Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa rodzice nie mysz byc alergikami by się alergia u dziecka pojawila. Po badaniu kupki będzie wszystko jasne. Mój zasnela przed 18 ale o 19 sie obudził na mleko . Ciekawe jaka noc bedzie. Monika moja się nie budź tak z płaczem. Mój syn rak sie budzik jak zabkowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj tez uwielbia jeść raczki. Ciekawe jaka będzie noc...Mam nadzieje ze go nic nie boli tylko przeżywa ten weekend poza domem. W końcu tyle ludzi, szumu, różnych miejsc..raczej do tej pory staraliśmy sie oszczędzić mu takich atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia moj tez uwielbia jeść swoje łapki. Mam nadzieje ze te wybudzanie sie to emocje po tym weekendzie poza domem a nie ze go coś boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ups dwa razy napisalam bo myslalam ze sie nie zapisalo moj juz spi, oby tylko sie zaraz ne wybudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Sierpniowa z tymi pachnącymi pieluchami to chyba nie ich wina. Nie pomyslalas ze to zapach moczu. Może sie poprostu zmienił albo jest w nim jakas bakteria wlasnie. Monia no właśnie przez takie wybudzanie ze snu przez płacz przelewalam córce jajko czy wosk nad łóżeczkiem. Czyli zdejmowalam urok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój tez pakuje paluszki do buzi. Czasem aż sie zakrztusi a najgorszych momentach potrafi tak głęboko włożyć że zwymiotuje! Monia nie pamiętam juz czy ty podajesz pepti na zmiany na buzi? Czy juz zeszły. My daliśmy juz trzy opakowania i jeszcze sa policzki brzydkie. Nawet mam wrażenie ze pojawiają sie nowe zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa u nas teraz to dopiero pierwsza noc*****erwszy dzien ze mały sie tak budzi z krzykiem. Mam nadzieje ze to chwilowe bo faktycznie pamietam ze pierwsze półtora miesiąca było takie ale to był inny powód, prawdopodobnie ból brzucha a teraz maluch ani sie nie pręży ani nie czerwieni. Ja podaje pepti bo z krwi wyszło ze moze mieć uczulenie na białko krowie. Lekarka kazała kupić zwykły bebilon i spróbować podawać...powiedziała ze jk dziecko dalej będzie zle reagować to do roku czasu będzie nam wypisywać recepty na pepti, ale ja narazie tej próby na małym nie zrobiłam bo przeciez miał problem z tymi gazami wiec łatwo byłoby sie pomylić czy to od zmiany mleka czy nie U nas zmian skórnych żadnych nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa a jak te zmiany u was wyglądają? Przeywasz buzie i natluszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A odnośnie krztuszenia to moj przez nadmiar śliny sie krztusi. Kilka razy mnie juz tak wystraszył bo zrobił sie cały czerwony, otworzył buzie i wydawał takie dźwięki jakby nie mógł złapać powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia to sa poprostu szorstkie suche policzki. A jak mu przemyje to te zmiany na jakąś chwile robią sie czerwone. To samo po posmarowaniu. Na ta chwile smaruje linomagiem tym samym co do pupy:P Corka tez miała pepti ale ona to miała z pól roczku wtedy. I mniejsze zmiany. Kilka plam na buzi. A syn ma cale policzki. Teraz jakby te pierwsze zmiany znikaly ale pojawiają sie tez nowe bliżej uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj dzisiaj wcześniej głodny, juz po 2 sie krecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodowa może to drugie mleko trzeba ?:/ Monia moja dla odmiany wytrzymala od 19 do 4:45 wiec o 5 jadla dopiero! Jestem w mega szoku ale nie bede się przyzwyczajać bo pewnie to jednorazowe jak i u ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja się strasznie odkopuje! Chyba tez musze o spiworku pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia no wlasnie cieżko o jakaś stabilizację przy tych dzieciach. Moj wstał o 6. Czy Wasze dzieci poleżą jeszcze troche same jak sie obudza czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój jeszcze śpi. Mleko bylo o 5.30. Usnął wieczorem po 21. Muusia myślisz o nutramigenie? Jeszcze mam jedna puszkę i pójdę po receptę i zobaczę co lekarz powie. Twoja córcia jakby mleko dostala troche później kolo 20 to pospala by dluzej, do rana. Monia mój jak się obudzi to mu jeszcze rozciągnę grzechotkę w łóżeczku i sie nią potrafi jeszcze ze 20 min bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
niekoniecznie jest tak ze jak sie dziecko pozniej polozy to dluzej pospi, ja juz probowalam kilka razy i czesto budzi się o tej samej godzinie w nocy, nie wazne czy idzie spac po 19 czy przed 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSOwa Twoja corcia jak byla niemowlakiem to tez takie ladnie spala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa nie raz dawalam jej o 22 czy 21 i budzila sie o 2 Mój maly kucha. Mialam iść na szczepienie ale znowu nie pójdę bo to zbyt ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wiem Monia ze nie jest to spanie zalezne ale czasem sie sprawdza. Z corka bylo tak ze na cycu byla 5 mcy. A jak przeszla na butle to karmienie raz w nocy bylo ale nie pamiętam juz o jakiej porze i kiedy wyszla z nocnego karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×