Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

jak mija Ci wieczór SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
jaki wieczór? w środku dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedowiarku, przecież to tylko temat topiku... ehh, ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo osoba pisząca w ten sam sposób pisze tutaj też do ut te swoje wyznania miłosne więc skoro tak dobrze wyczuwa tego swojego ukochanego to czemu pisze do dwóch osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plan na wieczor: 1. woreczek foliowy, ale z tej miekkiej elastycznej popularnej folii, kltora nie zagina sie i nie tworzy ostrych krawedzi. Czlonek jest bardzo wrazliwy podczas wzwodu. 2. Woreczek polozyc na zlozonym wzldluz reczniku i zwinac starannie ale nie za ciasno razem z folia. Koniecznie zeby czesc folii wystawalo na zewnatrz i wywinac to potem naokolo zwninietego recznika. 3. Nawilzyc oliwka dla dzieci lub jakims kremem nawilzajacym, Moze byc margaryna roslinna. 4. Wlozyc potem stojacego czlonka w to urzadzenie i cieszyc soie doznaniami. 5. Nie spieszys sie z poczatku, poczekac az wnetrze sie rozgrzeje od ciepla czlonka. W trakcie tuchow mozna uciskac dlonia gorna czesc recznika jak wzgorek lonowy kobiety. 6. Recznik mozna umiescic na lozku, na stole, biurku lub wlozyc pomiedzy dwie duze poduszki, a potem to scisnac w odpowiednim miejscy paskiem od spodni. Mamy w ten sposob korpus a udami jakby kobiecymi. Mozemy sie ulozyc pomiedzy na lezaco i odbyc tradycyjny stosunek. 7. Zamknac oczy i oddac sie fantazji a gorace wypieki na twarzy murowane i super wytrysk do sztucznej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kochanego Ut naśladujesz misternie i mizernie, już się nie pomylę... Ut nigdy nie będzie wątpił o mojej miłości w przeciwieństwie do Ciebie, drogi bywalcu. Proponuję Ci przenieść się gdzie indziej. Bo tu jestem ja i Ut. NAWET GDYBY POZORNIE WYGLĄDAŁO INACZEJ. Pozdrawiam Mój Kochany odezwij się jeszcze wieczorkiem, bo wieczór będzie zbyt ciężki. Tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ut ci ciągle pisze że nie jest tym za kogo go uważasz ale jak widać z głową masz źle więc nie rozumiesz. Druga sprawa że nie udaję ut więc skąd to ci się teraz wzięło? Napisałam ci jak jest, masz schizę lala idź do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc MISTERNIE czy MIZERNIE ? niby że Tego TRUPA udaję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie powyższej analizy To nie była tamta jak ją nazywasz "lala" tylko wreszcie dowiedziała się jego ukochana. Bo widzisz, musisz zrozumieć, że zdrowi ludzie też czasami robią wrażenie chorych. To jest właśnie miłość, która popycha do szaleństwa. Nic więcej nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to właśnie jest szaleństwo gość dziś plan na wieczor: 1. woreczek foliowy, ale z tej miekkiej elastycznej popularnej folii, kltora nie zagina sie......................................................... itd.......... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tak tatusiowi życzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mizernie i misternie = niezły cwaniak jesteś. A niby po co Go naśladujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 Dziecko drogie, ależ ty głodny jesteś... głodnemu tylko chleb na myśli. Szkoda, że nikt nie może cię nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby kogo naśladuję?? JA JESTEM ORYGINALNA!! Jeśli nie wiesz co to znaczy, zajrzyj do słownika ;) i nie płacz potem, że nikt cie nie uświadomił w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 i 15:36 Żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Originalna! :) A co ty w ogóle tutaj robisz? Chcesz nam zamieszać. To wybacz, ale już nie jesteś taka oryginalna i wyjątkowa, może jedynie w okazywaniu swojej głupoty. :) Na niedzielę w domu posprzątane, zakupy zrobione? Nie wiem czemu wy macie tyle czasu, bo ja mam urlop. :) Ale właśnie wychodzę. 