Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Martyna1111
Malla to moj 4 cykl staran :) o dziwo w tym cyklu nie sadzilam, ze moze sie udac, bo dopiero co zaczelam brac dostinex, wiec jednak cos w tym jest, ze jak sie czlowiek nie spodziewa to go trafia. Oczywiscie , ze idz zbadaj , widok tej drugiej kreski jest wart wszystkich poswiecen, chociaz wiem jak wkurzajace jest, kiedy cie przekierowuja to tam, to tam, a jeszcze nie odbieraja, masakra :( dziewczyny, moj maz juz mi kupuje witaminy na ciaze i dzis mi zrobil slabiutka kawke, bo ze nie wolno mi mocnej. Czuje sie wprost cudownie. Powiem wam, ze jestem juz teraz optymistycznie nastawiona i nie wyobrazam sobie inaczej. Jesli mialabym teraz sie martwic, czy napewno bedzie dobrze, to juz chyba cala ciaze bym sie tak martwila. Mam nadzieje, ze jutro kreska bedzie grubsza, a za dwa tygodnie uslysze bicie serduszka :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nie wiem czy juro będzie już mega gruba, ale za kilka dni na pewno. Nadal nikt tam nie odbiera. Eh... dojdzie do tego, że we wtorek zadzwonię do tej przychodni by umówić się do byle jakiego lekarza tylko po skierowanie. Moje wkurzenie sięgnęło zenitu. Ciekawe jakie mają terminy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna gratuluję, bardzo mnie to cieszy i podnosi na duchu, jak słyszę, że się udaje Wam, to już tyle II kreseczek było, że i na nas przyjdzie w końcu czas, mówię wam :) uda się i nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nadal dzwonie...nadal nikt nie odbiera. Napisałam skargę (ale w miłym tonie) do sekretariatu szpitala. Ponad 3h wiszę na telefonie przez to za wiele nie mogę zrobić w domu. Onaa124 to tylko chyba my i jeszcze Carolina zostałyśmy z takich staraczek co nie zaszły w 1 cyklu. :(:(:( Chyba że o kimś zapomniałam? Aaaa o S992 zapomniałam. Ale coś czuje że jak S wróci to nasz Wszystkie zaskoczy dobrymi wieściami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Małła zapomniałaś o mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj karolyn :) Martyna powtórz test albo zrób betę dla pewności ale mysle ze wynik testu jest wiarygodny :) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dalej próbować, nie poddawać się dziewczyny, a na pewno zaskoczą nas II kreseczki w najmniej spodziewanym momencie :) u mnie @ się już kończy, mam krótkie bardzo, bo tylko ok 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martka bardzo Cię przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina2605 ktora wypoczywa w grecji zostala jeszcze:( Umnie teraz 4 cykl z luteina. Biorę od 1dc zestaw witamin i ile z wiesiołka polykam jak smok hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Jeszcze ja! Dzisiaj dostałam telefon z przychodni ze wynik z krwi negatywny. Mam nadzieje ze w przyszłym cyklu juz bede mogła normalnie czekać do terminu @ z testem, zamiast robić jak wariatka betę 9 dni po owulacji :D Smutno troszke było to usłyszeć przez telefon ale staram sie nastawić pozytywnie na następny cykl starań. Czekam na @ a potem wakacje! Wszystkim nam sie uda dziewczyny, a w międzyczasie fajnie ze sa kolejne dobre wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Lili91 no z tym 9 dniem po owulacji to faktycznie przesadzilas, ale dobrze, ze zdajesz dobie z tego sprawe :-) czasami trzeba ochlonac i podejsc do sprawy racjonalnie, chyba toska pisala cos ze zrobila w miesiacu 10 testow ciazowych, a jak bylam na urlopie to caly czas zastanawialam sie, jak to jest mozliwe zrobic tyle testow . Ja wszystkim dziewczynom radze - nastawiajcie sie co miesiac na przyjscie miesiaczki, a w dniu kiedy ma przyjsc ale nie przychodzi idzccie spokojnie po test i zrobcie go rano (nie o 23 tak jak ja). Jesli juz chcecie wczesniej to przynajmniej te 13-14 dpo, naprawde warto czasem sie pozytywnie zaskoczyc niz co test byc rozczarowanym coraz bardziej:-) fakt, jest to troche wykazanie sie na cierpliwosc, ale tez moim zdaniem rozsadnosci i trzezwego myslenia, tym bardziej patrzac na poprzednie miesiace i uczac sie na wlasnych bledach (ja juz nigdy nie zrobie testu o 23 hihi). Co do dziewczyn, ktore pozostaly - zobaczycie, ze za miesiac lub dwa bedziemy zmienialy tytul watku na zaciazone :-) Dziekuje za wszystkie gratulacje, jest mi bardzo milo i dam znac rano, jak test z porannego moczu wyszedl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Lili91 a ten negatywny wynik to jeszcze nie oznacza, ze w ciazy nie jestes, bo to chyba jeszcze za wczesnie :-) Darla