Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masaya

Mamy na Kwiecień 2017!

Polecane posty

Gość gość0009
Cześć dziewczyny! Ja też dołączę. Okres 17 czerwca, pod koniec lipca robiłam dwa testy - pozytywne :) 4. sierpnia - pierwsza wizyta (prywatna) ok 6 tydzień :) we wtorek ruszam na kolejną tym razem na NFZ - zobaczymy jak będzie z moich obliczeń będzie to 9 tydzień- mam nadzieję, że wszystko w porządku! Jesli chodzi o pracę, to ja zaczęłam od czerwca - póki co nic nie mówię, zamierzam popracować tak październik/listopad. Zobaczę co jeszcze powie lekarz, bo pracuję w żłobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny☺ Zrobiłam test i dwie kreski, wg moich wyliczeń termin na kwiecień 2017, czekam na wizytę u lekarza- a skąd jesteście dziewczyny czy jest ktoś może z Lublina???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko bo dopiero uczę się obsługi na tym forum czy można napisany i przesłany już tekst edytować, aby np. coś dopisać???Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia87
Hej dziewczyny! Dziś zrobiłam test i wyszły 2 kreski. To zdecydowanie najpiękniejszy dzien w moim życiu ! Staraliśmy się z mężem równy rok. Jutro dzwonie zapisać się do lekarza. Maż dowie się dziś wieczorem. Aaaaa nie wierze nadal !!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKate
Hej, ja termin na 05/04. Jestem w 7+4, serce bijace widzialam ale nie zrobili zadnych pomiarow, pierwsze badania zrobione jakos 6/08 ale jeszcze nie mialam wizyty u ginekolozki ktora mnie bedzie prowadzic. Ciaza to slodka niespodzianka, nie byla szukana a jestesmy szczesliwi. Jutro wracam do pracy po urlopie a mam prace bardzo stresujaca wiec musze to jeszcze przedyskutowac z ginekolozka. Mieszkam we Wloszech. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Cześć dziewczyny. Test zrobiony 28 dc - negatywny, w 30dc - pozytywny. Cykl wahał mi się między 28 a 34 dni, także rozbieżnośc była. Byłam u lekarza, 5tc w zasadzie to jeszcze nic nie było widać poza pecherzykiem. Kolejna wizyta 31 sierpnia. Jutro idę do pracy pierwszy dzień po urlopie. Boję się strasznie bo w styczniu poronilam, mam nadzieję że nie będzie powtórki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona3
Hej. Gratuluję wszystkim przyszłym mamusia☺ Dziewczyny mam pytanie te co już mają dzieci farbowałYSciE włosy W ciąży ?bO W poprzedniej ciąży się bałam ale W 9miesiącu gin mi powiedział że można farbowaC i nawet byłam zapisana ale nie zdarzyłm bo urodziłam. A teraz mam wizytę na ten tydz bo umówiona byłam już 2 miesiące temu bo tak chodzę na odRoSTY ale nie jestem pewna czy można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Gratulacje dla każdej. U mnie aktualnie 6 tydz. Jestem bardzo podekscytowana. To moja pierwsza ciąża :) dopiero 8.09 mam wizytę u ginekologa, ale mówiono mi że wcześniej nie ma za bardzo po co :) Co do pracy to też jestem ciekawa, kiedy idziecie na L4. Ja myślałam, żeby do końca roku popracować, bo raczej ciężko nie mam, tzn różnie może być bo pracuje z osobami chorymi psychicznie :) W pracy jeszcze nie powiedziałam. Myślę że dopiero po 8, jak bede miała zaświadczenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaL
hej, w czwartek dowiedziałam się, że jestem w 5 tygodniu! pierwsza ciąża i ogromny stres ale mimo wszystko cieszę się. mam nadzieję, że bardziej doświadczone koleżanki pomogą mi laikowi ciążowemu :) pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Zachcianek brak, termin sama sobie wyliczylam około 18 kwietnia. Jestem właśnie w pracy, straszny zapierdziel, w dodatku jestem sama. A powinnyśmy we 3 źle się czuję A włosów w pierwszej ciąży nie farbowalam i w drugiej też nie będę, włosy wychodzą mi garściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1012
Ja również nie mam żadnych zachcianek ciążowych. Miałyście już ciążowe mdłości czy to jeszcze przed wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oldzia90
Termin według moich obliczeń to 20 kwietnia. Póki co dwa trzy dni porannych mdłości ale bez wymiotów na szczęscie, duże zmęczenie i senność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo witaj w klubie ja też wyliczyłam na 20 kwietnia a skad jesteś??