40 minut dyskusji z wami to stanowczo za dużo! Tak do późnych godzin wieczornych mnie nie będzie. Więc możecie na mnie pisać ile wlezie. :) Dla mojego Ut ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też żal! Wszystko to jest żałosne, o uczuciach mówi się osobiście, to bardzo intymne sprawy, nie na pokaz dla publiczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orYginalna, tak to się pisze ;) i mam gdzieś co masz zamiar robić, i tak nie zrozumiesz... też wychodzę ;), na randkę z moim KIPIĄCYM ŻYCIEM MĘŻCZYZNĄ :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada ... cały ten UT i jego kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś co najwyżej WAGINALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię Mój Kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy trupie co byś zrobił gdyby ten twój skarb leżał przed tobą nago i błagał o to abyś ją zerżnął. Gdyby patrząc ci głęboko w oczy zabawiała się sama ze sobą, a potem cię związała i ujeżdżała całą noc. Gdyby drżała i wiła się z rozkoszy przy każdym orgazmie i dalej byłoby jej mało. No co takiego byś zrobił gdyby ci powiedziała że pragnie być twoją zabawką na tę jedną noc i pragnie wylizać twojego kutasa do czysta, z ostatniej kropli spermy i abyś spuszczał się na całe jej ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:06 Ty świnio, nie wszyscy mają taki poziom kultury i wrażliwości co ty. Ty babo wstrętna naprawdę jesteś zazdrosna. Bo żaden mężczyzna nie jest chyba taki obleśny jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko odpowiedz na to z 21:06 bo sam pisałeś w innym temacie że żałujesz iż nie przeleciałeś jej jak burą suczkę zanim się w niej zakochałeś. Więc gdyby ona tego pragnęła każdą komórką swojego ciała zrobiłbyś to? I proszę nie udawaj świętoszka tylko szczerze odpowiedz, dałbyś jej rozkosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ześwirowałaś babo do reszty. Tobą coś rządzi, jeszcze nie wiem co ale jesteś nie moim towarzystwem obleśna. Ut to jest porządny człowiek. Do pięt mu nie dorastasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co wielka katoliczka co niedzielę chodząca do kościółka, 'kochająca' się tylko na misjonarza przy zgaszonym świetle i najlepiej pod kołdrą? Uważająca że seks nie może być dla przyjemności a jest związany tylko i jedynie z poczęciem dziecka? Czekam na odpowiedź ut nie twoją opinię o tym jaka to jestem obleśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy bawi mnie to jak bardzo zbulwersowała cię moja wypowiedź że aż musiałaś mnie zwyzywać od świń i obleśnych bab :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię to obchodzi? Pilnuj swojej moralności a nie zaglądasz w czyjąś. Ja nie rozumiem jak można tak z butami w czyjeś życie wchodzić. Chcesz poznać prawdę o mnie: mi seks do życia nie jest potrzebny. Co porzutowało na ten stan rzeczy? Tobie ta wiedza nie jest potrzebna. A on? On jest podobny. Więc zostaw nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że uczuciowy trup cię nie zna, już nie raz tu pisał że jego skarb nie pisze na tym forum więc o co się tak wkurzasz. Facet jest anonimowy nie masz pojęcia kim on jest tylko sobie wmawiasz że to ktoś kogo znasz kiedy wcale tak nie jest. Serio może lepiej zrób sobie przerwę od tego forum bo wpadasz w paranoję, ut pisze w eter a ty dajesz się wciągnąć w tą 'gierkę' i robisz z siebie idiotkę. Jak chcesz jutro poszukam tej wiadomości w której pisał że mógł ją przelecieć jak burą suczkę to zobaczymy czy dalej będziesz robić z niego takie niewiniątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. A kim ty jesteś? I jakim prawem z butami wchodzisz w czyjeś życie? 2. Dlaczego zachowujesz się jak zazdrosna, próbująca ich rozdzielić awanturzystka? 3. Dlaczego robisz sobie nadzieję, że wrażliwy i prawy Ut wejdzie z tobą w dialog? 4. Dlaczego wprowadziłaś tak drastyczne zamieszanie? Czy po to, aby uspokoić swoje sumienie czy tylko po to, aby zgorszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo rozdzielić do cholery, ile razy mam tutaj pisać że sam ut pisał iż jej tu nie ma? Z nikim się nie awanturuje zadałam dość kontrowersyjne zdaje się pytanie i teraz najświętsza dziewica kafeterii, mająca w głębi duszy nadzieję że ut jest osobą którą zna w rzeczywistości wyzywa mnie od świń i obleśnych bab. I to ja tu wszczynam awanturę :D :D :D :D :D. Może czas wziąć leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Jesteś wyjątkowo ułomna. Skoro nie pisała, to nie znaczy, że nie czytała i później nie zaczęła pisać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×