Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
W ddtvn mówią że w Lubinie jest zakaz wieszania bielizny na balkonie i co z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z góry dziękuję za informację o najbliższych imprezach w okolicy oraz wkrótce wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjjj
Jjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znowu do 6 wytrzymala z mlekiem:) czyli 11 h. No oby tak bylo tez w domu to będę przeszczęśliwa bo o 6 to juz mozna wstac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak podajecie kaszki łyżeczka? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa ale się nerwów zje przy tych zębach, współczuję bo ja jak sobie o tym przypomnę to mnie skręca tak się tym denerwowałam. Ale jej to minie tak dla pocieszenia, dla nich to też jest ogromny stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja je kaszke lyzeczka na drugie śniadanie. Monia nie zamieniamy się z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dziewczyny macie juz plany na wakacje? U nas cos musimy zacząć myśleć. Mąż musi sie juz teraz określić w pracy na kiedy chce urlop. Mysle ze pojedziemy tylko na polskie morze. Wiosną mamy zamiar pojechać w góry. Narazie to tylko plany. A jak u was? Cos juz myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Dziewczyny co oprócz wody można dać do picia małemu, wody się nie tknie. Może herbatkę, tylko jaka? Tyle ich jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia mój tez nie chcial wody. Herbatkę koperkowa mu tez na poczatku dawalam i tez nie chcial. Kupiłam z baby dreamu rozpuszczalna owocową i tez nie chcial pic ale moze dlatego ze robiłam mu delikatniejsza niz wg przepisu. W końcu kupiłam soczek jablkowy z gerbera i tez rozcieńczałam pól na pól z wodą. I to juz pije. Bobofruta tez kupuje i rozcieńczam . Nawet więcej tej wody daje niz soku. Będę próbowała stopniowo dodawać coraz wiecej wody do soku. I mój narazie pije ok 80 ml raz dziennie. U nas byl lekarz. Corka osłuchowo juz czysta ale kolejne leki dostala bo kaszel nie mija. A tymek zapalenie oskrzeli ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Hipp ma herbatki bez cukru, moze rumianek?moj poza mlekiem nie chce nic Ja w tym roku chyba tez nad polskie morze, szukałam hotelu z basenem w razie jakby nie było pogody i jestem przerażona cenami, chyba tyle samo wyniosły by nas wakacje za granica Moze ktoś z Was moze polecić fajna miejscówkę dla rodziny? Myslalam o Trojmiescie Muusia super ze mała tak śpi. U nas ta noc tez była super ale trafiają sie takie jednorazowo. Mam nadzieje ze u ciebie juz tak zostanie Jak mała znosi chorobę i pobyt w szpitalu? Do kiedy ma antybiotyk? RZSowa współczuje znów chroby a co do sytuacji z dentysta nie dziwie sie ze czasem tracisz cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tej nocy mialam częste pobudki i mleko pila po 2. Monia mala ogólnie jyz na zdrowa wygląda i osluchowo ok. Dzis kontrolnie miala krew pobrana i zaś wenflon wymieniany i teraz na drugiej stopce ma. Jutro pewnie wyjdziemy a mąż w niedziele jedzie. Pogoda chyba fajna na spacery co? Myslakyscie juz o zakupie wiosennych kurteczek? Rzosowa my w wakacje nad jezioro chyba pojedziemy z innymi znajomymi co maja dziecko. Chciałabym nad morze nasze ale mój m jest przeciwny i przeraza go tyle h w samochodzie z małymi dziecmi. To mu tlumacze ze w nicy wyjedziemy to beda dzieci spac no ale go to nie przekonuje bo mówi ze brudno i tloczno na plaży jest. Moze kiedy albo troche poza sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia a czemu jej ten wenflon zmieniają znów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tam juz slabo sie trzymam i by krwi nawę nie pobrali. Syn kolezani z pokoju od rana z dwa razy zwymiotowal. Mam nadz ze to nie rotawirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
pogoda super do spacerowania, slonecznie i tak wiosennie :) ja narazie nie mysle o wiosennej kurtce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to racja bo byś naprawdę była mokra w Polsce i na pewno nie urodze do Togo chasuble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jednak nie wyjdziemy bo jedno w morfologii sie poprawilo to białe krwinki zle wyszly:/ i jeszcze zwymiotowała wieczorne mleko i 3 rzadkie kupki byly:( Zaraz antybiotyk oby sie nie obudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam to Ania wychodziła przed nami jeszcze prace magisterskie i co z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×