Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wg was 28 ltka ma szansę sobie jeszcze kogoś znaleźć na poważnie?

Polecane posty

Gość gość
Nie panikuj, w wieku 27 lat rozstałam się z facetem, byłam dwa lata sama i w wieku 29 lat poznałam obecnego, a w wieku 31 wychodzę za mąż. Też się bałam, że już nikogo nie poznam, a jednak poznałam i twierdzę, że warto było czekać tyle lat ze stabilizacją. Mam narzeczonego starszego o 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje mnie bardzo chodzenie po jaskiniach I kultura sredniowecznej Armenii. A bym chciała poczekać z 2-3 lata zanim dojdzie do zbliżenia. Nie chce być jakaś zwykła normalna kobieta co ma meza, dom, dzieci. To są frajerki ja jestem madrzejsza. xxx xxx haha,no nie poszłam z toba wczesniej do łozka, bo przeciez jeszcze przez te 2 lata bylam z MIkołajem :) nie chce slubu, moze kiedys cywilny z intercyza, nie moze mnie nikt ograbić. a po tobie piesku nie mam juz ochoty na swirow. juz moj limit wytrzymalosci sie wyczerpal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku ludzie przecież pisałam, że to głupi podszyw był o tym chodzeniu po jaskiniach i pójściu po 2, 3 latach do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę rozwijała się duchowo, intelektualnie. Zapisze się na jakiś kurs, może jakieś nowe hobby. Interesuje mnie bardzo chodzenie po jaskiniach I kultura sredniowecznej Armenii. Chciałabym coś związane z tym. Dam tez ogłoszenia na wszystkich portalach randkowych. Tylko nie wiem czy trafię tam na odpowiedniego faceta. Tam każdy facet chce sexu. A bym chciała poczekać z 2-3 lata zanim dojdzie do zbliżenia. Nie chce być jakaś zwykła normalna kobieta co ma meza, dom, dzieci. To są frajerki ja jestem madrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie wahałabym sie popuscic szpary i po 5 latach. instynktownie czuje, ze co z toba jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×