala chciałam uspokoic to ten jeszcze bardziej sie darl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia to u Was w niedziele fryzjer otwarty? u mnie malego w noc bolal brzuch bo płakał czesto i podkurczal nozki dziewczyny czy Wasze dzieci tez maja tyle gazow? moj ma mnostwo, czesto oddaje je bez problemu ale czasem jest tak ze go boli i placze przy purkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja dzis do fryzjera. Moja ba razie dużo pryka czasami wręcz pierdzi to z powodu brzucha raczej nie placze a jak jej dokucza to tak ja nosze by jej brzuch mojego dociskal i wtedy wyprykuje sie (chba tak jest) Moze kladz go wtedy na brzuchu na swoich udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to mamy ten sam problem z tymi brzuszkami.Moja tez czesto tak placze i widac,ze boli ja brzuch.Prasuje wtedy pieluchy i przyklaam jej cieple na brzuch,troche to pomaga.A w ciagu dnia staram sie ja klasc kilka razy na brzuchu i tak masuje po bokach,tak nam pediatra zalecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
oo to widze ze nie tylko moj ma problem z tym brzuchem, ja wtedy dociskam mu nozki do brzucha, a maz robi mu masaz shantala na brzuch. na brzuchu nie chce lezec, od razu drze sie w nieboglosy ja wrocilam z zakupow, tylko sie umeczylam bo tyle ludzi a nic nie kupilam, nie mam w czym isc na te chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to udanej imprezy Ci dzisiaj zycze moj dzisiaj grzeczniutki, no i maz w domu wiec mozna powiedziec ze odpoczywam! nareszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dzieki. Chciałaby miec to za sobą juz. Moha dzis calkiem sie rozregulowala z jedzeniem i spaniem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia ze spaniem to rozumiem ze różnie bywa a z jedzeniem czemu? Cześciej głodna była? U mnie te problemy z brzuchem wróciły ze jak oddaje gazy to płacze. A miesiąc było dobrze, myslalam ze to juz za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia o innych godzinach jadla i np jak jadla po 5 rano to o 9 jeść nie chciała tylko spac a potem jak u fryz bylam i m jej mleko dawal to pomylil mleka i zrobil jej mleko syna czyli bebiko 4 r z kleikiem ryzowym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia to co ten twój mąż zaspany? Pomylka galanta ale juz niedługo nasze będą wcinać inne jedzonka. Ja juz kilka deserkow kupiłam. Dziewczyny tak was dzis czytam i nie wiem moze zle mysle ale wydaje mi się ze ( przynajmniej tak jest u mojego) ze dziecko jak placze to się napina i te pryki same z tego wysiłku wychodzą. Starsze dzieci tak maja i dorosli tez, ze re zwieracze czasem przy wusilku nie trzymaja i jest pryk. Czyli najpierw placz a potem pryk a nie najpierw pryk a potem płacz. Ale moze rzeczywiście sa one dla waszych dzieci bolesne. Mój to często ma takie pryki jak z karabinu taką serie puści i to jest takie puk puk puk puk. Jak śpi najczęściej bez żadnego grymasu na twarzy bez wysilku je robi. Dzis zmiana czasu. Dzieciaki będą się wczesniej budzic. Wczoraj maly o 5 dostal mleko ale go sama budzilam bo nie miał zamiaru wstawać. Ktoras z was daje juz 180 ml? Ja w przyszłym tyg mam zamiar zacząć. Ciekawe czy mojemu glodomorowi to wystarczy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa z przyzwyczajenia. Pudelka takie same tylko wieczkami sie roznily. Ja właśnie po 2 dawalam i siezastanawialam czy to juz po nowym czasie czy w starym i w starym bylo. Ja sloiczkow nie bede dawala. Synkowi tez nie dawałam. Rzosowa tylko od deserkow nie zacznij rozszerzania. Mojej nie bede dawala 180 jeszcze. U mnie w 4jest 160 . Jak skończy 4 to dopiero. Zreszta zobaczę jak bedzie jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis kupiłam calgel na zabkowanie:D Patrzyłam zaczapkami i kupiłam z ff ale nie nada sie chyba na zimę bo nie ma takiej podszewki w środku a jest welkniana i taki ma ładny splot gruby warkoczowy i tak mi si po prostu spodobała. Te w hm białe tez nienajgorsze moze tam jeszcze kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa moj czasem tez oddaje gazy bez płaczu, różnie to bywa. Tak samo jak czasem sa śmierdzące a czasem nie. Ogólnie jest ich duuuzo. Gdzieś czytałam ze jak dziecko bolało to on sobie to zapamiętuje i jak idzie bak to płacze bo sie boi tego bólu. Ja narazie będę dawała 150 ale to dlatego ze moj jeszcze 3 miesięcy nie skończył. RZSowa Twój mały jest na dobrej drodze zeby zacząć przesypiać całe noce. A wlasnie dziewczyny, kiedy można sie spodziewać ze dziecko zacznie przesypiać całe noce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny dajecie ciepłe mleko czy takie w temperaturze pokojowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia no moze zacznie przesypias cale noce bo dzis go właśnie nakarmiłam sama wyjmując z łóżeczka. Na stary czas o 6.30 nieźle! Misia dlaczego nie od deserków? Mój trzeci mc konczy w piątek i tak pomyślałam by mu dawać juz 180 bo wydaje mi się ze go glodze czasami dając co 5 godzin. Ale bardzo sie boje ze mu żołądek rozepcham. Muusia ja tez córce gotowalam na piczatku ale szlag mnie trafia jak robiłam Male porcje a ona i tak zjadala przecież troche i reszta zawsze się marnowala. Dlaczego jesteś przeciwna sloiczkom? Dobranoc jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to pieknie Tymus spi, przynajmniej sie wysypiasz. Mam nadzieje ze moj tez kiedys przestanie stekac po nocach. czyli miedzy naszymi jest jakies 2 tygodnie roznicy. RZSowa ale jak Ty dajesz co 5 godzin i w nocy jest taka dluga przerwa to Tobie miesci sie w dobie 5 posilkow? u mnie czasem 4 wychodza. Moj zawsze placze po jedzeniu jakby chcial wiecej, nie wazne czy dam 120 czy 150. Do tej pory maly chetnie pil herbatki i wode a teraz nie chce, prezy sie przy butelce. Czyzby przestalo mu smakowac? albo nie chce mu sie pic? jaki moze byc powod? jak dam mleko to je a co innego nie. tak z dnia na dzien to odrzucil a ja sie martwie bo powinnam go przeciez czyms dopajac na tym mm RZSowa czy Twoj Tymek robi dalej kupy co dwa dni? u nas byly co dwa, teraz sa juz co 3 ale na 3 to juz widac ze sie meczy troche z tymi gazami, sama kupe robi bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa zeby do słodkiego dziecko się nie nauczylo to powinno sie najpierw podawać zupki a po dwóch tyg wprowadzić deserki. Ja gotowalam na dwa dni czasami mrozilam. moim skromnym zdaniem to 5h to duza przerwa w dzien jak na takiego malucha. Rzosowa to ile eazy dziennie to kar.ienie ci wychodzi jak co 5h dajesz i nocna przerwa taka dluga jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m jest niemożliwy znowu na noc by dal zle mleko! A rano to nie pamieta o której dawal! Chyba sama zacznę to robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
mi wlasnie co 5 godzin nie wychodzilo 5 posilkow przez przerwe nocna muusia eh Ci faceci, moj to znowu nie slyszy jak maly w nocy kwili i musze ja wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a przy karmieniu piersia rozszerza sie diete od 4 miesiaca czy dopiero od 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia no mieszcze sie z posilkami bo daje zawsze o 21 potem w nocy potem w zależności o której byl w nocy posiłek ale zawsze jest to kolo8.30-9 kolejny kolo 14-15. I dalej juz mi się nie zmieści co pięć godzin bo kolejny posiłek wychodzi kolo18-19 wiec dostaje 120 i ze kolejny jest kolo a raczej po 21 to tez nie ma odstępstwa 5gidzin to daje znów 120. Wszystkie karmienia reguluje to nocne bo ono jest ruchome i powoduje ze te w ciagu dnia tez się przesuwają najczęściej na niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wiec piec wychodź tylko jedno jest zawsze 120 a czasami dwa . Musze właśnie cos pozmieniać bo nie chce go kapac tak późno. Ale wcale nie wiem jak by bylo nom wszystkim wygodnie. Oczywiście jest często tak ze maly juz nie wytrzymuje z glodu i dostaje na 4,5 godziny. Mam nadzieje ze jak wprowadze 180 to się to jakos wyreguluje choc tam tez się daje co 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×