Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 25

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeproś Shamana , pocałuj w d**ele, a póżniej daj mu tęczowy ręcznik i udajcie się pod prysznic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacina się i jak widze potrzeba więcej niż 5 postów żeby stron przeskoczyła. A więc zgodnie z moja obietnica, niedługo powstanie nowy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś po twojej reakcji widac wszystko,po twoich postach rowniez ,tylko trzeba umiec czytac co wypisujesz,juz c***isalam obrzydliwcu co o tobie mysle i nigdy swego zdania nie zmienie,jestes przerazajaca chora osoba,i nigdy szczesliwy nawet ze soba nie bedziesz podlecu i EOT,szkoda na takie cos czasu x x Tak... Ale mimo wszystko spróbuj to leczyć albo chociaż porozmawiaj z Iftar... A szczęśliwy jestem a wiec... No to juz sama wiesz...:D I znam część przyczyn takiego twojego stosunku do mnie. Złapałem cie na wielu głupotach, m.in. opowiadaniu, że zawału serca nie da sie przeżyć, że papież nie jest szefem państwa Watykan itp, itd... Złapałem cie również na zwykłym, prymitywnym chamstwie co wielokrotnie cytowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Shatyn to musi przeżywać traumę. Kiedyś jego ukochana partia PZPR wyniosła sztandar a teraz druga miłość jego życia Platforma Oszustów zwija się podobnie } Z tego co pamiętam to Shatyne teraz pod sztandarem nowoczesnej "szans" dla Polski upatruje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. CZASAMI to ruszanie się w środku bywa przyjemne, bo drażni ten słynny punkt G, który jest niczym innym, jak częścią łechtaczki od wewnątrz! x x Posiadasz wiedze mniej więcej na tym poziomie....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn dziś Magdalenkaaaaaa dziś No to podaj na to tylko TRZY przykłady alEbo ładnie pana Shatyna przeproś...smiech.gif] wszyscy widzieli masakryczne orty w twoim wykonaniu x x Skoro tak to bez problemu podasz takie TRZY przykłady. x Bruno Shatyn dziś Masz do dyspozycji ten topik jak i poprzednie wydania. Mogę ci podać linki do tych poprzednich... x x x I gdzie te przykłady? Nie ma ich. Przykro mi, ze znowu wyszłaś na idiotkę... Ale coż. Sama chciałaś. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o "rozmowy" z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaaaaaaaaa
Shatyn zawsze glupio obstawial:P najpierw byla PZPR, potem PO, następnie palikociarnia. teraz zafascynaowal sie alimentaciarzem z kitka oraz ryskiem z wybujalym intelektem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mośki zawsze tworzyły , obstawiały i obsadzały to co antypolskie i antykatolickie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maaagdalenka,zaloz sobie nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaaaaa
I gdzie te przykłady? Nie ma ich. Przykro mi, ze znowu wyszłaś na idiotkę... Ale coż. Sama chciałaś. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o "rozmowy" z tobą.] musialabym byc taka glupia jak ty, zeby teraz szukac we wszystkich topach:P zreszta nie ma takiej potrzeby. wszyscy, widzieli twoja kompromitacje jesli chodzi o ortografie jezyka polskiego. i kto wyszedl na idiote? no raczej ten , co wali orty i jednoczesnie przechwala sie ze jest absolwentem polonistyki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn tutaj przesadzasz i to bardzo :( cyt. [Złapałem cie na wielu głupotach, m.in. opowiadaniu, że zawału serca nie da sie przeżyć, że papież nie jest szefem państwa Watykan itp, itd...] Nie wierzę, że otulona to pisala. A tak na marginesie to rozmowa twoja polega na "zlapaniu " kogos czy dyskusji na określony temat ???!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś > pie/przysz od rzeczy jak niezdrowa du/pa :( ((( zmień dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioonaa
PiS u władzy i już mniej rozwodników, a za to więcej dzieci. Poseł Tarczyński chwali „dobrą zmianę” :-D :-D :-D 'Poseł Dominik Tarczyński nie raz już dał się poznać jako ten, który umie dostrzec korzyści płynące z władzy PiS. Tym razem, po kilku miesiącach pracy nowego rządu podaje statystyki na dowód skuteczności swoich koleżanek i kolegów z partii. Więcej ślubów, więcej dzieci i... mniej rozwodów. Elektorat wyborczy PiS musiał być otwarty na dobrą zmianę. Zaledwie kilka miesięcy od październikowych wystarczyło, a już słupki dzietności strzeliły w górę. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioonaa
Więcej polecam na poprawę humoru ... :-D x http://natemat.pl/186501,pis-u-wladzy-i-juz-mniej-rozwodow-i-wiecej-dzieci-posel-tarczynski-chwali-dobra-zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda dobił Trybunał :( (( A tak zapewniał, że nie będzie notariuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dywan-gate to tylko początek wpadek podczas wizyty papieża. Ekspert wylicza błędy Protokołu Dyplomatycznego X Wpadka goni wpadkę. Osoby niekompetentne dostają stanowiska na zasadzie TKM, więc czego mozna się spodziewac ?!!! X Więcej... http://natemat.pl/186561,dywan-gate-to-tylko-poczatek-wpadek-podczas-wizyty-papieza-ekspert-wylicza-bledy-protokolu-dyplomatycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a pamiętacie jak to pislamiści smiali się z wpadek Komorowskiego? no i Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy :P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle jakośc u nas nadal jest w cenie :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy dyplomaci takie przygotowanie wizyty i oprawa >WSTYD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×