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Ja jestem w 7 tygodniu mojej pierwszej ciąży. Mam 26 lat. Od dawna leczę się na PCOS i niedoczynność. Bardzo bałam się, że nie uda mi się zajść w ciąże, a tu taka niespodzianka. Cykle mam nieregularne, na wizycie pod koniec czerwca lekarz stwierdził, że nie ma pęcherzyka więc nici i trzeba czekać do nastęnego cyklu...a tu jednak cud. Tak bardzo uwierzyłam lekarzowi i moim nieregularnym cyklom, że olałam wszystkie objawy ciąży :) heh w sumie dowiedziałam się dopiero w środę czyli będąc już pod koniec 6tc :D Póki co boję się ogłaszać to światu i wiedzą tylko najbliżsi. W mojej sytuacji od razu dostałam tabletki na podtrzymanie. Jutro badania. A i zapomniałam - termin z usg wyznaczony na 11 kwietnia :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję Ella tym bardziej, tez jestem 90 rocznik ;) a do koleżanki z terminem na 20tego to jestem z Katowic, a Ty? Jest ktoś jeszcze z Kato lub okolic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zapomniałam sie ostatnio zalogować Oldzia90 ja jestem z Lublina, jest jeszcze ktoś z Lublina lub okolic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Oldzia90 ja mieszkam blisko ciebie bo w Sosnowcu. Aktualnie spodziewam się drugiego dziecka, mam już syna 5 lat-mlody piłkarz. Jak dziewczyny wy widzicie sprawę zwolnienia lekarskiego. Kiedy chcecie iść na l4? Powiem wam że ja jestem przerażona, bo mam dość ciąża pracę, w styczniu poronilam, boję się powtórki, a lekarz twierdzi że wszystko jest dobrze. Wczoraj tak strasznie zmarzlam że dzisiaj wstałam z katarem i bólem gardła. Jutro wybieram się znowu do gin. Męczą mnie mdłości, zapachy w pracy doprowadzaly mnie do silnych mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKate
Termin 05/04. Zadnych mdlosci, zachcianek, nic kompletnie, jedynie mnie brzuch ciagnie i czasami kluje. Pracuje, w pracy nic jeszcze nie powiedzialam (oprocz kilku przyjaciol). Ginekolozka chce mnie wyslac na zwolnienie ze wzgledu na stresujaca prace, pozatym anteny (pracuje w siedzibie jednej z najwiekszych firm telekomunikacyjnych), i dojazd do pracy codziennie 260 km w dwie strony, ale ja sie zastanawiam bo sie czuje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessis
Dziewczyny jak przebiegają wasze ciąże ja jestem w 6 tyg 4 dniu i już mam plamienia odklejona kosmowke torbiel na jajniku oraz zapiski progesteron więc muszę brać leki. Jestem podlamana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie spokojnie i mam nadzieję że tak pozostanie. Z objawów to raczej tradycyjne mdłości, ból piersi i zaparcia ale ja nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessis, bierz leki i myśl pozytywnie. Najważniejsze żeby się oszczędzać i nie załamywać. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 13 kwietnia. to moja trzecia ciąża i też walczyliśmy 6 m-cy, już myślałam że nic z tego bo 1,5 roku temu wycieli mi tarczycę z powodu raka. Ale się udało - od razu zwiększono dawkę eutyroxu na 200... zamierzam pracować do końca roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Ja dostałam luteine dopochwowo 2x1. lekarz kazał dużo wypoczywać i Oszczędzać się. Jutro mam wolne, więc trochę odpoczynku, ale w czwartek zaczynam 9 dni pracy z rzędu. Masakra jakaś. Mdłości silne, zaparcia, piersi bolą bardzo, ból pleców, no i niepokojące bóle brzucha po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venice
Cześć, Postanowiłam do Was dołączyć. Termin mam na 5 kwiecień. To moja druga ciąża, mam córkę w wieku 5,5 lat. Jestem w 8 tygodniu ciąży, dzisiaj byłam u lekarza i słyszałam już bicie serca. Mam jednak jeden problem- od początku ciąży mam plamienia, jestem na lekach (duphaston i luteina), które raczej nie pomagają, bo dzisiaj na USG wyszedł krwiak, którego wcześniej nie było (mam kontorlę co tydzień). Dostałam nakaz leżenia plackiem do następnej wizyty. Jestem załamana. Do tej pory byłam bardzo aktywna sprotowo i odkąd zaszłam w ciąże musiałam odpuścić :( Poza tym czuję się dobrze, mdłości nie mam na szczęście. Zachcianek też raczej nie ma- chociaż zawsze odżywiałam się bardzo zdrowo a teraz nie do końca mam ochotę na takie rzeczy i zajadam się świeżutkim pieczywem codziennie, mimo że wcześniej chleb jadłam raz na 2 tygodnie.Bolą mnie tylko piersi i bardzo szybko rosną. Czy któraś z przyszłych mam jest z okolic Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madz_aM a nie możesz iść na L4??? Trochę ryzykujesz może lepiej odpoczywać? Ja już nie mogę doczekać sie wizyty. Ponawiam pytanie jest ktoś z Lublina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona3
Hej ja też mam na 13.04 ☺ Venice- ja miałam krwiaka W pierwszej ciąży i na początku ciąży gin powiedział że mam zagrożona ciąże i brałam luteinE i DUPhaStan i .I leżeć. W ogóle nie zrobiła mi USG doPoChWoWEGo dopiero jak W nocy dostałam takiego krwawienia ze byłam pewna że poroniłaM i pojechaliśmy do szpitala i tak zrobili mi wszystkie Badania okazało się że mam KrWiaKa .przeniosłam się do innego gin i on mi powiedział że nie mam czym się martwić bo krwiak albo zleci albo wchłonie się więc myślę że przez 4miesiące nie potrzebnie żyłam w stresie W pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Minka wczoraj pojechałam do lekarza, pomimo że wizyta miała być dopiero 31 sierpnia, ale już nie dałam rady, boję się o dziecko. Postanowiłam że będę nieugieta, a lekarz się mnie nie pozbędzie jeśli nie da mi l4. Okazało się że bez problemu dał mi zwolnienie kazał wypoczywać i dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×