Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak powinno się nazwać dziecko, żeby nie narazić się na krytykę forumowiczek?

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że imię przede wszystkim powinno się podobać rodzicom dziecka, zarówno ojcu jak i matce, ale pytam o szczerą opinię, jak nazwać dziecko, żeby forumowiczki zwłaszcza te na kafeterii tego nie komentowały, nie szydziły sobie z imienia niewinnego dziecka i, żeby po prostu można było spokojnie nazwać dziecko, nawet pochwalić się tym na forum i nie przejmować się, że napiszą coś wstrętnego? Nie chciałabym potem przeczytać na forum: Agata szmata, Maja liże jaja czy Alan- anal. Wiem, że według forumowiczek imię nie powinno być popularne, więc wiele imion odpada już na wstępnie, że nie powinno być rodem z amerykańskich seriali typu Samanta, Amanda, Jessicka, Wanessa, Kevin i Brajan, oraz najlepiej, żeby nie było stare, jak Zofia, Maria, Franciszek czy Antoni. O imionach z powyższych list słyszę na forum najczęściej, żeby nie nadawać, bo wymienia, to jak w końcu dać na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja mam Joanna i jest piękne!;) Nie zmienilabym na żadne inne :p jak ktoś się wkurzy na mnie to Aska,a jak chce pieszczotliwie to Asiu,Asiunia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powinno sie nazywać dziecko ? Myślę że powinno nazywać się yyyyyyyyyy a tak na serio to wyjedź gdzieś na 2 tygodnie tak jak ja ostatnio z takiego wyjazdu wróciłam (dodam że był to szpital) to wtedy myślę że takie pytania nie będą cię nurtować przez długi, długi czas. Życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie obchodzi opinia forumowiczek na podrzednym forum? Ogarnij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o to forum, to proponuję najczęściej nadawane tu miano: Idiotka. Ewentualnie Debilka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna,Adrianna.JoannaAnna Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojętnie jakie dasz to forumowiczki i tak skrytykują i tak. czym ty się przejmujesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dla chłopca może być Bonawentura czy zbyt ekscentryczne? bo ostatnio takie w przychodni usyszalam-i aż się w duchu usmiechnelam ze jakby ktoś tu napisał ze tak dał na imię to już by usłyszał ze jest patologią. dodam ze nie wiem jak owy Bonawentura wyglądał czy to był dorosły czy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :P bonawentura to nie patola ! Jeżeli po jakimś zacnym dziadku to ok. Jak rodzina z tradycjami to tym bardziej . Gorzej jak Bonawentura Zapiecek czy Kapustka wtedy to śmieszne i pretensjonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nazwać X - jak dorośnie to se wybierze :P Żebyś czasem go czymś paskudnym/zbyt popularnym/zbyt niepopularnym/zbyt nowoczesnym/zbyt starym/ zbyt srakim/ zbyt owakim nie pokrzywdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.08.2016 o 00:15, Gość gość napisał:

Najlepiej nazwać X - jak dorośnie to se wybierze :P Żebyś czasem go czymś paskudnym/zbyt popularnym/zbyt niepopularnym/zbyt nowoczesnym/zbyt starym/ zbyt srakim/ zbyt owakim nie pokrzywdziła

Dokładnie tak by było najlepiej . Bo albo za popularne albo za nowoczesne . Niech każdy nazywa jak chce byle nie krzywdziło dziecka . I niech sobie jest z seriali . Co to kogo obchodzi ? ! A pozatym ta stara śpiewka , ze tylko patologia daje nowoczesne zagraniczne imiona jest wymyślona przez takich którzy zazdroszczą a sami nie maja odwagi nadać innego imienia jak popularne . Boja się wyróżnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma na celu pisanie o imieniu na forum, bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary wątek, ale odpowiem. Żeby nie narazić się na krytykę forumowiczek na kafe i nie tylko, to nie chwalimy się imieniem dziecka na forum, oraz nie czytamy topików o imionach, aby nie trafić na wpis typu, fuj nie podoba mi się.

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie taki nie dogodził co by wszystkim dogodził. I poza tym uważam,że obcy ludzie nie powinni mieć kompletnie nic do powiedzenia w kwestii życia,dzieci, związków, wyborów innych. Kibic z dala sie nie wprdla 🙂 a hejtem na forum w ogole nie ma co sie przejmować. Trzeba sie pogodzić,ze niektorzy sà mniej szczęśliwi i muszą dowartościować swoje życie. Ja osobiście unikam podawania imion i jakichkolwiek szczegółów ze swojego życia, bo i po co? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×