Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś z was ma odkurzacz samosprzątający roomba albo podobny?Warto kupić?

Polecane posty

Gość gość

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jesli masz duze powierzchnie (takze dywanowe) nie zastawione meblami. Najlepiej gladkie krawedzie zewnetrzne ( by odkurzacz mogl dojechać bez problemu i nie trzeba by poprawiac) Do tego jak sie ma np. Rolety pionowe z tymi lancuszkami z kuleczek to na dole trzeba te lancuszki zdjac. Ogolnie nie mozna miec zadnych zwisajacych do ziemi sznureczkow . Nic co sobie moze wkrecic w te smigielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam, polecam. Tylko szkoda że schodów nie sprząta.;) ogólnie jestem zadowolona czasem tylko muszę wyjąć zwykły odkurzacz bo trzeba posprzątać pod meblami czy za łóżkiem. Radzi sobie naprawdę świetnie. Mam serię tę ponad 700, nie pamiętam dokładnie ile. Kupując ją zwracałam uwagę jaką powierzchnię sprząta na jednym lądowaniu. Mój sprząta 100mkw. Ja sprzątam zazwyczaj po kolei każdy pokój bo zależy mi żeby było wszystko wysprzątane, za drzwiami, wszędzie. Fajnie zbiera włosy. Przed każdym sprzątaniem muszę przygotować powierzchnię, podnieść krzesła na stół, zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam odkurzacz firmy Kobot i według mnie się super sprawuje. Jest cichutki, dokladny, zbiera siersc po moich psach i zawsze jest w domu czysto. Kupiłam go na tej stronie https://kobot.tech/odkurzacze/ i dodatkowo powiem ze jak na robota sprzatajacego to wcale nie byl drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Philips Smart coś tam i po prostu go koooocham. Normalnie za każdym razem gdy wysprzata mi podłogi i wraca grzecznie do bazy mam ochotę go ucalowac.Coś wspanialego.Wiadomo. to tylko maszyna i czasem coś ominie, gdzieś się pogubi , coś mu się pomyli ale za to co dla mnie robi jestem w stanie wybaczyć mu wszystko:) to niesamowite ,włączam go ,idę np.na spacer z dzieckiem ,wracam i zastaje wysprzatane podłogi.Obejrzałam Panią Gadżet gdy go testowala i się w nim zakochalam po prostu, w końcu maz mi kupił i nie oddalabym fo za żadne skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam roombę w bloku, a dywanu nie mam:) czy warto? nie! ale to moje zdanie. gdybyś zapytała mojego męża, to i owszem. warto. skąd różnica zdań? kocham zapach płynu do drewna, najpierw odkurzam(zwykłym odkurzaczem), potem myję (na mopie, looz) i czuję , że mam posprzątane:) ogarnięte chociaż! dla męża ważne jest, by roomba przeszła przez pokój, daje mu to poczucie , że coś robi;) BO TRZEBA POSPRZĄTAĆ!! a i ładuje się wciąż i wciąż, na tych moich trzech pokojach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam roombe i jestem zadowolona. wprawdzie dlugo chodzi i nie wjezdza mi na dywan shaggy, ale podlogi czy plytki swietnie sprzata. Dokladnie zbiera wlosy, kocia siersc i kurz, zawsze jak oprozniam pojemnik na smieci to jestem w szoku ze az tyle sie nazbieralo. Nienawidze odkurzania a dzieki roombie moge to ograniczyc do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam akurat Kobota, to też robot sprzątający. Jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam że bedzie sprzatal aż tak dokladnie. A ze nienawidzę odkurzania, to jest dla mnie niesamowite odciazenie. tu mozesz porownac sobie cenowo jak to wygląda: https://kobot.tech/odkurzacze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.05 U mnie świetnie sprawdza się odkurzacz http://www.kerpol-karcher.pl/ . Jest bardzo cichy i wygodny w użyciu, jestem z niego w pełni zadowolona. zgadzam sie, te odkurzacze sa swietne. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna1
ja mam :) Electrolux pure i9. Polecam ! Sam wraca do stacji się podładować ;) zamawiałam go na media expert jakiś czas temu i ani trochę nie żałuję, dobrze sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziajka21
Jeśli szukasz odpowiedniego odkurzacza to szczególnie warto zwrócić uwagę na taki centralny np z tego sklepu http://centralne-odkurzacze.net Sama zakupiłam u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem bo wystarczyła drobna instalacja. Jest mocny i wytrzyma duże sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie beznadzieja, mam i lezy. Trzeba pilnowac, bo sie potrafi gdzies zakleszczyc, poza tym oprózniać dośc czesto. Jakbym miala kompletnie pusty pokoj to może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zwolennikiem odkurzaczy pionowych, od kiedy trafiłam w media expert na odkurzacz Electrolux pure f9 to nie wyobrażam sobie że użytkuje inny rodzaj odkurzacza :) dla mnie