Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek głęboki, jaki kupić.

Polecane posty

Gość gość

Nie chcę nic 3 w 1 bo fotelik i spacerówkę dostanę po siostrze w świetnym stanie, szukam tylko czegoś głębokiego. Co możecie polecić, mieszkam na wsi ale dużo spaceruję (w tym po polnych dróżkach), więc raczej typowo miejskie wózki odpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Navington Galeon. Ja bym go nawet do miasta kupiła. Szczególnie czarno szary (Anthracite) wygląda bardzo dostojnie + jest praktyczny, bo brudu nie widać. Siedzisko spacerowe też ma w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(....pomyliłam kolory, chodzi o Tahiti)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądem bije nawet podobne Emmaljungi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wolałabym coś ze skrętnymi przednimi kołami, najlepiej żeby się dało je zablokować. No i bez spacerówki, sama gondola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko na rynku kupić wózek z samą gondolką, ponieważ większość firm oferuje 2 w 1. Ja kupiłam Anexa Sporta, ponieważ koleżanka ma takiegiego , wózek jest super i z tego co wiem sporo kasy odzyskam sprzedając go , ponieważ czeka się na niego około 6 tygodni a chętnych jest wielu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pędź już z tą reklama Anex sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie używany wózek np. Roan Marita, BabyActiv Ballerina style, Taco Acoustic albo coś w tym stylu. W każdym razie wózek, który ma- metalowy kosz, 4 12 calowe pompowane koła, zawieszenie na paskach lub wahaczach. Poszukaj po olx albo allegro. To są na prawdę świetne wózki! Na zimę, na nierówne drogi, na tragiczne chodniki, na kostkę brukową, na drogę żyżlową i inne nierówności. Te wózki są świetne.. amortyzacja dla maluszka jest taka, jak powinna być. U uwierz- w wózkach o stelażu w kształcie litery X, gdzie zawieszenie jest na paskach czy wahaczach NIE są potrzebne skrętne koła. Te wózki prowadzi się lekko, sprawnie.. skręcać można poprzez dociśnięcie rączki w kierunku, w którym chce sę skręcać. Oczywiście wszystkie na początku sprawiają wrażenie wielkich i niewygodnych wózków, ale to tylko wrażenie, które szybko mija. Ja mówię wszelkim wózkom o dziwacznych stelażach, z amortyzatorami stanowcze NIE. Tym bardziej jeśli potrzebujesz tylko gondolę i to na czas właśnie jesienno-zimowy... szukaj któregoś z tych wózków, które Ci poleciłam. Będziesz zadowolona (rozbieżność cenowa jest spora, najtańszy będzie Roan, najdroższy z nich Taco).. ale na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roan lub anex na duzych kolach. Zeby gondola byla duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa oczywiście są to wózki razem z osobnym siedziskiem od spacerówki, ale to nei ma znaczenia, może przez chwilę będziesz ze spacerówki też korzystała (jeśli Ci się spodoba prowadzenie wózka). W każdym razie poszperaj w necie.. Roana Maritę czy Ballerinę powinnaś spokojnie znaleźć w rozsądnej cenie. (ja swoją ballerinę też mam już na sprzedaż, ale po prostu nie mam czasu, przy dwójce dzieci, na zrobienie jej zdjęć, wystawianie.. więc akurat czeka - i to już chyba z 7 miesięcy na mój bardziej wolny czas hehe). Ale inni na pewno sprzedają, trzeba tylko szukać dobrych ofert :) ps. oprócz roana marity, balleriny style i taco acoustic są jeszcze chyba 2 podobne wózki (w sensie stelaż X, 4 pompowane koła, wahacze), ale nie pamiętam nazw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na allegro używany i polecam kazdemu. Wózek to coś z czego dziecko szybko wyrasta. I nie opłaca się przepłacać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę tu wchodzić w dyskusję czy ktoś tu robi reklamę czy nie ale ja również polecam Anex Sport. Mieszkam na wsi i ten wozek sprawdza sie naprawde dobrze. Ma koła skrętne które można zablokowac tak jak koleżenka szuka. A spacerówka jest dość duza i wygodna bo ma amortyzacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie wózek 2w1 bo dużo łatwiej odsprzedać jest zestaw. Ja też mieszkam poza miastem i świetnie sprawdza mi się Anex Sport. Ma fajną regulowaną amortyzację oraz dużą gondolkę, w której dziecko półroczne mieściło się bez