a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline jutro bede rano powtarzac test :-) Onaa to starania przed toba , powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Ja nie chciałam tego badania krwi za bardzo, lekarz kazał zeby sprawdzić czy moge te leki wziąć. Ja wiedziałam ze to bedzie raczej rozczarowanie tylko. Dlatego mam nadzieje ze w przyszłym cyklu juz bedzie normalnie, poczekam sobie do terminu @ i bede sie niecierpliwić jak każda z nas :) super ze Tobie sie udało, takie wiadomości zawsze sa wspaniale! Do tego moja przyjaciółka urodziła kilka dni temu. Teraz tylko czekać na reszte z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny nie pisze zbyt czesto ale czytam Was codziennie. Martyna na 100 procent jestes w ciazy wielkie gratulacje! Bardzo sie ciesze jak pokolei Wam sie udaje. Czekam na reszte dziewczyn ktore poinformuja o 2 kreskach. Ja dzis bylam na usg jestem w 12t2d a z usg 13t3d dzidzius jest duzy ma 6cm56mm nie moge uwierzyc jak ten czas szybko leci. Moje malentwo tak wywijalo ze gin powiedziala ze niesamowicie sie kreci moj maz nie mogl sie napatrzec jak to malenstwo sie kreci nawet na chcwile nie przestal. Machal rekami nogami glowa obracal sie piekny widok. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna od którego dnia cyklu bralas dostinex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Martyna gratulacje :D Aż się rozmarzyłam jak zobaczyłam zdjęcie Twojego testu :) Małła zapomniałaś o mnie. Nie udzielam się dużo, ale działam dalej i czytam co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla cierpliwosci na pewno się dodzwonisz no wiesz ze tam maja dużo pracy i nie siedza przy telefonie :) hehe jutro sobota możesz sprobowac a jak nie to w poniedziałek dzwon od rana . Ciekawe ile będziesz czekala na badanie drożności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla czyli jednak możecie zacząć starania z nowym cyklem :) który dc u ciebie? Czyli nic nie kazala brać żadnych tan ? Mam pytanie badanie na prolaktyne to w ktorym dc najlepiej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Lili91 aaaa rozumiem, chociaz teraz to troche lekarzowi sie dziwie. Ale jeszcze wszystko przed Toba, powodzenia :-) Mila dziekuj***ardzo, nie moge sie doczekac az bede na tym etapie co Ty :-) caroline bralam dostinex od okolo 10dc no i w tym samym cyklu chyba sie udalo, mowie chyba bo czekam na jutrzejszy test :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
GoscLisa tobie tez napewno sie uda, juz niedlugo! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Tez sie dziwilam, ale tak w nie swoim kraju, lekarz łamanym angielskim mówił wiec nie bylo za bardzo jak dyskutować. No nic, moze w następnym cyklu bedzie wszystko bardziej po mojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline do 18 próbowałam . Jutro tez zadzwonię. W poniedziałek święto wiec nie będę sie wygłupiać. Prolaktyne to najlepiej 2-4 dc. I brak seksu i dotykania ;) bo pieszczoty podnoszą prolaktyne. Tak przynajmniej 2 dni przed badaniem sie powstrzymajcie;) trzeba uważać by sutków nie dotykać nawet bluzka tak lekarz mi powiedział bo to może przekładać wynik:p. U mnie 25dc czekam na @. Pewnie w następnym cyklu nie uda mi sie zrobić drożności bo ja do 10dc trzeba wykonać tuż po @ najlepiej 2 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Lisa a który to już cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny co u was? Odwazyla sie któraś zatestowac? Martyna jak powtarzalas test ? Malla zapomniałam ze w poniedziałek święto heh dlatego musze iść dzis do pracy :) Trzymam kciuki za testujace:) i za czekające na nie przyjście @ też. :) Mila życzę wam wiecej takch wspaniałych widoków żebyście mogli częściej oglądać fikajaca fasolkę .a jak brzuszek rośnie? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Tak, powtarzalam - 2 kreseczki!!! Wprawdzie znow slaba, ale mialam tez inny test z innej firmy, zrobie moze jeszcze za kilka dni chociaz raczej moge miec pewnosc, ani plamien ani okresu a dzis 3 dni po terminie :-)) jestem przeszczesliwa, zarazam was moje kochane moja druga cudowna kreseczka :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Cale szczescie moja ginekolog ma urlop i wraca 23 sierpnia, wiec akurat umowie sie za jakies 2 tyg to powinien byc poczatek 7 tyg to moze bedzie juz slychac serduszko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Rozowy Kordonek i Ana - to chyba wszystkie bedziemy rodzic w kwietniu jak dobrze pojdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×