Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

martka to wcale nie jest głupie :) ja dziś oglądałam w necie odzież ciążową a nawet jeszcze nie zaczęłam się starać! przepraszam za bałafgan ale wstawiło mi kilka razy to samo...:( nie ogarniam tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba @ się rozkręciła ehh... przede mną następny cykl, może się uda z tym duphostanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella_88 niestety forum się zacina i należy chwilkę odczekać zanim post pojawi się na stronie. Jeśli chodzi o wyprawkę dla dziecka, to dla mnie bardzo ważny jest wybór wózka i łóżeczka. Rzeczy, które mieliśmy dla syna rozdaliśmy a wózek sprzedaliśmy, mimo iż używaliśmy go prawie 5 lat, wyglądał jak nowy, niestety był trochę duży i ciężki jak na holenderskie warunki mieszkalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Jajnik mam usuniety ponieważ mialam torbiel,usuneli mi go wraz z jajnikiem i jajowodem jak bylam w 8 tygodniu ciazy z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej dziewczyny :-) wlasnie wrocilam z urlopu, bylam zagranica i nie moglam dodac postu, nie wiem czemu. Jestem wlasnie dzien po terminie miesiaczki, w ostatnim czasie mialam zawsze co do dnia regularny. Ale teraz biore dostinex i mysle, ze moze tez dlatego sie opoznia. Testu jeszcze nie robilam, boje sie. Troche mi tam mokro, mam sluzu troche. Zastanawia mnie jedna rzecz - nigdy sama sie nie badalam, ale wczoraj jak chcialam sobie tak o zobaczyc to szyjke macicy to prawie nie moglam tam wlozyc palca, jakbym byla tam napuchnieta. To dobry znak? Dodam, ze nieatety boli mnie podbrzusze jak na miesiaczke :-( boje sie ze w kazdej chwili mnie zaleje ... Ale boje sie tez robic testu :-( pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna1111 myślę, ze tylko test rozwieje Twoje wątpliwości :) Czasami zmiana klimatu wpływa na termin miesiączki, tzn. na opóźnienie. Wiem, że boisz się rozczarowania, ale zadręczanie się i niepewność, też nie są dobre. Zrób test !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Martka10 wiem wlasnie, przyznam szczerze, ze to maz mi karze zrobic test juz dzis wieczorem .. ja poczekalabym najchetniej jeszcze ze 3 dni bo boje sie strasznie ... Z tych nerwow chyba nie trafie do kubeczka i obsikam sobie reke. Ciagle chodze i sprawdzam, czy moze dostalam okres. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zrobić wieczorem, jeśli wyjdzie negatywny, powtórz za 2-3 dni :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Eh ja wlasnie boje sie tej jednej kreski :-( wiem, ze wiekszosc z was pewnie by miala juz z 5 testow za soba, ale ja jakos tak chyba wole zobaczyc okres, a jesli mam byc w ciazy to chce zobaczyc dwie grube kreski, a nie slaba i latac na bety :-( ale im dluzej nie wiem tym gorzej :-( moze zrobie jednak ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Martyna czekam na wieści, jak się oczywiście zdecydujesz :) Mam dzisiaj gorszy dzień a na dodatek ekspres na kapsułki do kawy robi letnią kawę, deszcz leje i nie mam ochoty wyjść do sklepu, aby zrobić reklamację :( Kawa mielona przestała mi smakować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Heja Martka10,nie znam sie na terminach medycznych buuu,az wstyd co za doswiadczona kobita ze mnie,a co do innych to mam kuzynke,ktora urodzila majac jeden jajnik,niewiem jak to mozliwe,dziewczyny jak zajde w ciazy to wam pierwszym napisze,mimo to ze pisze tu w sumie inkognito,fajnie popisac z kims tu,bo sasiadki i kumpele sa rozne,czesto swedzi je jezyk,a szanuje wszystkich opinie,rozumiem watpliwosci,bo sama je mam,ale do jednego nie mam,jak bede w ciazy,chce miec dziecko nareszcie sie tego nie boje odwagi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Mi tez dziwnie lekarz powiedzial,zebym miala dziecko jesli chce,nie dziwiac sie mojemu wiekowi,wrecz powiedzial,ze to mi posluzy,niezrozumialam,mama mojego meza miala40 jak jego urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna trzymam kciuki za pozytywne testowanie. Oby to fasolka. Mysle ze możesz juz zatestowac:) Onaaa ja wzięłam tylko 6 tabletek luteiny ale @ u mnie tez jest inna niz zawsze . Bardziej obfita i ciemniejsze skrzepy ale mysle ze to bardziej przez te opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Odebrałam wynik progesteronu- 25,76 ng/ml faza folikularna: 0,2 - 1,5 faza owulacyjna: 0,8 - 3,0 faza lutealna: 1,7 - 27,0 po menopauzie: 0,1 - 0,8 Jestem kilka dni przed @ więc chyba dobrze. jutro wizyta. Zobaczymy co mi powie...jakie ta ma spojrzenie na moje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczyny, zmierzylam sobie tam temperature, i wyszlo 37,8 ale to wieczorem wiec chyba sie nie liczy :-) mam juz kupiony test, ale brzuch dalej boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test. Moje objawy ciąży (jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki)to temp.pow.37 st.duuuzo śluzu, ból brzucha nawet większy niż na okres oraz straszne zmęczenie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Malla progesteron wydaje sie w normiewiec owulacja byla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gosc ja tez wlasnie chodze zmeczona! Kurcze i chyba sie nakrecilam .. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gosc ja tez wlasnie chodze zmeczona! Kurcze i chyba sie nakrecilam .. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna zrób test. Ja zaszlam właśnie na wakacjach i miałam takie same objawy jak Ty. Co do wontku o tabletkach anty. U mnie płodność taką samą przed jak i po odstawieniu. 2 dzieci w pierwszym cyklu starań po tem wkładką 3 lata i tabletki rok. Odstawiłam i zaszlam w pierwszym cyklu. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Kurcze to juz napewno zrobie :-) w koncu jak nie jestem, to lepiej szybciej wiedziec niz sie ludzic :-) tak bym chciala wam powiedziec o dwoch kreskach ... Moze ktos testuje jutro ze mna? U mnie jutro bedzie 2 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscpuma wyobrażam sobie co przeżyłaś będąc w ciąży jak musialas poddac sie usunieciu jajnika i jajowodu. Najważniejsze ze udalo sie szczęśliwie donosić ciążę i szybko zaskoczyć z nastepna fasolka. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×