problemu. Teraz używam spacerówki i też jestem zadowolona:) Obejżyj go sobie a spodoba ci się tak jak mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptzestanta z tymi anexami,ani to ladne ni wygidne.Won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo do wypowiedzi. Czemu WoN??? Ja rózwnież mam ten wózek Anex Sport. Wiem że kolerzanka chce tylko wózek głęboki bo ma spacerówkę. Ja też mam ale zdecydowanie wolę wózke 2w1 . W Anexie jest duża gondola która będę używać całą zime a na wiosnę przesadzę syna do spacerówki od kompletu. I tak pewnie przejeździmy aż do przyszłej wiosny . Wózki ładne i prowadzą się świetnie. Nie mam złych doświadczeń z tą firmom ani z ich wózkiem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz won, bo moje dziecko jeździ już w tym wózku prawie 9 m-cy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieszkamy na wsi więc świetnie nam się sprawdza i każdemu polecę. Nie moja wina ani dzidzi ,że jest ładny i super jeździ:) A ty co używasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, Anex to dobry wózek a ci co piszą na niego to zazdrosna konkurencja. Ja mam i jestem zadowolona. Polecam mamom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz tylko na gondolkę bo tą odstawisz za pół roku. Ważna jest spacerówka a w Anexie jest spora w porównaniu do adamexa czy bebetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam Anex Cross. Mały i zwrotny z dużą gondolą. Ale tak jak ktoś napisał powyżej gondola to na max 6 mies wiec zwracaj uwagę na spacerówkę. W Crossie spacerówka mocowana w oba kierunki i rozkładana do pozycji leżącej . A co ważne jest wygodna i ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa ty kupilas anex sport. Ty go tylko reklamujesz. Chyba juz ci napisaly te ktore kupily tego anexa ze to badziew,ze maja tylko problemy z tym wozkiem,z kolami,kdzywe stelarze itp. Po co kupowac taki szajs i bujac sie w kółko po serwisach jak odrazu mozna kupic jakis dobry wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te które pisały, że to szajs to raczej konkurencja, bo w realu nie widzę reklamacji na ten wózek. Dziwne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Anex też jeden z lepszych jakościowo a przy tym ładny:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Anex od maja i naprawdę polecam. Wygodny i funkcjonalny. Czekałam około 7 tygodni ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy ten , który polecił nam sprzedawca i dodatkowo musiał nam się podobać wizualnie . Stanęło na Anexie Crossie w kolorze beżowym. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą i fajną gondolkę w dodatku z kokosowym materacem ma Anex Sport. Polecam bo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup używana gondole na olx praktycznie niemożliwe żeby sama gondole kupić sprawdź jaki fotelik dostaniesz i kup gondole która będzie miała adaptery do fotelika czasem przydaje się możliwość wiezienia dziecka w foteliku. Kup gondole która ma podnoszone olecki bo skoro dostajesz spacerowke to pewnie taka w której dziecko możesz wozić tylko przodem a z taką gondola będziesz mogła dłużej dziecko wozić w większym wozku. Poszukaj np jedo sporo używanych i jak coś to tanie adaptery do fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wielofunkcyjny Anex Sport. Jest to wózek który ma dużą gondole i bardzo fajną spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłam na Anexa Sport, ponieważ ma nie tylko fajną i dużą gondolkę ale posiada także dużą spacerówkę co żadko się zdarza w wózkach 2w1. Myślę, że spokojnie wystarczy nam do 3 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy wózek na dużych kołach pompowanych oraz z podwójną amortyzacją . Szukaliśmy wózka dobrze amortyzowanego . Dlatego zdecydowanie wybraliśmy Anex Sporta. Świetnie się prowadzi po leśnych dróżkach . Koła skrętne można zablokować . Kosz na zakupy który jest zapinany na suwak jest bardzo pojemny wiec na długie spacery można dużo zapakować i nie obawiać się że coś wypadnie. :) Duża gondola jest na lato dobrze wentylowana a dodatkowa moskitiera idealnie chroni przed owadami. Materiały z filtrami UV . Wózek solidny i bardzo funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×