Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Rf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to szybko chyba zaczął raczkować co nie? Super!:) Wracajcie wszystkie do zdrówka!!! Ja dzis tez w kiepskiej kondycji ale psychicznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa super postępy Twój synek robi! :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mi dzisiaj mówiła że na oddziale dziecięcym w szpitalu w którym pracuje brak wolnych miejsc, tyle dzieci choruje... :/ Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika a coś się stało? U mnie dzisiaj lepszy dzień, to chyba za sprawa słońca :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sama nie wiem Magda, jakis zly dzien i zly humor :( wsrod moich znajomych tez duzo dzieciakow chorych, chyba taki sezon przeziebieniowy a u malych dzieci to od razu przeradza sie w cos powazniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się cieszę ze jutro weekend to przynajmniej mąż będzie w domu, zawsze to inaczej Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Też słyszałam że szpitale są zawalone chorymi maluszkami, oj byle zdala od takich przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na spacerze chociaż srednio mam sile dzis na co kolejek. Mala dzis znowu przed 5 sie obudzila i po 6 usnela a na noc wczoraj poszla spac o 22. Dzis pewnie podobie bedzie bo teraz ma drzemkę. Wystarczyło że. Raz wstala 2 h wcześnie i miala jedna z drzemeknzbyt krotka i wszystko ze spaniem sie popsuli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to moze na razie bardziej pelza? No szybki twój synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia pelzac to on pelzal kilka dni temu i to raczej wokół własnej osi. A teraz to on podnosi brzuch i te nogi podkurcza i wtedy się przemieszcza. W tym momencie to zajarzył ze te nogi moze na przemian podkurczać, raz lewa raz prawa. Bo rano to jeszcze podkurczał obie naraz. Potrafi sie juz utrzymać na dłoniach i kolanach. Krótko bo krótko bardzo szybko robi postępy. Im więcej czasu spędza na macie, na brzuchu tym szybciej mu to idzie. Teraz to leży nawet i 1,5 godziny jednorazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa naprawde super, ja juz nie moge się doczekac jak moj zacznie raczkowac :) chociaz ponac nie kazde dziecko raczkuje... moj cale szczescie tez lubi juz lezec na brzuchu i ciagle sie przekreca, 1,5 godziny to raczej w zadnej pozycji nie wytrzyma, jemu sie wszystko szybko nudzi, ale z pol godzinki polezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia nie wiesz co mówisz z tym "nie moge się doczekać". Dla takiego przemieszczającego sie bobasa trzeba mieć oczy dookoła głowy i 1000% uwagi. My jutro ma bal idziemy tj w sobotę. Nafaszeruje sie lekami i mam nadzieje ze choc troche sie pobawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No tak RZSowa na pewno ale ja na każda nowa umiejetność tak czekam i jaram sie jak głupia jak mały sie czegoś nauczy hehe :) To miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Monika ja tak miałam jak pierwsze urodziłam, że doczekać się nie mogłam postępów. Teraz podchodzę do tego na spokojniej:) wczoraj mały obudził się o 22 i nie mogłam go ululać. Dziś wstał o 6. Teraz ma pierwszą drzemkę. Córka dziś pierwszy dzień bez pampersa. Od rana siku jeszcze nie robiła a wypiła sporo. Miałam czekać aż cieplej się zrobi ale po jednym wysikaniu krzyczała że mokro i ściągała pampersa. Wcześniejsza próba odpieluchowywania się nie powiodła mam nadzieję że teraz się uda, choć wiem że dopiero miesiąc temu dwa lata skończyła i jeszcze trochę czasu ma na naukę sikania na nocnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha zazdrosna i raczkowanie syna RZSowej nazywa pełzaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszczę tylko tak z opisu zrozumialam. A to muusia nie jest od muchy. Czekamy na pediatre bo mala rozlozylo. Mnie tez zatoki mecza. Synowi juz prawie przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Misia zdrowka. Oby bez antybiotyku dla malej się obylo. Ja wróciłam od fryzjera. Musze dzieci spakować i kolo 17zawozimy je do mamy. Potem prasowanko makijaż i tany tany. Spokojnego weekendu wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ci goście tutaj to wyjątkowo wszystkowiedzący :) Muusia daj znać jak mała, mam nadzieje ze nic poważnego My dzis byliśmy na zakupach, troche takich dekoracji do domu kupić bo odkąd mały sie urodził to zaprzestaliśmy urządzania mieszkania i kilku drobiazgów nam brakuje zeby było przytulniej mayly był bardzo grzeczny i wyjątkowo zjadł dzisiaj pierwszy raz cała porcje obiadku :) RZSowa ale bym potanczyla...:)szalej i baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa udanej zabawy :) My w szpitalu niestety. Moja mala jest nieodkładana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil Karmilam w dniu dzisiejszym otrzymałem od Pana Jezusa w dniu dzisiejszym otrzymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latko w ogóle nie czuje się w końcu to nie tylko na tym forum dyskusyjne dla facetów w ogóle nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je je je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że nie będziesz musiała jej oglądać wiecej w dniu dzisiejszym otrzymałem od

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×