Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dalam synowi na imie Andrzej i dzieci sie z niego smieja

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że jakbyś dała mu Endrju, nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dziewczynkę Noemi. chłopaków Rysia i Gabrysia, Stasia, Adasia i Alana na którego babcia przez pomyłke mówi Alladyn, jest Olver nazywany przez kolegów Guliwerem. Znałam Andrzeja na którego mama wołala Andzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci z każdego imienią mogą się śmiać. Ja pamietam kiedyś u mnie na osiedlu śmiano się z Kuby i go przezywali Kupa, Kupa albo z Jacka i krzyczeli Jacek placek, to dopiero trauma na całe życie, a teraz to takie modne. Kup mu drona to nie bedą się śmiać, tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzejek ma drona i jest super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma dwa metry wzrostu i waży ponad 100kg, kawał chłopa z niego a ma na imię Krzysztof a wszyscy zwracają się do niego Krzysiu... I sam się śmieje że pedalsko hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Andrzejki to za komuny nadawano raczej w nizinach społecznych ..taka prawda .Nie że od razu patola nie .. Po prostu rodziny po max 8 kl podstawówce czy zawodówce -tam było masa Andrzejów . Jeden brat starszy chodził do technikum -Andrzeje były ale nieczęsto spotykane, dużo więcej w zawodówce a drugi do b.dobrego liceum .Tam był jeden na dwie klasy .Taka proporcja Stąd dziś może takie obiekcje wobec tego imienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc 6996
Andrzej, Janusz, Stachu to obecnie najbardziej bekowe imiona. Doklej swojemu synowi wąs to w ogóle będzie pompa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prawda jest taka, ze dzieciak wbrew internetowym opiniom nie bedzie sie wstydzil "obcego" imienia Alan natomiast swojskiego Andrzeja albo Mariana jak najbardziej. Ja bym nie chciala sie nazywac np Stanislawa, a to bylo imie dosc popularne za czasow mlodosci mojej mamy. Dlatego wybierajac imie dla dziecka warto pomyslec o tym, czy imie popularne w naszym pokoleniu to dobry pomysl. Gdy ja nazywalam swoje dzieci (Michal i Anna) ze zdziwieniem patrzono na rodzicow ktorzy nadawali swoim dzieciom imiona typu Ignacy, Stanislaw, a teraz te imiona wracaja do lask. Ale troche czasu musialo minac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej obecnie kojarzy sie dzieciakom z wąsatym wujkiem - bylym wojskowym ktory lubi sobie dobrze chlapnac wódy i soczyscie przeklnac ;) nie przeskoczycie tego. Typowy Andrzej to facet z filmiku "Andrzeju nie denerwuj sie". Moze za 10 lat to samo spotka np. Kacpra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze jeżeli obracacie się tylko w patologicznym środowisku to imiona jak Janusz, Andrzej czy Wojciech będą wysmiewiane. Tylko w patologii. W normalnym środowisku nikt nie będzie przywiązywał do imienia znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dzieci sie smieja czy zle postepuja?bo slysza w domu negatywne opinie lub przebywaja w takim otoczeniu. Z KIM PRZYSTAJESZ TAKIM SIE STAJESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlala
Andrzejowie bywaja wladczy, zakompleksieni, maja sklonnosc do uzywek wyskokowych, chytrzy, sprytni, egoistyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej byl biedny, duzo pil, pomogla jemu ona, bez jej wsparcia poplynal by na samo dno, bo juz prawie tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej byl biedny, duzo pil, pomogla jemu ona, bez jej wsparcia poplynal by na samo dno, bo juz prawie tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.10 Wiadomo ze jeżeli obracacie się tylko w patologicznym środowisku to imiona jak Janusz, Andrzej czy Wojciech będą wysmiewiane. Tylko w patologii. W normalnym środowisku nikt nie będzie przywiązywał do imienia znaczenia. x Oczywiście, ze tak. Gdy ja poznaję nową osobę o staromodnym czy dziwnie brzmiącym imieniu, nigdy nie mam w głowie myśli, ze imię jest śmieszne albo wiesniackie, patologiczne, takie i owakie. Nie ważne, czy chodzi o Stanisława, Andrzeja, Janusza, Kubusia czy o Brajana albo innego Kevina. Ale Patusy tego nie rozumieją, dla mało inteligentnych ludzi imię Andrzej albo Janusz jest obciachem bo MEMY W INTERNECIE TAK MÓWIO I TAK MA BYĆ :D Zero własnych refleksji i przemyśleń, w internecie ktoś napisze, że haha śmieszne typowy janusz beka hihihi to się głąbom wydaje, że to jakaś prawda objawiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość68033
Dzieci to dzieci.Ale niektóre naprawde bardzo nieznośne.Andrzej to przepiękne imię bardzo fajne. .Moim zdaniem lepsze od tych wszystkich Alanków itp. Nie to że krytykuje innych ale po prostu mi sie nie podobają .Na pewno błędu nie popełniłaś że nazwałaś synka Andrzej . Moja pierwsza córeczka miała być chłopcem i iał być Andrzejek ale wyszła Kasiunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorsze obecnie byłoby Jarosław...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogusław jest stare, ale piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze Endriu. :D niech mowi na niego gruby Benek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo ze bywaja bardzo nieznośni-drzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, że rozrabiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawiona, a może uważna ta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne sa te polaczki falszywce, pocieszaja w necie itd a w realu sami sie podsmiec***a. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głab, kapusta, głowa pusta?jak mòwi wiersz.Nie nie oceniajmy, każde jest idealne, dla tego ktòry wybiera imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej imie jak kazde inne, nie wiem co dzieciom strzelilo do glowy, pewnie skojarzenie z konkretna osoba, moze bohaterem kreskowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej to imie p............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lamiglowka Andrzej to b.a.s..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bohater kreskowki to specjalny gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ tu nie ma nic do śmiechu, zupełnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×