to idealne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie zastanawiam czy warto... Mamy mieszkanie 75m, wszedzie parkiety (ciemny) albo plytki i do szalu mnie doprowadza jak wracam do domu i widze na podlodze kurz i paprochy 😠 Chyba sobie zamowie u Mikolaja ;) Myslalam o Xiaomi Roborock S50, moze ktos ma ? Sa podobno super i nie drogie w porownaniu do konkurencji. Kartografia laserowa, nawigacja i programowanie przez smartfona. Dodatkowo ten ostatni model ma funkcje mycia ... wiadomo ze dokladnie podlogi nie umyje ale zastanawiam sie czy wystarczy do codziennego przetarcia kuchni ...? Jakies opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieszkaniu okropnie się kurzy i ten odkurzacz (mam Xiaomi) to zbawienie, najlepszy zakup od lat, chyba nawet lepszy od zmywarki. Teraz, zamiast latać codziennie z normalnym odkurzaczem albo mieć syf, puszczam ten samodzielny i sprząta. Fakt, czasem się gdzieś zakleszczy i podłogi trzeba mieć puste (ale duże rośliny w doniczkach są ok, na dywan też wjedzie), ale ja już nie wiem jak sobie bez niego radziłam. Teraz raz w tygodniu tylko porządne odkurzanie i mycie podłogi, na resztę dnia automacik i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za opinie :) No to juz wiem o co Mikolaja w tym roku bede prosic ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nie myje podłogi, ale samo odkurzanie mi wystarcza :) Co do Mikołaja, może też być warto kupić podczas Black Friday, dają dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rzeczywiscie, zapomnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy roombe. Przez jakiś czas bylam zajarana, ale zaczęło mnie wkurzać, że tyle czasu lata. Wolę wziąć starego, zwykłego dziadka-odkurzacza i w 5 minut mieć odkurzone. Można mieć taki sprzęt, ale raczej nie jako jedyny odkurzacz w domu, takie jest moje zdanie. Za taką kasę kupiłabym jakiś fajny odkurzacz "patyk" ktory zawiesza sie na scianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Pure F9 wygląda całkiem nieźle i możnago testować przez 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zaczęło mnie wkurzać, że tyle czasu lata." Ten typ sprzetu przewidziany jest do urzytku kiedy nikogo nie ma w domu. Jak dom pusty to niech sobie i 2 godziny lata ;) przeciez nikomu nie przeszkadza :P Wiadomo ze automatyczny odkurzacz nie zastepuje normalnego, u mnie jest dodatkiem. Raz w tygodniu odkurzam "recznie" caly dom a w tak zwanym miedzyczasie (2 razy w tygodniu) odkurza automat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby która pyta o xiaomi - nie kupuj. dywanu nie sprzątnie, a obiecywali że sprzątnie. trzeba go na dywanie położyć, ale czesto z niego schodzi i tak trzeba go nosić albo się poddać... wcale nie ogarnie takiego metrażu, ja mam 72mkw czyli o wiele mniej niż robot jest przeznaczony a i tak jak odkurzy to jest praktycznie po baterii. także się zastanów nad tym i poczytaj o jego wadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś --> dziekuje za opinie :) Ja nie mam dywanow tylko parkiety i kafle wiec problem z dywanem mnie nie nie dotyczy. Bateria pusta po odkurzaniu to tez raczej nie problem, jedzie do bazy i znow sie laduje :) Czytalam wlasnie sporo opinii o tym Xiaomi i wlasnie wszedzie pisza ze jest bardzo dobry (jak na swoja cene oczywiscie)... teraz juz zglupialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz zostawiliśmy go samego w domu, ale pies postanowił zrobić nam psikusa i z pomocą roomby 'zapastowali' nam podłogę;) sprzątania bylo tyle ze odechciało mi się zostawiać ich bez opieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utowinka
ja się na roombę czaiłam ale koniec końców zostałam namówiona na xiaomi i mega żałuję. strasznie słabo sprząta, gdybym wiedziała, to pewnie kupiłabym roombę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Xiaomi i 70m mieszkanie bez dywanów. Po sprzątaniu zużyte jest jakieś 25% baterii. Może Roomba albo iRobot lepszy, ale z tą baterią to ściema. Całe mieszkanie jest posprzątane w ok 40 minut. Fakt, ja to zrobię szybciej, ale nie chce mi się codziennie odkurzać, nie cierpię tego robić. Dlatego ja - raz w tygodniu, Xiaomi codziennie i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odkurzacz pionowy, Electrolux pure f9, dla mnie to najlepsze rozwiązanie ;) chyba kupiliśmy go w media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie lepie najpierw na testy bylo wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem za odkurzaczem pionowym ;) a model electrolux pure f9 jest bardzo dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×