Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

jak mija Ci wieczór SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
Z tego co czytałam to ona nie ma pojęcia o tym że on tu o niej pisze. Myślę również że pewnie zapadłby się pod ziemię gdyby ona się o tym dowiedziała tym bardziej że jak sam pisał nic sobie nie wyznali. Czyli niby dlaczego ona miałaby to czytać i tu pisać? I wyjątkowo ułomna to jesteś ty skoro wmawiasz sobie iż ten temat jest skierowany do ciebie i w dodatku piszesz jako dwie osoby po to aby się sama bronić, żenada :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu proszę post z datą 2015.07.29 http://f.kafeteria.pl/temat/f4/daleko-coraz-dalej-skarbie-p_6262355/15 Cytuję żebyś się już tak nie spinała: "... tak, wiem, źle zrobiłem, popełniłem błąd... zakochałem się w Niej... zupełnie niepotrzebnie... powinienem od razu na początku przelecieć Ją jak burą suczkę... nie byłoby teraz dyskusji o uczuciach, tęsknocie, pragnieniach, niespełnionych marzeniach, zakazach, zasadach, pozorach obojętności... czuję się jak c***a, a nie facet... nie potrafię z Nią nawet nawiązać kontaktu sms... upadłem tak nisko, że teraz nawet gdyby rozłożyła przede mną nogi nie wiedziałbym co z tym zrobić... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie co Ty na to? Ta Pani jest panicznie zazdrosna. I skoro ona pragnie w tym obleśnym bagnie przebywać, to niech się jak ta świnia tapla. Ja muszę się pożegnać. Życzę Ci dobrej nocy Kochanie, Skarbie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Data 29.07.2015 nas nie dotyczy chora osobo. Uroiłaś sobie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,ale ta Pani na niepodważalne argumenty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nas nie dotyczy,to kogo w takim razie planowałem przelecieć jako burom suczkem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz ale nie mam ci czego zazdrościsz. Skoro tak bardzo wierzysz że ut jest tym twoim kochaniem to podejdź do tego swojego w najbliższym czasie i zagadaj o to o czym tu 'pisaliście' i nie zapomnij mu podać nazwy tego tematu. Jak parsknie ci ze śmiechu prosto w twarz to przynajmniej przestaniesz żyć w iluzji ale ty tego nie zrobisz bo wiesz że właśnie tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowales miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz za niego, bo się poniżasz do ostatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię, mimo woli, mimo burz i z woli dusz. Trzymaj się dzielnie. Nie przejmuj się. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja tak zwana 'awanturzystka' piszę za ut. Ut z tego co wiem pisze teraz tylko jako gośćut więc nikt się nie da nabrać na te posty z gościa. A ja czekam na jego odpowiedź w której znowu napisze tej kobiecie że nie ma pojęcia kim ona jest, a ona znowu będzie udawać że nie zauważyła tej wiadomości pogrążając się coraz bardziej w paranoi i schizie :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieraj łapy z mojego życia, bo cię zgłoszę do redakcji. Dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahaha ja nie mogę :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...porządni mężczyźni też mają prawo lubić seks...:) uczucia i seks idą ze sobą w parze..czasemm idą w przeciwnych kierunkach...życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tylko jedno coś. Już napisałam skargę o nękanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą. A czy słyszałeś o miłości platonicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto nikt cię nie nęka jesteś anonimowa, nie mam pojęcia kim jesteś chociaż po tych twoich groźbach zaczynam podejrzewać że jesteś sisi co by mnie nie zdziwiło. Weź się już ogarnij bo jesteś śmieszna. I żebym ja tu zaraz na ciebie skargi nie napisała ze te twoje wyzwiska :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na poważne to z tego Ut jest jak widać wielki knur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w koło jest wesoło... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz. Miłość platoniczna to jest Miłość przeżywana tylko w sferze duchowej, bez elementów zmysłowych. Fascynacja drugim człowiekiem ma wówczas charakter czysty, idealistyczny. I jeśli o gościa Ut znam go osobiście. Nie dawaj posłuchu wariatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w co? w dupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:34 Miłość platoniczna przeżywana jest tylko w sferze duchowej, bez elementów zmysłowych. Fascynacja drugim człowiekiem ma wówczas charakter czysty, idealistyczny. Gościa Ut znam osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że go znasz osobiście tak właśnie sobie wmawiają paranoicy. Co z tego że on już nie raz pisał ci że nie ma pojęcia kim jesteś :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ? kogo? Ty mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zobaczenia Kochanie. Już niedługo...👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×